Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Pokojninsko zavarovanje 2000 evrov za pol leta – kam vezati, vložiti??

2000 evrov za pol leta – kam vezati, vložiti??

Imam 2000 evrov, ki jih pol leta ne potrebujem, kam se jih najbolj splača vezati za ta čas??

THX KK

Veži jih na banki.

Za pol leta edino vezava na banki ali pa če imaš jajca posodit “zasebno” oziroma na črno.

Ne posojaj ničesar zasebno oz. na črno, ker to je še najbolj tvegano – bolj tvegano kot delnice kakšnih nezanesljivih podjetij! Imam slabe izkušnje s takšnim posojanjem, zato ti iz prve roke to odsvetujem!

Če že svetujete…..kako in kam najbolje naložit 25000 e? za dobo leta in pol, recimo?
Najlepša hvala. ( denar od prodane nepremičnine).

Jaz imam vse Eure vezane na Hypo banki. Se mi zdi, da so tu še najboljše obresti.

Moj Mercedes popije za dobra dva jurja nafte na mesec, tako da mi ni terba nič vezat.

Morda bi si pa namesto kamiona kupil osebni avto? Ti porabijo precej manj.

Varnost je pač na prvem mestu.

definitivno hranilnica lon

Minimalno moraš imati vaj tam nekje 50 000 €, da se ti splača ukvarjat z varčevanji ali vložiti v delnice, vse kar je manj pa so sami strški, da pa lahko živiš od prihodkov od kapitala, pa mora biti everska številka vsaj sedem mestna.

Tudi jaz imam vezana sredstva na Hypo banki in toplo priporočam, tukaj so res najboljše obrestne mere. Prijazni in zelo ustrežljivi uslužbenci. Sem bila zelo presenečena in sem vesela da sem komitentka te banke! Pa tudi ugoden kredit sem dobila 🙂

Se strinjam s predhodnico, jaz ti iz lastnih izkušen povem, da je najboljše vezat denar na Hypo banki, ker so zares ugodni in vse se boš lahko tam pri njihovih bančnih uslužbencih zmenila. Vse ti bodo razložili in ti pomagali da se boš lažje odločila kako in kaj…lohk pa se odločiš tud za nakup zlata ali srebra. To tudi lohk na Hypotu urediš…ta čas zlo varna investicija!

(Imam 2000 evrov, ki jih pol leta ne potrebujem, kam se jih najbolj splača vezati za ta čas??)

Preveri na tem linku:
http://www.denarnisupermarket.com/depoziti?gclid=CPXy5NOCg6oCFY8o3wodsiblzQ

imaš skoraj za vse banke podatke.

Lp

New Report

Close