Najdi forum

Babica praznuje 90. roj dan.
Zadolžena sem, da napišem vabilo.

Mi pomagate z idejami prosim……

Ko vidim taka vprašanja, ki jih tu žal ni malo, začnem razmišljati od tega, koliko je bitje, ki je tole napisalo staro, koliko knjig je v življenju prebralo in ali kaj premisli kakšen odgovor bi utegnilo na svoje vprašanje dobiti, kako na banki plača položnico…

Včasih dobim občutek, da bi bilo nekaterim najbolj prijetno, če bi kdo namesto njih še malo živel in hodil v službo. Eni pričakujejo kuharske recepte za uspešen zakon in dober seks …

Kakšno vprašanje tak odgovor.

Tisto kar rabiš, bi ti lahko napisala tudi moja desetletna hči, jaz, ki sem pa danes, pa tudi sicer malo žleht, pa bi ti napisala:

Draga žlahta, pridite, jedlo se bo in pilo, obiralo sosede in žlahto, oblecite se kot za na modno revije, potegnite obleke iz naftalina, pa glede na to, da je stara devetdeset let, je to morda zadnjič, zato izkoristite.
PS.: aparate za merjenje krvnega tlaka, sladkorja in ostalega smo nakupili že ob prejšnjih praznovanjih.

::::::-))))))))))))))))))))) genialno vabilo :-)))))))

mm, pomisli, kaj ti babica pomeni in zakaj se boste zbrali. Če je vse skupaj samo zato, ker je okrogla obletnica, potem naj bodo vabila kar tista, kupljena, kjer je že vse napisano. Če pa ti babica pomeni nekaj več in jo imaš rada, pomisli nanjo in napiši tisto kar čutiš.

Lp, Yo

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

Aleksandra, hvala za današnji odmerek cinizma.
Žal babice ne poznam dobro. Brala v življenju kaj dosti ni. Je preprosta ženica, že slabega zdravja, zato ji tvoje cinično vabilo verjetno ne bi bilo všeč.

Če bi kaj primernega znala spesniti sama, ne bi iskala pomoči na tem forumu (kar pa je njegov namen).
Škoda, da nisem tako “kšajtna” kot ti in tvoja hči, ki bi to znala bolje od mene. Super! Potem pa prosim njo, da mi pomaga.
Morda pa jaz znam kaj, kar vidve ne znata in bom mogoče nekoč lahko jaz pomagala vama.

Pa lep dan!
p.s. Upam, da si svojo merico cinizma za danes izpraznila.

Morda bi z rahlo spremembo celo tole lahko prišlo v poštev :

“Ta svet je lep, če nekomu nekaj daš, ta svet je lep, če nekoga rad imaš, če roko stisneš komu, ki ga kaj boli, ta svet je lep, če si človek do ljudi.”

marija (1)

Če bi dobro prebrala kar sem napisala, bi videla, da načitanosti tvoje babice ne omenjam nikjer.

Jaz vedno pomagam ljudem kadar mislim, da jim je pomoč potrebna. Brez muje pa se še čevelj ne obuje. Najbolj enostavno je napisati: pomagajte mi napisati vabilo, pa naj se drugi zafrkavajo s tem.
Ne mi pamet solit, da nisi sposobna napisati enega, da ne rečem usranega vabila. Kako hudiča ti je pa uspelo prižgati računalnik.

Namen foruma pa si verjetno vsak predstavlja po svoje :-))

Jaz in moja kšajtna hči pa sva ravno toliko kšajtni, da tistim, ki so najine pametne krvi znava napisati tisto kar čutiva do njih.

In ravno toliko cinični, da na praznovanja, ki so “protokolarne” narave ne hodiva.

Cinizma – če ti to tako imenuješ je vedno dosti na zalogi, zato izvoli.
Kako hudiča ti je pa sploh ime?

Veš, eno “po tvoje usrano” vabilo že spravim skupaj, ampak bi rada kaj lepšega.
Hvala, ker mi ponujaš še cinizma. Ne bi več, hvala.
Bi povedla kako mi je ime, ker očitno z nickom nisi zadovoljna. Pravo ime na forumu ni pogoj.
Ampak, ker me tako neprijazno “kako hudiča…” sprašuješ po imenu ti ne bom odgovorila. Enako neprijazna kot ti nočem biti, za prijaznost pa sem malo jezna nate.
Mi je v življenu dovolj hudo in se bom povogoru z neprijazmi ljudmi raje izognila.

Pa drugič……….

Hvala, zelo mi je všeč.
Bom poročala, kako bo izpadlo.

Lep dan!

Napiši pesem (z rimo seveda), v kateri boš opisala namen praznovanja in vse, kar se bo tam dogajalo.

Meni so lepe stvari, ki so pristne, stvari za katere se človek potrudi.

Jaz sem že zadovoljna z nikom, čeprav sama ne uporabljam rada raznih partizanskih imen – ti, nesojena prijateljica pa si se vsakič predstavila drugače.

Drugače sem čisto prijazna oseba in če mi boš kdaj blizu in boš v “ta pravih” težavah verjemi, da bom prva, ki bom pri tebi.

Do takrat pa – brcaj !!!!! – in upam, da me nisi spet narobe razumela.

Aleksandra

mm, če bi imela tvoj e-mail, bi ti poslala kar po e-mailu nekaj primerkov.
Ne želim biti v središču nečesa, kar mi ni drago. Lep dan.

marija (1)

New Report

Close