Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom adaptacija stanovanja v Ljubljani

adaptacija stanovanja v Ljubljani

Lahko navedete kakšen kontakt

Adaptacija Lj.Fužine
2.novembra bomo začeli z adaptacijo stanovanja: kopalnico3m2, odstranitev dveh sten(ene balkonske, ene votle) zamenjavo parketa v dnevni sobi cca 20m2 in lakiranje parketa na 40m2, prestavitev enega radiatorja in menjava, morebitna izravnava sten in beljenje stan.povr.50m2.
Prosim za kontakt, da se dogovorimo podrobnosti,hvala!

INDEMA B&D Markun s.p.
Ferrarska 10
6000 Koper
GSM. 031 298 377 Tel.: 05/639 38 65
mail: [email protected]
http://www.indema-m.si

Me lahko kontaktirate na ZS ?
Na tem mestu ne želim nikakršne reklame, smo pa dolgoletni konkurenči izvajalci.

Pokličite me na 040 647 512 Zoran. V našem podjetju opravljamo vsa zgoraj navedena dela. Smo konkurenčni in hitri.

Tudi jaz se priporočam za kak kvaliteten kontakt (adaptacija hiše- Gorenjska, tudi dobrega projektanta iščem).

[email protected]

Hvala bubba za nasvet….kot priporočeno, sem kontaktirala tvoje mojstre in evo nas-smo že konec!

Še enkrat HVALA!!!!

Bubba-ndsmpr, , HVALA za link in sploh vaš odgovor ter posredovanje maila mojstra, ki je pri vas izvajal obnovitvena dela.
31.12.2010 je bil dogovorjen rok za končanje del in res sem prevzela ključe in enkratno obnovljen del hiše, ki je zdaj še bolj moj dom, kot je bil kadarkoli.

Izvajalec se je res izkazal s koristnimi nasveti in zamislimi, kvalitetno opravljenim delom-zato se počutim dolžno deliti pohvalo z vsemi, ki se odločajo za tovrstna dela, saj sem z deli in izbiro mojstrov odlašala kar dobro leto, nato pa naletela na vaše pohvale, z gospodom stopila v kontakt in obnova mojega dela hiše se je pričela….
Ob tej odločitvi je občutek, da imaš več “sreče kot pameti” neizbežen. Dela potekajo gladko, vsa dela prevzame gospod, ki ima v rokah vse niti, ve kaj dela in sledi strankinim željam. Tekom obnove, ki je trajala dober mesec sva se srečala približno petkrat-pred vsako naslednjo fazo del, skupaj smo odšli v nabavo, kar je meni-laiku največ pomenilo, saj mi je svetoval kot strokovnjak na svojem področju, hkrati pa bil pozoren in usklajeval moje želje, kvaliteto materialov in mi s tem prihranil nepotrebna pota, in kar nekaj evrov.

Kot vsem bodočim prenavljalcem v priporočilo, se počutim dolžno izkazati hvaležnost tudi vam, ki ste ga priporočili, nam – MON-ovcem!

Hvala, ter Srečno!

http://www.indema-m.si
Kotel, hidro peč na pelete 13,1 kW, priključitev na obstoječ centralni sistem že za 1.709 eur !!

Cena: 2.279,00 EUR

Cenovno NAJCENEJŠE ogrevanje!!!
13,1 kW- OBTOČNA ČRPALKA, RAZTEZNA POSODA, VARNOSTNI VENTILI IN VSA POTREBNA ELEKTRONIKA VGRAJENA V PEČI.
Ne potrebuje dimnika z lastnim vlekom !! Zadostuje zračnik ali preboj skozi zunanjo steno.
120 m/2 stanovanjske površine ogrevamo že za 400 eur ( računano za celotno kurilno sezono)

Dimenzije mm(l,h,p): 538x1038x541
Kapaciteta posode za pelete:25kg
Teža: 138 kg
Maks. toplotna moč: 3,8-10,0 kW
Splošna toplotna moč: 3,4-8,7 kW
Poraba peletov: 0,8-2,0 kg/h

