Najdi forum

3 želje? ali jih imate?

Zdravo!

Moje vodilo in življenjski moto je: “Vedno si zaželi 3 velike želje in delaj na tem da jih uresničiš, ko jih uresničiš si nanovo zastavi 3 in delaj naprej”

Zaupajte mi (ali nam) kaj mislite o tem, verjetno bo zabavno!

Ciao

1. poroka
2. doktorat
3. ostati še naprej tako srečna kot sem sedaj

In potem ko bo prva uresničena in druga nekje na polovico – otrok.

1. ostati zdrava in še bolj zdravo živeti
2. otroke spraviti h kruhu
3. potem pa,če bo tako naneslo, še kakšnega tipa zahaklat

LP,Kaja

1. ustvariti si ljubeč in topel domek, ki bo samo najin (naš)
2. zdravja zame, fanta in najine bodoče otroke
3. imeti službo, ki me veseli in mi omogoča lepo življenje

Lp.
Sanja

Vesela sem ker so večinoma tudi moje take

Prve tri, ki so že uresničene so bile:
1. diploma,
2. otrok,
3. vozniški in lasten avto

Zdaj pa nove tri:

1. moški (ker mi je en ušel, ha, ha, ha….)
2. magisterij in obenem boljša služba
3. lasten domek (sedaj sem v garsonijeri)

ciao

Predvsem pazim kaj si zaželim, ker se mi želje uresničijo….dobesedno.

Moje 3 želje (za letos)

1. dokončat šolanje
2. zanosit (za rodit sem že prepozna)
3. prodat stanovanje (ker imava večje že napol plačano)

Ž
Kaja, prosim ne zameri, a sem vseeno radoveden. Pri vseh pogovorih na teh forumih bi vseeno menjala tipa, ali kaj ? Kar se tiče pa zdravja, mislim, da če si zdrav, ne moreš nikakor biti še bolj zdrav.
P

Ž
Zanima me, ali se ti uresničijo tudi, če kaj želiš drugim, recimo takole, na daljavo?
P

Zdravo!

Moja največja je zdravje, kolikor mi ga je še ostalo ( uničeno koleno + izrezan tumor na ščitnici sem že fasal ) , potem zdravje in srečo v življenju za moje najbližje, po možnosti kakšno sedmico, službo sem si našel dobro, drugo pa …

Pa še en vic :

Lovi v Mostarju Mujo ribe i ulovi žabo. Ko jo hoče pokončati se žaba oglasi:
” Alo, Mujo, pusti me pri življenju, pa ti izpolnim tvojo največjo željo !!”

Mujo razmisli in žalostno pogleda proti porušenemu mostu, nato pa žabo in pravi:

” Pa daj , potem te pa prosim, naredi mi most !”

Žaba pa hop in naredi most, ampak onega gimnastičnega , ha, ha .

Tipa trenutno nimam, saj sem ločena. Ne vem kje si zasledil podatek, da tipa imam. Kar se pa zdravja tiče, sem pa mislila, da bom shujšala in bom še bolj zdrava oz. bi bilo mogoče boljše reči da bom bolj fit.

LP,Kaja

Živjo
Sorry, sem kar tako rekel za tipa, ker si omenila otroke. Ja, glede hujšanja imaš pa prav. Na to nisem pomislil, pa bi bilo dobro, če bi, kajti tudi jaz odstopam od idealov.
P

Seveda Gabriel, ti samo povej, pa bomo probal…

Moje želje:
1. dokonati mag. nalogo, h kateri se spravljam že celo leto
2. zamenjati službo
3. obdržati družino in zdravje v njej takšno kot je.ž

So to že štiri?

Ž
Imam en problemček, vem, da je majhen in banalen, ampak zame je zelo pomemben. Sasa, ne se smejat. Namreč, zidam hišo in zavirajo gradnjo z nekimi papirji, ki ne pridejo in ne pridejo. Daj, če lahko, potem v najboljši woodoo ( ali kakorkoli se že imenuje ) maniri probaj malo pospešit zadevo. Drugače bo hiša prej končana, kot bom lahko uradno začel.
Tvoj večni dolžnik Gabriel.

O.k., bom poslala kako fajn vibracijo…sam upam, da bo zadelo ta prauga.
Že ko gradiš hišo, mi boš lohk odgovoril na naslednje vprašanje, ki ga bom dala za naslednjo temo debat.

Dobro zastavljena želja, je pol uspeha. Kot dobro zastavljeno vprašanje, je že pol odgovora.

Primož :)) Ja, je treba pazit, kaj si zaželiš, saj poznate tisti vic o večno lačnem tiču… 🙂

Moje želje (dolgoročno):
1. zdravje zame in vse, ki jih imam rada
2. ustvariti družino – 2 do 3 otroke
3. imeti toliko denarja, da bomo lahko spodobno živeli (ne preveč ne premalo)

Navadno si zastavim po eno zeljo hkrati. Ta me kar obsede in tezko je opravljati se druge stvari, potrebne za zivljenje. Ta teden sem bila v pohistvenih zadevah, iskala sem poseben stil (v antikvariatih ga navadno ni), prebrskala vse na internetu in imela v zelodcu zame nedosegljive cene na drazbah, kukala v zbirke zbirateljev, upala, se nadejala, vprasala mizarje, koliko bi prislo nov kos pohistva takega stila, pri cemer so mi podajali take cene, da se mi je kar vrtelo, naposled pa sem po srecnem nakljucju, ravno ta trenutek, nasla neko zensko, ki je prodajala tocno to, kar sem iskala in rabila za borih nekaj tisocakov… Se dolgo sem se veselila, zdaj se pocasi umirjam in ogledujem za novim ciljem… Hm, morda lepa nova lucka, ki bo stala na tem pohistvu? 🙂

New Report

Close