Najdi forum

a pogrešate sex

Jaz ze petnajst let seksam s kondomi in jih uporabljam kot kontracepcijo. Tudi ko sem v resni zvezi. Saj vecino teh petnajstih let sem tudi bila v resni zvezi. Nikoli ni pocil niti en kondom, nikoli nisem bila noseca in nikoli nisem splavila. In vedno za vsak primer moskemu recem, naj ga izvlece ven, preden pride do izliva. Kondomi so odlicna zascita. Ce pa jih ljude ne znajo uporabljati ali pa jih uporabijo samo takrat, ko so pri roki, potem pa …

Seks ni nadomestek za sreco, seks je potreba vsakega zdravega cloveka.

Pozabila si napisati, da je Tom Hanks v filmu Filadelfija seksal z malo bolj rizicno skupino.

Samo za eno osebo vem, da je nekaj fasala, pa nic smrtnega. Verjela ti ali ne, tega ni fasala, ker bi se vlacila okoli. Obcevala je samo s svojim mozem. Je pa on imel eno lajdrico, ki se je vlacila okoli in je njemu podarila bacile. On pa je z njo obceval nezasciten in s svojo zeno tudi … Tako da … Ce ti je res tako zelo mar za zdravje, potem vedno vztrajaj pri kondomu.

Sicer pa … Mislim, da imas veliko vec moznosti, da umres zaradi raka na dojkah, infarkta ali cesa podobnega … Kot pa od AIDS-a.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Ja prav imaš. Vse imaš prav!
Drži se svojih pravil in glej, da te kdo ne spelje na led!
Zunaj je polno bacilnih in okuženih sovražnikov!

Eh…

Punce, ko nastopi žuta minuta, je še tako velikega optimista težko prepričati, da bo zjutraj sonce vseeno vzšlo.
Mogoče je ta strah pred boleznijo in psihopati samo dobrodošel izgovor, da se ni treba podajati v avanturo, ki se ji reče ljubezen oziroma iskanje ljubezni/spolnosti/moškega prijateljstva (ustrezno podčrtaj).
V vsakem primeru pa – predvsem je treba živet, ne životarit. Mene trenutno veliko bolj kot kak divji seks v sončnem zahodu (in vzhodu) mika ena fajn kolesarska tura, da bi me še cel teden bolela rit (in še kaj drugega, tako da na seks tudi pomislila ne bi). Pa da bi končno šla spet teč, kar sem prej zelo rada počela. Zdaj pa sploh ne vem, če še znam…

Mislim, da je prav ta ze dolgo sama (ne dam pa roke v ogenj) napisala, da je moj bil edini moski, s katerim je v zivljenju obcevala. Ce je temu res tako, je gotovo prisoten velik strah. In si pac reces, da so vsi pokvarjeni, ti pa nisi in varno ne pocnes nicesar. Seveda, ce nekoga seks ne zanima, v redu. Ce pa nekdo tako veliko razglablja o seksu kot doticna, potem pa … Toliko premisljevanja, pa da si seksa sploh ne zeli?

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Dve leti na enem spletnem portalu, vidla in čula dovolj. Za mene. Sprva nisem verjela, a ljudi, ženske in moške sem v živo spoznala. To so traume, srčne bolečine, bolezni, verjamem, da ne verjamete in da se vam tiste bolezni res zdijo nekaj takega, česar ve ne morete fasat…..potem pa kar.:-)

Aja, ne pogrešate seksa, dajte si že dopovedat, da pogrešate bližino, toplino, občutek ljubljenosti, samopotrditev. Če imaš v sebi blokado do seksa kar tako in do zvestobe, lahko rečeš, da sta ti to vrednoti. Če ne, se na tebe nihče ne more zanesti, ne more se zanesti, da ne boš mimogrede, ko bo zveza v kakih težavah in vam bo manjkalo seksa, skočile z drugim v posteljo. Iščem nekoga, ki ima odpor do seksa kar tako. Če ga ne bom našla, bom pač sama. Kvalitetno sama.

Blokado do varanja sem mislila, napisala pa do zvestobe,;.))

