Najdi forum

a pogrešate sex

Brez zamere, ampak zdaj mi je jasno od kje tvoj nik. (a ti pričakuješ pri nevem koliko letih srečati devičnika?)

Pa niso tiste, ki rade dajo, ampak so samo tiste, ki rade seksajo (včasih pač brez obveznosti). Jaz v tem ne vidim nič slabega (niti z ene niti z druge strani). In ne, ne zaljubimo se vse ženske takoj ko gremo s kom v posteljo, včasih je to samo simpatija, privlačnost, strast, ni pa to ljubezen ali zaljubljenost.

moja prijateljica je imela v življenju dva partnerja. od prvega je dobila klamidijo, od drugega gljivice. z drugim je še vedno, se je pa leta in leta zdravila. pravzaprav sta se oba. tko da, ŠE DOLGO SAMA, nisem prepričana, da samo tiste, ki “rade dajo” nosijo okoli bolezni.
daš roko v ogenj zase, da nimaš nobene bakterije, gljivice, … 🙂

tole pa za razvedrilo: http://katarina.blog.siol.net/2007/04/17/kako-pa-naj-vem-da-nima-gonoreje-ali/

tudi jaz premišljujem o takih stvareh. in to ni hec. 🙂

Pa kaj vendar pišete, saj jaz tudi rada in hitro dam očitno!!

🙂 Malo heca.

Vsak po svoje. Res ne morem po enem tednu it kr v postlo, pa tako vsak teden,…..ojej, taka sem. Če pa vam gre ven jih sprobat 52 v enem letu, da vidite, če bo kateri od njih slučajno pravi, pa kar.:.-)

Saj se jaz tudi taka.
Ponudnikov je seveda vedno dovolj. Ampak meni ni to, to.
To sem jaz in sem ponosna nase.
Če oz. ko enkrat naletim na takšnega, da mi bo pri srcu,…

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Seveda bš naletela na takega! Če si pa že sama sebi vcepljaš idejo, da takega pač ni.potem ga res ne bo. :))
Kmaj čakam, da bom prebrala, ko boš napisala………zgodilo se je…:))))

prav je,da se o tem premisljuje…jst sem zmer mislila,da je to nekaj,kar doleti sam tiste,ki skacejo sem in tja,brez zascite in tko..

no in mal pozno grozno ampak ja…tud jst sem sexala :)…hehe….sele ko se je mali rodil, sele,ko so mu naredili 1000 in eno preiskavo zakaj bi kmalu umrl, je prislo na dan…okuzen s klamidijo…mene je kap….od sramu…vendar to ni bil razlog…bilo pa je potrdilo,kaksen je bivsi…
prvi moski in takole…take psihicne muke,ki sem jih dozivljala takrat jih ne morem opisat…posledice imam se sedaj,ker cistim vse,da je skoraj sterilno…grozna sem vem…hudo mi je bilo za malega…zahtevala sem dvojno zdravilno kuro, zahtevala sem natancne teste,ko sva se pozdravila, da bi imela crno na belem,da je vse ok…in je, k sreci….in ze tako nisem avanturist, to pa me je se dodatno prepricalo,da se taksnemu toku zivljenje ne bom nikol prepustila…rajs abstiniram…no saj mi gre kar ok:)…zato mi gre na bruhanje,ko berem,kako se brez sramu, brez ovir dajejo dol…in tako je vedno moznost,da na tako mino naleti tudi kaksna nic hudega sluteca oseba…

in si predstavljate,kako debelo me bo naslednji tip (ce bo ) pogledal,ko ga bom pred sexom poslala na preiskave? jst si ne,zato si pa rajs prihranim to…

zato so pa kondomi.
:))

teichi: ampak za klamidijo, sifilis, gonorejo ipd. ni preiskav, vsaj jaz še nisme slišala, da ib se šel moški za to testirat.

sem jo pa imela tudi jaz. in potem pap 3 na materinčnem vratu. pa operacijo in strašne krvavitve. pa sme ginekologa vprašala kje sme to dobila. veš kaj je rekel? da bi jo lahko kjerkoli, ampak da tale, ki jo imam jaz, ni iz naših krajev. v tujino je pa hodil samo …. moj partner in jaz sem mu bila takrat zvesta. ups … pa mu nisem zamerila ali mu težila ali ga pustila zaradi tega, ker me je varal, zamerila sem mu, ker me ni varal VARNO. in tega je mene strah. pa kaj, če si ti njemu zvesta, če on tebi ni. in kako boš vedela, da ti ni, če zna dobro skrivat? če ne prej, ko boš zbolela …

jaz bom pa kr sama ostala, ostala …. ( in se z vibratorjem igrala, igrala …) malo za šalo, malo zares.

