Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost 11.dan po ET

11.dan po ET

Cau Bata!
pa tudi vse ostale soborke. jaz sem tudi s primorske natancneje z Ajdovščine.Sem v prvem samoplačniškem postopku pri dr.Rešu.Danes sem pričela s suprafactom.Drugi dan M(pričakujem jo sredi prihodnjega tedna) pa grem ponovno k dr.Rešu in začnem z Menagonom.Imam pa eno vprasanje zate Bata.ker sem preklicala vse lekarne po Gorici pa do Udin,pa tudi to v Bazovici in dobila samo eno škatlo menogona, me zanima če si ti dobila vse takoj ali ti je rekel dr, da so kaksne tezave z dobavo.sedaj nestrpno cakanm na mail oz. klic.vsi so mi namrec rekli isto, da so tezave z dobavo.
hvala za nasvet.in drzim pesti za vse nas.če pa je mogoče komu ostala kakšna ampula menegona se priporočam za odkup.najlepša hvala . misim nate,Bata…lep dan vsem.
Petra

Tanci, jaz sem pri dr.Resu prisla takoj na vrsto, oz. pocakati sem morala le na pravi datum ciklusa in zacela z injekcijami.

serbus,dekleta sporočam vam ,da sem tudi sama 12 dan po ete-ju pri dr rešu in moj test je pozitiven,po petem poiskusu.veliko sem delala na sebi od telovadbe , sprememba hrane in reflekso masaže in gotovo je vse to prpomoglo do plusa. držim vam vsem pesti.

Lea 71 iskrene čestitke za plusek in lepo nosečnost lp.

Lea, tudi tebi cestitke iz srca.

No, jaz sem danes sesti dan po ET, me pa spet skrbi, ker me ze cel dan rahlo boli glava. Tudi v obeh prejsnjih postopkih je bilo isto, nakar je sledil minus. Je katera zanosila, kljub temu, da jo je bolela glava?
Meni to napoveduje M, in me resnicno skrbi!
Ajda

lea 71 čestitke tudi tebi!!!

Bata

Zdravo.
mene navija kot da bo M, imela sem malo krvavitve, danes sem 11. dan po ET, naredila sem CB in je +.
Se mi kar vrti od sreče!

SREČNO VSEM!

ojoj, koliko vas je ze srecnic, cestitke tudi tebi Dva.

Danes je 9. dan – ponoči so se simptomi pred m. stopnjevali, krvi še ni, vendar vse kaže na to, da bo… Naredila sem test – mini, pokazal ni nič – oz. bil je neg.
Čestitke vsem, ki vam je uspelo…jaz moram očitno ostati za negativno statistiko…

Vsem s pluski izkrene čestitke, Ajda, tebi pa v tolažbo, da so se pri meni glavoboli stopnjevali od 8 dan po Et(ko so se začele krvavitve) pa še kar nekaj časa v nosečnosti!Jaz sem sicer to pripisovala nekajenju in ne pitju kave, ker mi je vse to smrdelo, že preden sem vedela da je uspelo!

Držim pesti, da boš tudi ti javila +

škratek

Danes, 12. dan po transferju sem delala test, in je plusek. Smo tako veseli. Navijam za sve trepetalke.

Sabs, tudi tebi iskrene cestitke, pa spelji nosecnost do konca lepo in zdravo.
Ajda

Čestitam!

lp
škratek

Danes je moj 9.dan po ET-ju. Izcedka se na sreco ni, imam pa mocne menstr.krce najbolj zvecer in ponoci, tako, da danes nisem sla v sluzbo, ceprav sem imela namen. Sicer ne vem kam ti krci vodijo, trajajo ze prb.
4-5dni, upam, da bo vse vredo. Prsi me bolijo se samo vcasih, na trenutke, ne vedno, mislim, da se najbolj zvecer, drugace pa me je vceraj se malo pikalo v predelu maternice, ampak res malo casa, obcutek pa je bil tak pekoc. Drzim pesti za vse tiste, ki takole trepetate z mano vred in cakate na cudezni plusek.
Ajda

pri meni isto,..sem 5.dan po ET..krči že kakšen dan, dva…čeprav so isti kot pred M 🙁 upajmo na najboljše…

sisy in ajda … tudi jaz sem imela krče od 5.dneva naprej, spremljale so me tudi bolečine v križu in 12. dan je test pokazal plusek. Dojke pa nisem imela niti boleče niti napihnjene. Le pogumno

Sabs, zanima me kaksne krce si imela, si imela mocne ali blage?
Jaz imam cez dan blage, zvecer in ponoci pa se kar mocne, tako, da sploh ne morem zaspati oz. minejo za kaksnih 10 min potem pa znova isto. Danes ponoci sem morala vzeti prvic Lekadol, da sem lahko malo zaspala. Cudno se mi zdi, da se mi ti krci vlecejo ze kar nekaj casa. Izcedka za enkrat se na sreco nisem imela, sem 10-ti dan po ET. Joj, sedaj me je pa ze malo strah, tako rada bi prvic v zivljenju zagledala plus….
Ajda

Zanima me, ali je imela/ima katera, krce kot pred menstruacijo zelo mocne, ker jaz ponoci ze ne zdrzim vec brez Lekadola, prosim odgovorite mi, sem pa 11-ti dan po ET, zvija pa me kot “macko”.

jst imam isto,čez dan nekoliko manj,zvečer ful,… sem 7.dan po ET….

itak pa vem da to lahko pomeni eno ali drugo…

Naredi test,zdej bi ti že lahko pokazal…


mi2 sva pa obe z zamrznjenčki :-)))) kako kaže,si že delala test? držim pesti!

New Report

Close