Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom adaptacija stanovanja v Ljubljani

adaptacija stanovanja v Ljubljani

Tudi jaz bi rabil dobrega mojstra za adaptacijo poslovnega prostora, prosim, če mi pošljete tel.št. tistega mojstra s katerim ste vse zadovoljne!

[email protected]

hvala!

Hvala za poslan kontakt. Prezadovoljna.
Pisala sem ti tudi na ZS, eno zahvalno pisemce:)
Še enkrat hvala!

Bubba-ndsmpr, pozdravljena!

Prosim, če še meni sporočiš na moj mail [email protected] kontakt gospoda za prenovo. Naredila mi boš veliko uslugo.

Hvala in lep pozdrav,

Jana

Za parket priporočam: http://www.veles.si .

Za elektroinštalacije priporočam Elektrogradnje Vidič.

http://www.egv.si

če si želite res dobrega mojstra ki van opravi elektriko knauf ter slikopleskarstvo potem pokličite ksr dno na 014 519 276 pri meni so iz podrtije narediji novo vsa ki bo adaptiral objekt naj se informira tudi pri meni z ogledom 014 496 525 jaz sem prezadovolna

Bubba-ndsmpr., bi lahko tudi jaz dobila kontakt teh mojstrov na ZS? Trenutno ravno zbiramo ponudbe za prenovo stanovanja. Hvala:)

Priporočam dobrega mizarja, ki poleg izdelave pohištva nudi tudi svetovanje, izris 3d.

Prav tako tudi mene zanima telefonska številka ali mail gospoda s katerim sta bili tako zadovoljni Manja in Bubba-ndsmpr.Naše stanovanje je veliko cca. 50 m2 in smo iz Celja.

[email protected]

Hvala že vnaprej in lep pozdrav!

izvajamo vsa zaključna dela,knauf,barvanje ter elektroinštalacije
na vsa dela damo garancijo

lp

Prenovo stanovanja smo prepustili obrtniku, ki nam je dal predračun, ki se ga je na koncu tudi držal, opravil komplet odstranitev starih in montažo novih elementov, položil keramiko, postavil knauf stene in stropove (vanje vgradil svetila), opravil oplesk , v kopalnici prestavil elektro in vodovodno instalacijo, zamenjal radiator…torej-en mojster, en dogovor…krajši čas obnove( kar je posebej ugodno, ko govorimo o sanitarijah )Za svoje delo je dal garancijo, zato ga priporočam tudi vam.Kontaktirate ga lahko na tel. 041-623 756

Pozdravljeni!

Ker sem slučajno zašla na te strani (link mi je pripela oseba, ki si je želela kontakta mojega izvajalca) in ker vidim da me tu naprošate za kontakt, naj vam povem da teh strani več ne obiskujem-ni potrebe;)
Če kdo želi info o izvajalcih o katerem govorimo zadovoljneži, naj še enkrat napišem svoj mail na katerem dobite kontaktne podatke.

[email protected]

delamo vsa dela knauf,beljenje,keramika,elektoinštalacije
hitro in ugodno predvsem pa kvalitetno na dela damo garancijo
kontakt [email protected]

Prosim za kontakt za to ekipo, saj nimam vašega maila. Tudi jaz bom prenavljala, pa bi mi kakšna dobra ekipa prav prišla.
Lahko mi pišete na [email protected]

Hvala lepa in lp.

OPOZORILO!

Imamo zelo slabe izkušnje z njimi.
zgoraj BRIZIT ponuja nestrokovna dela , nima več sp, zaradi slabega in nestrokovnega poslovanja, njeni pa fušajo in kradejo, v opozorilo ostalim, na koncu zasolijo ceno, njena kontaktna je 040-423-388 meil brigita.proj.vgmail.com

Zdravo z menjavo notranjih vrat imam zelo slabo izkušnjo z mizarstvom Kurnik iz Tupalič
pri Kranju .po štirimesečnem vlečenju za nos so mi sneli vrata požagali pante in odšli .Po devetih dnevih smo še vedno brez vrat tako da sem jih danes odslovil. ostal pa sem brez 1000 EUR akontacije in ključa vhodnih vrat.
Miro Krivec Visoko pri Kranju

Brigitin keramičar poleg ploščic polaga tudi kaj drugega v postelji.

Zelo ugodno cenovno adaptiram stanovanja,kopalnice in se in se,narejeno je strokovno,natancno in financno zelo ugodno,imam bogate izkusnje,to na 041 247 019

Silvester

Pri mizarstvu Špac iz Borovnice prisluhnemo vsaki ideji in naredimo hitro, kvalitetno in poceni. Pokličite na 041 – 636 – 205. Brezplačno izrišemo, dostavimo in zmontiramo!

http://www.spac.si

lp

New Report

Close