Ej, jaz svojega bivsega partnerja nisem nikoli prevarala. In tudi sedanjega ne bom. Ne bom, ker ne morem prevarati, preprosto ne. Ampak ko sem bila pa samska, sem si pa dala duska.

V koncni fazi … Kaj pa si pocela na tako sumljivem spletnem portalu, ce te to ne mika?

Tudi meni je bilo po vec kot desetih letih tezko kar z drugim. In sem si po treh mesecih rekla … Punca, povsem zavestno, prvic z nekom, ki bo razumel … Da das to skozi. Naslednjic bo ze lazje. In tako je bilo. Ma, ne mislim sanjariti in hrepeneti, ce sem pa zdrava in prava, lahko ti imam v zivo.

Ce bos kakorkoli omenjala seks in odpor v enem stavku, se ti zna zgoditi, da … Ja, pa poznam moske, ki se jim tudi upira taksen seks, ampak verjemi mi, se jim tudi zadrgnjenost upira.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Pa saj nisem bila na kurbarija.nekaj no:-)))))

Prijatelje, koga za kak izlet, kino, gledanje televizije sem iskala, pa nič našla, bemo mast, rečejo debeli.:-)

A zdaj sem pa že zadrgnjena, če ne dam kar tako?:-)

Pri meni je en drugi problem, otrok imam preveč. V današnjem svetu, ko je imidž in uživanje (seks) prva prioriteta, res nimam kaj iskat. A to še ne pomeni, da se bom dala dol z vsakim, ki me hoče. Se mi prav gabi. Meni. Ne pravim, da se mora tudi vam. Vsak po svoje.

Ma ne govori, da v dveh letih nisi nasla nikogar, ki bi se kdaj pa kdaj s teboj v kino. Saj mu ni treba vnaprej razlagat, da ne, ti mu pa sto let ne bos dala noge narazen. Kje pise, da mu moras to vnaprej razlagati? Gres z njim ven. Ce vidis, da sili vate, pritiska, da ti je neprijetno, pac reces hvala, ampak ne, hvala. Te ne bo posilil. Ampak ne na nacin ti, prasec, tebi gre samo za seks. Pac, razlozis, da je zate to prehitro in da nimas nic proti seksu, ampak na taksen nacin ne mores. Ce mu je mar, bo pocakal, ce mu ni, je prav, da takoj gre.

Nisi zadrgnjena, ker ne das. Ne mesaj pojmov. Zadrgnjena si, ker na taksen nacin govoris o teh receh.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Se ena riba na suhem,.

Moje življenje:
Ko mi je pri mojih 28ih umrl mož (po bolezni), sem potrebovala 5 let, da se poberem. 7 let pa sem bila sama, preden sem spoznala očeta mojega otroka. V tistih dveh letih pa sem bila malo tu, malo tam….. hormonsko, čustveno, telesno……. želela sem si moškega (beri sex), ampak z moškimi več nisem hotela imeti opravka……. ker bodo odšli (beri umrli) in jaz se bom spet pobirala dolgo časa.
Ampak ko sva šla narazen z očetom mojega otroka (5. mesec nosečnosti), sem se oddahnila. Počasi sem začela razumevati določene stvari; da so tudi moški ljudje in skozi to občutljivi, da jaz nimam monopola na razum in popolnost, da svi vključno z mano potrebujejo kdaj pa kdaj samo rame za zjokat, nekoga nasprotnega spola ob sebi za ”pomojčkati”……. in še veliko stvari sem (dosti pozno) doumela.
Imam bridko pamet; moškim imponiram. Ampak jaz sem z moškim izključno, če sem zaljubljena vanj. Vmes sem raje sama in si pomagam z ga. Desanko :)))).
Ker kakor ima zveza svoje dobre in slabe strani jih ima tudi single status…….. zelo veliko :))).
Ampak, ko sem se najudobneje namestila v svojem single svetu, se mi je zgodilo. Tip, ki mi je 2 leti pošiljal knjige (nisva se videla ne slišala), me je zaradi nekega nesporazuma poklical. Pogovarjala sva se karnekaj noči…… in dnevov….
Ker pa je moj single svet vseboval tudi žure, me je enkrat pred žurom povabil na kavico. In moj single svet je prenehal obstajati:).
Čeprav je fizično daleč od Mr Univerzuma, sem ga želela tam, tedaj; takoj. Bila sem ga željna in zaljubljena. Enostavno sem vedela, da je on ON, pravi zame.
Skupaj sva 2 leti; če bi bilo te zveze konec danes, bi bila srečna, da sem ga spoznala in bila vsaj malo časa z njim. Dala sem mu sebe in ni mi žal (za zdaj). Ker dobivam oh, tako veliko……..
Moj nasvet: Ne silite v razmerja, ker bodo razmerja prišla do vas ko boste za njih pripravljene, z osebo, ki bo za tisti čas prava za vas. Vmesni čas pa uživajte življenje. In ne lastite si ničesar; uživajte da ljubite, ne pogojujte te ljubezni, ker postane trgovina.
Hahahahaha, v globalu, sprostite se :)) LJUBEZEN obstaja, sreča obstaja….. zna pa kdaj pa kdaj biti cena učenja OGROMNA………