ma ja…ampak takrat sem si mislila,da mu po enem letu lahko zaupam :)…pa smo presli na tabletke…bad idea 🙂

ce obstajajo preiskave za nas, ne vidim razloga, da ne bi na infekcijski delali testov se za moske…vsaj slisala sem,da jih…ampak si predstavljas,kako bi dec debelo pogledal,ko bi mu rekla,da rabim stempel? halo?!

no jst sem mu zamerila in to fajn,ce je mel namen skakat ok, sam prej naj mi pove,pa bova razcistla in je….ampak ker tukaj v to stalo nisem bila vpletena samo jst, ampak tud nerojeno dete…tle se pa pri meni vse zacne in vse neha…

mah meni tud cist odgovarja,da sem sama…glede na to,kar vidim,da se dogaja okol mene…par,trdna veza, srecna druzina,vsaj na videz…on ni zdrzal samo pri njej ampak jih je zvesto menjaval..ko je prislo na dan,je pac izjavil,da se ni mogel upret skusnjavi?! halo?! ko bi nekteri deci mislil vsaj mal s tazgorno glavo….

hehehe si predstavljam, sem že probala. to vedno rečem tipu, ki mi teži s seksom do katerega mi z njim ni. pa včasih slišim: kaj, testirat se naj grem? pa saj sem čist, se umivam redno? :))) kake mone
potem pa rečem ,da jaz pa ne vem, če sem zdrava, pa mi reče, da saj se jaz tudi umivam, a ne. :)))))) ja, seveda se umivam :)))))
res, kake mone

preberi tole http://katarina.blog.siol.net/2007/01/09/pridejo-plesat-in-odplesejo-v-smrt/
in tole. tale pa je za vec, čeprav je kar grozljivo, kako ljudje razmišljajo. http://katarina.blog.siol.net/2007/04/04/kaj-bi-bili-raje-hiv-ali-hiv/

groza…me je minil se tist procent :/

in prav je,da se o tem govori,saj je ocitno veliko takih,ki so al neosvesceni al pa si zatiskajo oci,ces, men se pa ne more zgodit…jao..

🙂 ah dej no. pa si najdeš takega, ki mu hidravlika več en dela, pa te bo ime lrada zarad itvojih možganov. :))))))))9

ne hvala…tudi v tem primeru,bi blo enako kot zej…sam se enga vec bi mela za pedenat…jst mam pa rada tud svoj life in kej od njega 🙂

ne hvala…tudi v tem primeru,bi blo enako kot zej…sam se enga vec bi mela za pedenat…jst mam pa rada tud svoj life in kej od njega :)[/quote]

A ni malo prerana ura za take zaključke?:) Saj se je ja lepo razdajat za druge….

ne hvala…tudi v tem primeru,bi blo enako kot zej…sam se enga vec bi mela za pedenat…jst mam pa rada tud svoj life in kej od njega :)[/quote]

A ni malo prerana ura za take zaključke?:) Saj se je ja lepo razdajat za druge….[/quote]

nic ne recem…lepo se je razdajat, lepo je sprejemat nazaj tisto ljubezen, naklonjenost..hmmmm…ah kje je ze to :)…in da ne postanem zalostna, raje hitro zatrem to zeljo in dalje v zivljenje in njegov tok:)

Hoj dekleta. Me nekej dni ni blo, pa ste me med tem čist raztrgale. Ko sem tole vse prebral se mi je kr zameglil pred očmi. Punce…oči ste mi odprle. Sem takoj z mojim angelom govor, pa sem ji povedou, da nočem bit sam kos mesa , da hočem da je med nama tud kj druzga ne pa sam sex. Jst ne morem samo iz postle u postlo skakat..hočem da me ljubi tudi tazga ,kot sem. Človeka z dušo in telesom (ki se počasi stara),človeka z dobrimi in slabimi lastnostmi. Evo..sem vas poslušou..in sem ji vse to natvezu..Nekej časa je z nasmeškom gledala vame …pol je pa rekla:”čao mali, se vidva zvečer, pa odvad se vrtat po nosu!”

Acjom,
Jaz tudi, jaz tudi.
Sam zdaj sem počasi začela ugotavljat, da mi bolj paše, da sva s sinčkom sama, da si razporejava najin čas po najiho in počneva kar in kadar nama odgovarja. Res, da pogrešam partnerja, da mi je hudo, ko vidim družinice skupaj,…ampak raje sem sama, kot pa še kakšno tako sranje.

Pustimo času čas.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

New Report

Close