Najdi forum

Zanima me, če kdo mogoče ve, kje se da v Ljubljani ali okolici naročiti dobre torte. Moj starejši fant bo praznoval 3 leta in si želi torto, na kateri bo lokomotivček Tomažek. Prosim za pomoč! Vsem hvala in lp!

Galerija Grad v Rožni dolini ljubljana http://www.kepca.com

Preverjeno so res enkratne…pa še v nedeljo delajo. Za sigurnost je bolje, da kar nekaj dni prej naročiš, če ger za vikend. (za lokomotivčka se glih ne spoznam, imajo pa vse sorte oblik in tudi poželji nardijo)

Slaščičarna Mihalek v Šiški, ob Celovški nasproti Stare cerkve. So edini v Lj., ki kreme za torte ne delajo iz umetnih praškov, ampak jih delajo po starem domačem načinu, in sicer jih kuhajo nad paro. Naredijo čisto vsako obliko (tudi projektor z diapozitivi so že naredili), naša družina pa obožuje njihovo mandljevo torto in torto Mihelak.

Lp,
Mo

Tako kot ferdo priporočam Galerijo Grad. Tomažek bo res pravi Tomažek v vseh svojih rdečih in modrih barvah – naredijo tako perfektno glazuro iz sladkorja, ki je sicer užitna, ampak zelo nasitna, tako da goste potem opozorite, da kdor bo želel še kak kos torte, ni treba, da poje glazuro. 😉 Pri moji sestri smo do sedaj imeli že moder avto (cabriolet), gosenico, metuljčka in ogromno “navadnih” tort. Izberite pa “lahko čokoladno”, ne glede na to, da je otroški rojstni dan, ravno tako je dobra, samo manj obleži na želodcu – ker je pač lahka :))

Čestitam za svečke!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Slaščice Hvastja v Savljah.Mi smo praznovali 1. rojstni dan pred kratkim in je bila torta božanska.Nardijo ti pa kar hočeš.

slaščičarstvo martina veliko Trebeljevo. 01/366-91-91
naredili so nam torto za poroko, za krst, za taščino 50…pa še za kaj. imajo res fantastične torte, dostavijo kamor hočeš, naredijo ti pa tudi v obliki fuzbal žoge, če želiš 🙂

Odlične torte imajo tudi v slaščičarni Sweet Bar Ulla, kjer delajo torte vseh možnih oblik. Mi smo jih že parkrat uporabili in vedno smo bili z njimi zelo zadovoljni. Posebej v matični enoti v Črnučah so izjemno prijazni, torte pa so “božanske”.

New Report

Close