Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! ABRAHAM-igre, skeči

ABRAHAM-igre, skeči

Zdravo!

Tudi jaz bi potrebovala kakšen zanimiv skeč za atikovih 50 let. Bom vesela kakšne dobre ideje:) barbara-malovrh@hotmail,com

Tudi jaz bi potrebovala za Abrahama. Prosim če mi posljete. LP
Na [email protected]

Pozdravljeni,
tudi jaz bi lepo prosila za skeče in igre za abraham. Praznuje moj oče, pa mu želimo napraviti presenečenje. 🙂 Še enkrat lepo prosim. Moj mail: [email protected]
Lep pozdrav.

Pozdravljeni,
tudi jaz bi lepo prosila za skeče in igre za Abraham ali 40-tko. Še enkrat lepo prosim. Moj mail: [email protected]
Lep pozdrav.

Pozdravljeni,

zelo bi bila vesela, če bi mi kdo poslal kakšne igre za abrahama. Že vnaprej se vam zelo lepo zahvaljujem.

[email protected]

Tudi jaz potrebujem navdih ali besedilo za kakšen skeč, igro … Bom nadvse hvaležna.
[email protected]

prosila bi če mi lahko kdo od vas pošlje na mail igre ali skeče za abrahama nujno rabim [email protected]

Živjo…
Jaz bi tudi prosila da bi kdo pošlje skeče in igre za abrahama, ki pa jih nujno potrebujem 🙂
Hvala! [email protected]

Pozdravljen!!

Tudi jaz potrebujem navdih ali besedilo za kakšen skeč, igro … Bom nadvse hvaležna. res lepo lepo prosim.

Hvala

[email protected]

pozdravljen!

potreboval bi nekaj idej za škeče in igre ob abrahamu moje matere. bom zelo hvaležen… najlepša hvala!

[email protected]

Vse na enem mestu!

www.abraham-50.com

Prosim tudi jaz za fore na okroglih obletnicah
[email protected]

Nujno bi rabil skece ce bi mi lahko kdo pomagal [email protected] hcala Vam za pomoč

Prosim a mi lahko pomagate glede skečov za abrahama.Bila bi zelo vesela če mi pošlete kakšnega na [email protected].
Hvala že v naprej

Plissss za kakšnega

 

Ja fletno

New Report

Close