Najdi forum

Verjamem da obstajajo, ampak še vedno ne vem zakaj tako odvračam ženske. Nisem debel (le malce trebuha, katerega se bom pomladi z gvihtanjem rešil) , sem čist in sem seznanjem z higijeno, ne kadim, pijem pa zelo malo. Poizkušam biti kar se da uraden in spoštljiv do vseh.

Sicer pa zadnja leta delam podobno kot galic. Z mislijo na snov, učenjem, zanimanjem za tehično in znanstveno področje ter poglobljenim igranjem igric pač preizkušam te bedne misli na samskost in imeti punco preusmerit, da se mi zdijo čim manj pomembne in nekoristne, tudi v življenju bom poizkušal čim manj čustveno razmišljat ali jih celo izničit.


Si kdaj katero vprašal kaj jo moti ?
Ali pa preko kakšnega prijatelja dobil mnenje od kakšne ženske s katero si bil, da bi dala neko mnenje o tebi ter bi na podlagi tega lahko ugotovil kaj ženske odvrača ?

Po tolikih letih samskosti, je verjetno že v tebi strah pred tem kako se sploh zbližati z žensko…Tudi to je lahko ovira in ženske nehote odvračaš, da se ti ni treba soočiti z morebitnimi negativnimi izkušnjami.


Si kdaj katero vprašal kaj jo moti ?
Ali pa preko kakšnega prijatelja dobil mnenje od kakšne ženske s katero si bil, da bi dala neko mnenje o tebi ter bi na podlagi tega lahko ugotovil kaj ženske odvrača ?

Po tolikih letih samskosti, je verjetno že v tebi strah pred tem kako se sploh zbližati z žensko…Tudi to je lahko ovira in ženske nehote odvračaš, da se ti ni treba soočiti z morebitnimi negativnimi izkušnjami.[/quote]

Nisem, ker nimam prijateljic. Mnenje sestre in matere pa ni verodostojno. Prijatelja sem vprašal za pomoč, pa je vedno rekel, da mi bo pomagal dobit kakšno, da bo njegova punca kaj predstavila, pa da bomo šli ven. Nič od tega se ni zgodilo pa tudi tako ima malo časa za kakšno pivo. Res je da mi je v scenariju, kjer sem z kakšnimi puncami vedno nerodno pa neprijetno, pa tudi pogovarjat se ne znam.

Spoštovani gospodje JanezJ, se slabši, Anthrax, galic in drugi!

Glede na vaš način pisanja ocenjujem, da so vzroki za vaše težave nekoliko drugačni kot pri veteranu. Skupno pa vam je še vedno to, da imate o sebi izrazito slabo mnenje.

Ne vem kako naj to povem na lep način.

Svojo prakso imam od leta 2008, tudi pred tem sem že delal s klienti (manj). V tem času sem srečal veliko moških in žensk. Ločenih, poročenih, lepih, manj lepih, s takšnimi in drugačnimi težavami.

In zaključim lahko naslednje (iz prakse – ne iz knjig).

Velika večina žensk ne pada na “izgled”, “velikost – česar koli že”, “denarnico” … ampak preprosto na energijo (samozavest), ki jo moški prinese v prostor (ali pa je ne prinese). Ženska se želi počutiti varno s svojim moškim, njeno telo in njena podzavest želi moškega, ki izžareva moč samozavesti (da si vzame kar mu pripada, potentnost če želite). Ne verjeti vsega, kar ženska pravijo, da jim je všeč na moških. Seveda pomaga, če zna biti moški tudi dober v svojem besednem izražanju, da zna “zlesti” v njeno glavo. Obstajajo triki, kako “dobiti žensko”, ampak vse to je brez učinka, če v svoji notranjosti čutite, da si ženske ne zaslužite (ali vam ne pripada).

Cagav fant ni še nikoli pri punci spal. In to drži kot pribito.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor


Si kdaj katero vprašal kaj jo moti ?
Ali pa preko kakšnega prijatelja dobil mnenje od kakšne ženske s katero si bil, da bi dala neko mnenje o tebi ter bi na podlagi tega lahko ugotovil kaj ženske odvrača ?

Po tolikih letih samskosti, je verjetno že v tebi strah pred tem kako se sploh zbližati z žensko…Tudi to je lahko ovira in ženske nehote odvračaš, da se ti ni treba soočiti z morebitnimi negativnimi izkušnjami.[/quote]

