Najdi forum

13 let razlike v letih

Če se razumeta-ljubita,on bo zmogu vedno.Kaj pa če je ona starejša?Kdo takrat ne more?

moški bi se že enkrat morali sprijazniti z dejstvom, da so oni tisti, ki imajo težave z zmožnostjo. ženska je lahko stara sto let, pa še vedno lahko.

Zivijo,

Jaz jih imam 34 in moj moz 54, sva porocena ze 4 leta, skupaj pa 8…
Prvo kar se moras sama pri sebi zmenit je dabo veliko ljudi proti vajni zvezi in se bos morala dosti krat branit.. Imam prijateljico isto staro kot jaz in je njen moz 60… Skupaj sta eno leto vec kot midva in imasta celo otroka, fantka eno leto in porocena sta malo dlje…. Pri njima je otrok bil vzrok da ste se procila… Drugace se nebi, ampak bi bila pac skupaj…
Obe sva imeli enak problem… Obema so bili najini mozje vsec od prvega trenutka in obe sva si mislil joj ce le nebi bil tako star… Pa kaj bodo drugi rekli… Razlika le da njejn tip je bil takoj za.:-) moj pa si je mislil joj ko ona nebi bila tako mlada 🙂 kar ti lahko recem da formule za uspeh ni… Imam sestricno ki je bila z tipom dve leti, pol sta zivela skupaj se eno, sanjska poroka, kot v filmu… Sta zapravla ful danarja za ohcet… In zakon no drzal niti eno leto ne. ?. On je bil starejsi samo eno leto od nje… Zaupaj samo svoji intuiciji in svoji volji insvojim metuljckom… Ce jih nimas je itak vse brez veze…
Kar imava se skupnega z mojo prijateljico je da se obe zavedava in naju je obe strah kaj bo znama ko najinih mizev nebo vec… Imava namrec veliko verjetnost da bova vdovi… In nobeni od naju ta ideja ni vsec… In se ena prednost je ce ti kdo zatezi.. Mu lahko reces kaj bi te ti rad… Jaz sem ze babica… In verjemi.. Teh pogledov se nikoli ne navelicam.. Jaz pa se samo smejem… Uzivaj v lifu dokler lahko…. ! 🙂
Imamo samo to eno 🙂 ponovitve ni

Stara si 34 let in si že babica? Madoniš.

Kako se že reče…? Aja; laže hitreje, kot pes teče.

Stara si 34 let in si že babica? Madoniš.

Kako se že reče…? Aja; laže hitreje, kot pes teče.[/quote]

domnevam, da sta moška bogata. tole bo pa okrog 40 začelo krivit, ker ne bo imela svojih otrok.

Stara si 34 let in si že babica? Madoniš.

Kako se že reče…? Aja; laže hitreje, kot pes teče.[/quote]

domnevam, da sta moška bogata. tole bo pa okrog 40 začelo krivit, ker ne bo imela svojih otrok.[/quote]

Oh, ja. Ona je že 34 letna babica… Tako zatrjuje.

Jo bo začelo kriviti?

No, morda jo bo začelo, morda je mislila, da je 34 letna – babnica.

Menim, da je idealno, da je moški 5 – 10 let starejši od ženske. Moški smo tako naravnani, da nam načeloma zunanjost veliko pomeni in ženska bo partnerju lažje dolgo privlačna, če je mlajša od njega.

Podčrtano: največja verjetnost je, da noben od nas ne bo živel večno in ne bo imel možnosti ponovitve prav tega življenja. Starostna razlika gor ali dol.

Zaupati svoji intuiciji in svoji volji in svojim metuljčkom? Vsem hkrati in v tem vrstnem redu? Res, leta niso splošno merilo…

Mah, midva sva po starosti narazen samo par dni, skupaj 18 let, pa nikol ni nič štimalo, razen sex je štimal.

Joj, tole se mi pa zdi, da sem jaz napisala v to temo pred davnimi štirimi leti. In sva še vedno skupaj oziroma lahko bi rekla spet … vmes sva namreč šla narazen, ravno zaradi teh šmentanih let, pa nisva prav dolgo zdržala drug brez drugega.
Dokler nisem sama zagrizla v ta zarečeni kruh, sem tudi jaz nasprotovala preveliki razliki med partnerjema, zdaj sem pa že nekaj let modro tiho. Ni zagotovil, ni idealne kombinacije, ni pravil, ki bi se jih človek držal in si tako zagotovil srečo. Enostavno je treba poskusit, če ti glava in srce govorita, da si s človekom na mestu.

Ma kaj no. 13 let mlajša je prava razlika za vitalnega moškega.

rajš 23 let, ta ti bo ko hči.

rajš 23 let, ta ti bo ko hči.[/quote]

Tudi v redu, če to moti le tebe.

https://www.youtube.com/watch?v=2Uh2G7WoXsU

Ne znam si predstavljati, da bi bila z nekom, ki je 13 let starejši. Velika razlika, če jih imaš 30, ki se veča z vsakim letom navzgor.

13 let je čisto ok

največ o tem ve Arny Orel Hodalić starček star 65 ki si je našel mlado 30 let mlajšo študentko punčkico. Živita pa pri njej doma. A ni to lepo?

13 let ni prevelika razlika ona 30 0n 43 razlika 20 let tu se razlika pozna ona 30  on 50

18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 3738

New Report

Close