Najdi forum

mazilo Garmastan

Pozdravljene

V Avstriji se baje dobi mazilo Garmastan, ki je menda zelo ucinkovito pri odpravljanju zamasenih vodov, a imate kaksne izkusnje?

Ce katera ve me zanima, kam ga namazes na bradavice ali na dojko tam kjer je vod zamasen, kdaj mazes, neposredno pred dojenjem ali ze kaj prej itd… Ga je treba pred dojenjem umiti dol?

lp
Tea

S tem mazilom sicer nimam izkušenj, lahko pa ti povem, da se da vode odmašiti tudi brez mazil. Ko namreč čutiš, da so prsi trde in vroče na enem delu, se pojdi tuširat pod vroč tuš in si masiraj tisti del, kjer je vozliček. Meni je zelooo pomagalo.
Lp

Irena

Če se prav spomnim, Germastan ni namenjen zamašenim vodom, pač pa občutljivim bradavicam v prvih dneh po porodu. Pred dojenjem ga ni potrebno umiti.

LP

New Report

Close