Nisem, ker nimam prijateljic. Mnenje sestre in matere pa ni verodostojno. Prijatelja sem vprašal za pomoč, pa je vedno rekel, da mi bo pomagal dobit kakšno, da bo njegova punca kaj predstavila, pa da bomo šli ven. Nič od tega se ni zgodilo pa tudi tako ima malo časa za kakšno pivo. Res je da mi je v scenariju, kjer sem z kakšnimi puncami vedno nerodno pa neprijetno, pa tudi pogovarjat se ne znam.[/quote]
Predvidevam, da si se vedno držal bolj zase. Zaradi česar ti je družba in sproščeno pogovarjanje nekaj tujega in se počutiš kot nekdo, ki ne spada v družbo.
Seveda nikoli ne boš tako sproščen, kot nekdo, ki je že od otroštva bolj odprt in navajen klepetanja in navezovanja stikov.
Kot pravim, obstajajo tudi tebi podobne ženske. Takšne, ki se v družbi počutijo neprijetno in se držijo bolj zase. In takšne ne zahajajo po lokalih, zato jih tam ne boš spoznal. Uporabi bolj diskreten način spoznavanja, ki je tebi bližje.
A brez poguma ne bo šlo. Tudi kakšen spodrsljaj je potrebno tvegati, da dosežemo svoj cilj.

“Uporabi bolj diskreten način spoznavanja, ki je tebi bližje. “

Ne vem kaj s tem misliš, v svojem okolju nimam nobenih takšnih možnosti.


Internet. Spoznavanje raznih skupin, ki se ukvarjajo s kakšnimi športi….Raznimi pohodi….

Sem poizkusil, ampak me nekako to ne zanima, v bistvu je zaradi krize v okolici malo takšnih klubov, pa še zima je. Mislim, včasih sem hodil kot otrok se dosti s tem ukvarjal z športom, zdaj pa opažam da so tudi socializirani znanci postali zapečkarji (sploh tisti z puncami pa se ločit ne upajo od njih)

Ojla

Kar ne morem verjeti da to danes res obstaja. Predlagam ti da greš na lov.Rekel si da si dovolj komunikativen, se pravi, da znaš vzpostaviti pravi stik. Bodi prepričan sam vase, samozavesten….
Stopi do ženske, ki ti je všeč, se pogovoraj, ji plačaj pijačo, potem pa vidiš je zagreta zate ali ne.
Ne pričakuj od ne sexa že prvo noč. Menim da rabiš čas, da se ženske navadiš in jo vzljubiš. Ko boš srečal pravo in se zares zaljubil to ne bo več problem pride kar spontano.
Jaz menim , da se v resnici sploh še nisi zaljubil saj misliš samo kako boš sexal. A mogoče ni tako.
Prepusti se času. Pa hodi s kakšno na randi več mesecev.

Pa velik sreče!!!!!

predlagam da rešuješ problem z avtosugestijami in vizualizacijo…

lp

tu je lahko več stvari posredi: nizka samozavest oz. samopodoba, vzgoja od malega v okolju, kjer je sex je tabu tema oz. je sex nekaj umazanega,… lahko pa stvar sploh ni tako kritična, ampak so vam bile v preteklosti ženske zadnja stvar oz. ovira, saj ste do sedaj brez obvez lahko maksimalno žurali, sedaj ko ste 30+ pa je kao sila oz. je prišlo do strahu, da ostanete sami in se vam mudi. ampak na silo ne bo šlo. mogoče ste imeli priložnosti, pa ste bili preveč izbirčni, ker imate v glavi svoje ideale in ste osebo črtali s seznama potencialnih partnerjev, še preden ste ji dali priložnost oz. še preden ste jo spoznali, zato ni prišlo do intimnosti… potencialnih razlogov za vaše stanje je veliko. morate pa jih najti sami v sebi.

se opravičujem, če sem bil površen pri branju teme, ampak mislim, da nihče izmed vas ni napisal, kje je pravzaprav prišlo do zastoja; dejansko že v komunikaciji z žensko ali pri sami intimnosti oz. ta vaša nespretnost pri sexu in strah pred njim izvira zgolj iz vaše glave, čeprav tega še nikoli niti poskusili niste.

sicer pa bi se tu strinjal z Micko in ne bom še enkrat ponavljal njenega posta z drugačnimi besedami. “za vsak lonec se najde pokrov”. bodite to kar ste, predvsem pa najprej morate imeti radi sami sebe, da vas bodo imeli radi drugi. ko bo to opazila “taprava” in bo videla, da ste tudi vi zanjo “tapravi”, bo šla z vami in za vas skozi trnovo pot do nebes in nazaj. vsekakor bodo na poti, do iskanja “taprave” tudi boleči padci. ampak to morate jemati kot del poti, po kateri smo (so/bodo) hodili vsi. ampak najprej morate pošlihtati v svoji glavi. predvsem pa ne se smilit sami sebi, ker to se voha že na daleč, obupanca pa si nihče ne želi v družbi, kaj šele za partnerja.