Rose Ann ob takih zgodbah, se mi pa vsaj malo povrne upanje, da nekoč, nekdaj, z nekom,… tudi zame pride čas,…

“zna pa kdaj pa kdaj biti cena učenja OGROMNA………”
joj, kako veliko sem že jaz plačala:) Sem bolj trde glave, pa bom očitno morala še plačevati predno bom kakšno stvar dojela:)

rose ann, tvoja zgoda je prav romanticna po svoje…taka pravljicna…da po vseh hudem nekoc nekdaj le srecamo tisto pravo in to tudi zacutimo…lepo:) in privoscim ti…

Hm, nisem hotela romantike ali ”poštenega poplačila”. Rada bi samo povedala, da če živiš svoje življenje, se ne obremenjuješ z drugimi, hkrati poskušaš osebnostno rasti (kar zna boleti), da enostavno ne živiš v čakanju na tipa, ampak enostavno živiš, obstajaš.
Če samo čakaš na nekaj (razmerje, tipa) zgubljaš sedanjost; sedaj in tukaj. Najbolj važno je, da ta sedaj/tukaj izkoristiš…… sama/z otrokom/s tipom/s sosedovim kaktusom…… samo živi :)))
Ni večje smrti za bilo kaj od predvidevanj in pričakovanj, enostavno ni.

Rose Ann, zelo lepo povedano. Se popolnoma strinjam!

Res je.
Sem ravno danes napisala tale stavek sestri v odgovor;
Nič nisem pričakovala, ker nič več ne pričakujem kar ni izključno v moči moje osebne koordinacije, tako ali tako me slej ko prej najde, kar je namenjeno, da me najde.
😉

če si želiš samo sex,je najbolje to opravit s poročenim moškim,saj tako nimaš nebenih obveznosti.
H

Mogoce zate ;), kar sexaj s porocenimi, kdo ti brani.. mene porocen ne dobi v posteljo, ker v vecini primerov (pogovori s porocenimi ali vezanimi zenskami, svoje izkusnje, pogovori z moskimi ki so kao nezadovoljni v seksu doma – ko pa jih vprasas kaj sami nardijo da je doma zanimivo so pa tiho in bulijo ko tele v nova vrata) ti se doma niso sposobni zena pravilno in dobro zadovoljit, kaj bi potem dobre in prave zenske s to skart robo. Je dovolj samskih, s katerimi lih tako nimas problemov ;), pa se boljsi so v postelji, ker se bolj potrudijo hahah.

@moni34: Jaz tudi pogrešam seks. Zelo pogrešam nežnost in vse kar spada zraven. Samo, da ga dobim se nočem podajati v avanture, sploh z vezanimi ali poročenimi. Hočem resno vezo in reden seks, kaj bom samo s seksom, pa še vedno samska?:) Vsi moji vrstniki in vrstnice pa poparčkani?

@moni34: Jaz tudi pogrešam seks. Zelo pogrešam nežnost in vse kar spada zraven. Samo, da ga dobim se nočem podajati v avanture, sploh z vezanimi ali poročenimi. Hočem resno vezo in reden seks, kaj bom samo s seksom, pa še vedno samska?:) Vsi moji vrstniki in vrstnice pa poparčkani?

New Report

Close