Premer dimne cevi: 80
Ventilator: DA
Termostat: DA
Varnostni termostata: DA
Časovni termostat: DA
Električni vžig: DA

pozdravljeni smo ze 6 let v sloveniji se bavimo stim poslem adaptacija stanovanj sto je najbitnije da prvo naredite predracun za komplet stanovanje i tad boste vedeli dal se splaca celotno stanovanje adaptirati – u koliko nsa poklicete dobite predracun zastojn -031 493 810 – vernes

adaptacija stanovanj ugodno 040863943

Ce govorimo o celotni adaptaciji, meni je naredil(oz. priskrbel vse delavce, ki so kvalitetno opravili svoje delo), tako, da, ce potrebujete vse tako kot je treba narejeno, je tel. 040 42 33 88, to je moja tel. in [email protected] , je email
brizit, kiss pa sreco z opremljanjem stanovanja

Tudi mene zanima telefonska številka ali mail gospoda s katerim sta bili tako zadovoljni Manja in Bubba-ndsmpr.

[email protected]

Lepo prosim 😉

Kotel, hidro peč na pelete, priključitev na obstoječ centralni sistem že za 1.709 eur !!

Cena: 2.279,00 EUR

Cenovno NAJCENEJŠE ogrevanje!!!
120 m/2 stanovanjske površine ogrevamo že za 400 eur ( računano za celotno kurilno sezono)

Dimenzije mm(l,h,p): 538x1038x541
Kapaciteta posode za pelete:25kg
Teža: 138 kg
Maks. toplotna moč: 3,8-10,0 kW
Splošna toplotna moč: 3,4-8,7 kW
Poraba peletov: 0,8-2,0 kg/h

Premer dimne cevi: 80
Ventilator: DA
Termostat: DA
Varnostni termostata: DA
Časovni termostat: DA
Električni vžig: DA

INDEMA B&D Markun s.p.
Ferrarska 10
6000 Koper
GSM. 031 298 377 Tel.: 05/639 38 65
mail: [email protected]
http://www.indema-m.si

Lep pozdrav vsem!!

Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj nadaljevala, saj je naslov primeren.
Pri nas bi tudi radi renovirali stanovanje in to “konkretno”. Premaknili bi kopalnico, dve steni, porušili še tretjo, estrihe nove, tla nova, cela nova kopalnica ter napeljave… Pa še kaj bi se našlo. Odvisno od višine predračuna, bi se mogoče odločili za prenavljanje v dveh fazah. Rada bi vsaj dva ali tri predračune, da vemo pri čem smo.
Zelo bi bila vesela vsakega nasveta, priporočila ipd. Raje celo plačamo malce več, kot najcenejšo ceno, če to pomeni kvaliteto, poštenost in korektnost. Rada bi nekoga, ki je pošten in se vsaj približno, kolikor je pač mogoče, drži rokov. Vem da je to pri nas v gradbeniški stroki prava redkost zato se obračam na vas za priporočila.

Hvala vnaprej za vse odgovore!!

P.s.: Tudi jaz bi bila vesela kontakta mojstra, s katerim so bile zadovoljne minja, Manja in Buba.

http://www.inoxandrej.com

Stran ki kar smrdi od svinjarije.Ljudje ne nasedajte takšnim goljufom ker niso vredni da ….

Naročil ograjo,iz cene 190 eur je poskočila na 230 zaradi nekih stroškov.Sem rekel ok,je prišel neki mulc da bo zmeril.Ograja je takšna da me je sram jo pogledat in ne upam nikogar povabit k sebi domov!

Sedaj iščem mojstra ki bi to popravil za čimmanjše stroške in potrebujem MOJSTRA ne pa nekega mulca ki ne zna drugega kot kradit ljudem čas in denar!!!

Vsem MON-ovkam in MON-ovcem se opravičujem za zapoznele odgovore.
Kontaktne informacije iz ZS so zdaj posredovane;)

Veliko užitkov ob prenavljanju;))))

Bubba-ndsmpr, pozdravljena!

Prosim, če še meni sporočiš na moj mail

[email protected]

kontakt gospoda za prenovo. Prosila bi te za približno ceno adaptacije 80 km2.

Hvala, Tina

ADAPTACIJE STANOVANJ gsm:040 439 638

priporočam: http://www.dase.si

New Report

Close