glede na to, da ste 30+… sorodne duše vaših let ne iščite v diskačih med mularijo, saj tam izgledate kot, da ste svoje otroke pripeljali na žur. redki kolikor toliko “normalni” osebki 30+ iščejo partnerja svojih let za resno zvezo po diskačih, saj njihovih letnikov tam ni ali pa so večinoma to osebki take sorte, ki si jih ne bi želeli za partnerje (obupanci, osamljenci, avanturisti za eno noč, takšni in drugačni jebivetri,…). skratka neka normalna izbira za tiste nad 30 let je v diskačih zelo majhna. zamenjajte okolje, kraje preživljanja prostega časa, začnite z novimi hobiji,… predvsem pa skušajte zamenjati vzorec vaše idealne ženske. zelo verjetno je, da medtem, ko ste oprezali za vašim nedosegljivim idealom, je nekdo z rožicami v očeh gledal za vami, a vi zaradi zaslepljenosti tega niste opazili in priložnost je splavala po vodi. vsekakor pa za te podvige ni dovolj samo nemo sloneti za šankom kjerkoliže in pričakovati, da se bo našla punca, ki se vam bo kar tako sama obesila za vrat. tega ne boste doživeli, pa tudi, če ste “najljepši na selu”.
edino, če vas zagrabi taka, ki vas bo sama brez zadržkov slekla že po eni uri poznanstva in dveh bambijih, ki jih bo imela v riti. ampak pri taki ne pomišljajte na kaj dolgoročnega, saj niste ne prvi, ne zadnji. razen, če je zgolj avanturica tisto, kar si želite. če pa vam gre res samo za izkušnje v sexu, pa itak osebnost spolnega partnerja “za en krog” ne igra neke vloge.

In kje piše, da iščejo resno zvezo? In drugič, v lokalih je dost žensk starih nekje do 27 let, tudi več. 30+ letniki ne zgeldajo ravno stari dedki, če skrbijo zase.

Mani ni jasno zakaj nekateri ne upate človeku povedat da mu pač mogoče ni namenjeno (pa četudi si usodo krojimo sami) imat partnerja… kot da je življenje brez partnerja = 0

bedniki in odvisniki od odnosev ste… tip si preveč želi ženske pa ne zato ker si res želi, ded ga hoče namočit, torej naj gre h kurbi in naenkrat bo 50% njegove težave rešene, potem se bo moral sprijaznit da babe nebo mel in morda jo dobo ALI pa tudi ne, in če ne potem so na voljo spremljevalke za prijazne denarce.

Če nimaš babnce ti itak ostane 150€ na mesec 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

veteran..si ze dozivel to izkusnjo?

To vprašanje lahko razume tudi kot povabilo? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Potem bi kvecjemu rekla da si je narobe interpetiru 😉


Pesek v oči. Ni posredi nobena usoda, tolažba da nekomu nekaj ni namenjeno, je larifari. Gre zgolj in samo za to, da so ljudje tipa veteran kripli z vidika odnosov moški – ženska. Največkrat je vzrok za to v pomanjkanju samozavesti. Tudi sam poznam nekaj takih, ki jim sploh ne kaže da bodo kdaj imeli partnerice, to pa samo zato ker so preveč smotani.


Seveda obstaja. Poleg tega menim da če nekdo do 25. leta še ni imel partnerice, je nikoli ne bo imel. Namreč intima, partnerske zveze in ostalo sodi k normalnemu odraščanju. Močno dvomim da bo pri nekom 25+ ali 30+ to prišlo spontano. Tudi ne verjamem da mu bodo tvoji predlogi kaj pomagali, kajti njegov vlak in njemu podobnim je že zdavnaj odpeljal.

Ne morem se strinjati z načinom argumentacije, vendar je ta zapis v svojem namenu pravi. Dodal bi samo še to, da ti ljudje v resnici niso “smotani” (izgled, sposobnosti), ampak samo mislijo, da so “smotani”. Če verjameš v to, da si smotan, potem ne verjameš, če ti kdo reče, da je s tabo vse OK in se tudi obnašaš kot da si smotan. Razlog je seveda v slabi samopodobi, ki je nastala v preteklosti v največ primerih zaradi nefunkcionalnega odnosa otrok – oče – mama.

Zato še enkrat.
Tisti, ki imate težave, ki se omenjajo v tej temi, začnite intenzivno delati na samopodobi s pomočjo psihoterapevtov, delavnic za osebno rast, terapevtskih skupin … in se bodo počasi zadeve uredile. Bo pa vseeno trajalo kakšno leto ali dve.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor


Seveda obstaja. Poleg tega menim da če nekdo do 25. leta še ni imel partnerice, je nikoli ne bo imel. Namreč intima, partnerske zveze in ostalo sodi k normalnemu odraščanju. Močno dvomim da bo pri nekom 25+ ali 30+ to prišlo spontano. Tudi ne verjamem da mu bodo tvoji predlogi kaj pomagali, kajti njegov vlak in njemu podobnim je že zdavnaj odpeljal.[/quote]

No ja lepa spodbuda. Potem takem res nimam kaj dosti od življenja, če bom ostanek preživel osamljen.

New Report

Close