Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom adaptacija stanovanja v Ljubljani

adaptacija stanovanja v Ljubljani

Tudi sama iščem nekoga, ki bi bil pripravljen prenoviti stanovanje cca 70m2. Ali bi bilo mogoče dobiti kontakt?
Hvala vnaprej,
N

O ti moj lubi Jezus Kristus, bog pomagaj.

Pozdravljeni,
pri Vaši obnovi Vam lahko pomagamo z elektroinstalacijami.Smo podjetje, ki se ukvarja z adaptacijami, elektroinstalacijami, alarmnimi napravami,strelovodi in domofonijo. Za vsa vprašanja smo Vam dosegljivi na 041232630 ali po mailu [email protected]

Lp

Pozdravljeni!

Če potrebujete izvajalca me kontaktirajte in se dogovorimo za ogled.

Lep pozdrav

DOM SERVIS PLUS
Celovite rešitve za dom in okolico
Tadej Fidler s.p.
Jerovska vas 16 3241 Podplat
Tel.:041/743-618
Email: [email protected]
http://www.domservisplus.si

Jaz sem to počel 2 leti nazaj.

notranja vrata
okna[/url]
talne obloge
keramičarstvo[/url]
Za inštalaterja pa sem žal pozabil, sten pa nismo premikali.

Tako da to so bili moji izvajalci, lahko rečem samo da sem bil eden redkih zadovoljnih, ker ko poslušam moje prijatle, ki so imeli te podvige samo jamranje.

Zelo priporočam RH Storitve, ki dela vse, zelo prijazen, natančen in zanesljiv. Delal je po konkurenčni ceni. Email: [email protected], 051 420 277

pri prenovah in adaptacijah stanovanj nudimo strokovno pomoč arhitektke, kontaktirajte jo na 031 821 813, LP geolet

Pozdravljeni

Ga. Manja ali uporabnik Bubpa , mi lahko posredujeta kontakt od podjetja s katerim sta bila tako zadovoljna na moj mail: [email protected]
Začela bi rada čimprej s prenovo.
Hvala in lep pozdrav,
Petra

Pozdravljeni za adaptacije stanovanja,pleskanje,keramicarska dela priporocam,zelo zadovoljna sva bila z mozem pa se cenovno ugodno,to je od gospoda gsm 070730826,dela v Ljubljani in okolici,Lp

Pozdravljeni

Ga. Manja ali uporabnik Bubpa , mi lahko posredujeta kontakt od podjetja s katerim sta bila tako zadovoljna na moj mail: [email protected]
Začeli bi radi čimprej s prenovo.
Hvala in lep pozdrav,
Sonja

Ko sem jaz iskala sem izvajalce našla na www.vsezagradnjo.eu in tkao zbrala najugodnješega.

Priporočam

Pri nas je adaptiral mojster, ki je imel veliko posluha za stranko. Adaptirali so vse od instalacij naprej. Ima svojo ekipo in jo tudi kontrolira. Po končanem delu mi je dal še garancijo na izvedena dela. Ima ugodne cene in ker takrat nisva mogla vsega plačati smo se še zmenili na odlok plačila.
Zelo tehnično podkovan in prijazen.
Če kdo želi kontakt se naj javi. Ima registrirano podjetje.
Cela adaptacija stanovanja je potekala v enem mesecu.

Prosila bi za kontakt izvajalca s katerim ste bili tako zelo zadovoljni.
Hvala in lep pozdrav,Bojana

Poznam zelo dobrega mojstra za adaptacijo stanovanja.
Pokličite na : 040226933

Anja, prosila bi za kontakt od mojstra, s katerim ste bili tako zelo zadovoljni. Mi adaptiramo hišo.
Že vnaprej hvala

Pozdravljeni!

Poznam zelo dobrega mojstra, ki ima s.p. Nam je adaptiral stanovanje v nulo. Kvalitetno in ugodno in ga zelo priporočam. Je iz Ljubljane.
Njegov kontakt: 040226933

.

Pozdravljena Anja,
prosim za kontakt vašega mojstra s katerim ste bili tako zelo zadovoljni.
Lp, Bojana

Tudi jaz lahko priporocam mojstre, ki so nam letos prenavljali stanovanje v Trnovem.
Njihov kontakt – 041 667 811 oz. http://adaptiranje.si/adaptiranje-prenova/[/url]

Mi smo prejšnji teden končali z adaptacijo kopalnice. Izbrali smo keramičarstvo Žarko Jozić s.p. iz Ljubljane. Ima tudi svojo ekipo za ostala dela. Kopalnica je danes zelo lepa.
Dogovorili smo se že tudi za adaptacijo hodnika in kuhinje.
Priporočam.

New Report

Close