Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost 11.dan po ET

11.dan po ET

ajda in sisy jaz sem imela tudi tako močne krče predvsem ponoči, od 12. dne naprej se je stanje malce umirilo in je teh kršev precej manj, še vedno pa se mi pojavljajo. Včerajšnji krvni test je pokazal bhcg 1777. Sem pa dobila buscopan proti krčem. Uz imam 7.11., do takrat lahko samo upam, da je vse ok.
Ajda, ti bi že lahko delala test. Le napravi ga, tako boš vsaj vedela pri čem si. 11. dan že pokaže rezultat. Test lahko delaš kadarkoli v teku dneva. Sporoči nam veselo novico.

Joj, sabs hvala za tolazbo, ampak testa se defenitivno ne bom delala, ker si ga ne upam. Ce se mi bo pojavil v naslednjih dneh kaksen izcedek, ga bom naredila, drugace pa ga bom v soboto, tako, kot mi je rekel dr.Res. Glede teh menstr.krcev pa je tako, mene ne zagrabi krc, tako kot pa recimo v nogi, ampak me zvija in me ne spusti kar nekaj casa, tako, kot bi mi nekdo stiskal maternico, a je to normalno? Saj cez dan je kar vzdrzno, le tu pa tam me malo zvija, ampak ponoci, ze ko pade mrak se mi zacne mora, sem ze rekla, da mogoce name luna vpliva, al kaj, groza. Zvija me tako, da me od bolecine pritisne na blato, pa ni vazno a sem ze sla pol ure pred tem, ne znam opisat, potem pa sem tako boga, da ne vem a bom prezivela, ko pa se umiri, pa je olajsanje….
V prejsnjih dveh neuspelih postopkih sem tudi imela te krce, ampak nikakor ne tako izrazite, ker bi se sigurno spomnila, sedaj so ponoci lahko recem kar dokaj mocni. Meni se ze moj smili, ker me poslusa vedno ko grem na WC, kako jamram in vpijem od bolecin, pa ponoci se zbuja zraven mene, ker ne morem biti tiho. Saj sem rekla, zaradi mene me lahko raztrga od bolecin, samo, da bo pozitiven rezultat, drugace pa ne vem kaj bom naredila…

Tako, danes sem 12-ti dan in krci so ponoci koncno izginili, bomo videli kako bo danes!!!
Imam pa drugo smolo, ocitno sem se vceraj zvecer zastrupila z neko hrano, ker sem ponoci skoraj umrla od driske, pa se bruhala sem, no sedaj se stanje pocasi umirja, tako, da sem ze veliko bolje. Menstr.krci pa me dajejo danes le redko, tako, da jih ocitno ne bom imela vec. Cudno je to dogajanje v mojem telesu…. Kako ste pa ostale, ki cakate na + ?

ajda501 fajn, ker se je stanje glede krčev umirilo. Čeprav če si nosečka, se kar navadi nanje. Mene spet malce matrajo. Zato jemljem buscopan in je malce bolje.

In kdaj pade test? Saj ga boš delala preden greš na krvnega, ne? Danes bi ti že moral pokazati. Jaz sem ga delala 12. dan in je bil plusek. Le opogumi se. Kje si ti v LJ ali v MB?

Sabs, jaz sem pri dr.Resu. Danes sem ugotovila, da sem “fasala” virus, zaradi tega pa imam drisko in se pocutim zelo slabo. Sem kot izuzeta cota.
Test bom naredila v soboto, ce ne bo ze prej kaksnega izcedka.
Ful sem utrujena od te driske, glava me boli, slabost, groza… Upam, da ce se ze kaj razvija v meni, to stanje ne vpliva na pikico. O, kako si zelim zagledati plus.

ajda dobra si da cakas na 14 dan. Jaz sigurno ne bom tolko zdrzala. Drzim pestke za plusek!

Tako, jutri je moj dan D, da naredim koncno test. Ce povem po pravici, bi rada se najmanj en teden cakala, da ga naredim, ker me je tako zelo, zelo strah resnice. Se vedno upam, da bom jokala od veselja in ne od zalosti, vam porocam…
LP,
Ajda

Ajda čakamo rezultat …

Ajda čakamo…ajda javi se

hej

New Report

Close