Najdi forum

Nekdo ima npr. telo z mišično maso na minimumu (12 ur sedečega dela (pisarna + avto), 8 ur spanja, 4 ure brez pretiranega fizičnega gibanja) in veliko špeha. Torej shujša v špeh, ker v mišice že tako ne more.

Živijo,
jaz jem cel dopoldan sadje,probaj tudi ti..mam isto težavo kot ti:)
čao

Irena, Kiki…
veliko skupnega imam z vama. Imamo tisto, cesar tiste, ki se vedno verjamejo v cudezne diete, ob katerih ni odpovedovanja. Dobro pocutje, manj kilogramov – in to za vedno.

Cestitam obema. Upam, da bosta svetel zgled vsem, ki so prepricane, da jedo malo in se gibajo veliko. Tudi sama sem bila med njimi. No, jaz nisem zacela z belezko, ampak po intuiciji. Kot sem ze zapisala – sladkor, slabi OH, cvrtje in krompir. Vse je letelo ven. Zacela sem sistematicno vaditi. Tudi kvihtati. Tudi pri meni se je ustavilo pri 61ih kilogramih, ampak v zadnjih treh mesecih, ko nisem shujsala niti grama, sem s pridobljeno telesno pripravljenostjo, se stopnjevala treninge (tako aerobne kot tudi fitness) in vidno spremenila telo – tako da mi se ljudje, ki me vidijo vsak dan, vsake toliko recejo, kaksne cudeze delam s sabo. Obliko telesa mi zavidajo tudi tiste prijateljice, ki NIKOLI v zivljenju niso imele tezav z odvecnimi kilogrami, KAJ SELE da bi se kdajkoli mucile s kakrsnimikoli dietami.

In od vseh uzitkov v “novem” telesu ni najboljse to, da uzivam v hrani (in to v vsaj enakih kolicinah, kot sem jih jedla pred hujsanjem) in da koncno lahko izbiram med celotnimi konfekcijami v stacunah in ne samo tistih “za okrogle”, ampak to, da lahko tecem, kvalitetno vadim na fitnessu, da se zjutraj pocutim napeta in pripravljena. To je obcutek cez vse.

Jaz bi mogla pa dons za vecerjo jest pohan sir,ker sem ga tud za kosilo,ampak mi gre na bruhnje,ce pomislim da ga morem se enkrat jest.Drugic si bom rajsi zbrala zrezek ali pa jajce,prvic sem si zrezek pa je blo vse O.K.,tako,da mislim,da dons vecerje ne bom imela,pa nic ne de!Odpovedujem se tudi vsem pijacam,pijem samo vodo.Pa-pa in veliko uspehov!

BRAVO KIKI !!!!!!!!!!!!!!

Tudi jaz sem ponosna nate.

ČESTITAM!!!!!
Zanima pa me, kako si opravila z odvečno kožo? Sama sem po porodu shujšala 25 kg in kljub telovadbi mi je na trebuhu ostala guba kože. Pod nož si ne upam, gubo pa tudi težko gledam. Nasvet?

Sas:(h:)a in Lola – hvala za čestitke!

Zdaj bom malo grdo povedala. A po toliko kilih pri meni ni bila guba temveč predpasnik. 😉
Najboljše zdravilo je čas: Jaz se tudi jezim, vendar če vzamem logiko, si stvar sledi tako. Vsaka celica kože mora “odpasti” in spodaj se naredi nova ali pa ena manj. To pa traja in traja.(to je moj zaključek, če kdo od strokonjakov misli drugače, naj me kar popravi). Mali bo imel že 2 leti, pa se šele sedaj pozna malo več razlike. Kot celo telo, tako tudi trebuh.
Telovadba: trebušnjaki oz. vaje za trebušne mišice (tudi na mojTrener) in ostale vaje z utežmi za mišice. (Vpliva eno na drugo). Miganje!
Masaža: z aparatom, tuš in ročna
Kreme: proti celulitu z zategovalnim efektom. (katero ?, probala sem jih veliko, a še vedno ne vem ali kreme pomagajo ali je čisto dovolj samo navadna solea – to boš mogla probat sama.)
Vztrajnost in potrpežljivost.

Lep pozdrav in veliko zaupanja vase!

kiki

Pozdrav,

povem le to, da če ti je “končno le uspelo priti do 2. dne diete”, potem ti takoj povem, da ne boš videla 30. dneva, kaj šele 90. NE vem sicer kakšna je ta tvoja dieta, vendar če imaš že privi dan težave, drugi dan pa boš očitno jedla za kosilo pizzo in za večerjo sladoled, potem se malo zamisli: trpiš, čakaš na drugi dan in očitno ješ tudi nezdravo.
Podpiram te, če imaš namen zgubiti 20 kg – sam imam isti cilj, ostaja mi jih še 15 oz. 4 mesece. Vendar sam po skoraj 4 tednih uživam v hrani, jem po mojem dokaj zdravo in zvečer pojem večerjo, tako da grem spat zadovoljen in nič preveč težko ne čakam nov dan.
Sam se držim manj hrane, več gibanja, veliko vode, na dan prihranit 1.000 kcal in to je vse.

Pozdrav vsem, ki se mučijo z raznimi nezdravimi dietami – edina prava dieta je polnovredna in raznolika prehrana – vse ostalo je le zguba časa, volje in zdravja.
Frenky

Irena,
ti si zakon; sam sem tudi na tvoji poti, pišem kar pojem, veliko hodim in redno jem, zdravo in raznoliko, predvsem pa vse, kar je zdravo, sladkarij in gaziranih pijač pa tako nikoli nisem maral, ja pa rdeče vino je prav dobro…jutri začnem z 6 tednom, popoldan grem na Nanos in sploh se imam OK. Če sem zvečer lačen malo bolj ali mi samo paše testenin, si jih privoščim, le da z navadno paradižnikovo omako npr. Vsak teden 1 kg, če pa ne pa vsakih 10 dni. Ni važno, tisti kg, ki gredo, ne bodo več prišli nazaj, tako kot praviš tudi ti…še to sva stara skoraj enako, in z enako višino…uživaj.
Frenky

Pozdravljeni!

Sama poznam kar nekaj ljudi, ki so s to dieto kar precej shujsali. Nekaj je takih, ki so se nazaj zredili, velika vecina pa z normalno in zdravo prehrano ohranja tezo (pridobili so priblizno 3kg, ampak to v primerjavi z izgubljenimi 20-imi ni tako opazno), zato sama kar verjamem v uspesnost.

Tudi moja teza je za kaksnih 10 kg previsoka, zato sem se odlocila, da bom tudi jaz poskusila. Zacela bom jutri. Moj edini problem je beljakovinski dan, ker sem vegetarijanka in ne jem mesa. Ampak bom poskusila z jogurtom… Priporocam se za kaksno vzpodbudo tistih, ki to dieto pac odobravate…

lp!

New Report

Close