tuširanje
Stuširam se, ko se mi zdi – vsak drugi dan npr ( vmes valjda tudi rit umiejm vsak večer), lase vsak tertji dan operem, gate menjam 1x na dan, med menstruacijo dvakrat, drgač spim brez gat, pižamo perem redno, vodo odprem najprej toplo, moj se pa najprej z desno po jajcih počoha, pol ga pa z levo prime za scat…eh ne, se vsede ko gre lulat.
Ja.
Otroke kopam enkrat tedensko – imajo zelo suho kožo, vmes normalno umivanje…o brisačah pa ne bi, ker je kaos…nonstop perem.
Jaz odprem vodo – na pipi selektiram malo tople veliko mrzle in potem začnem umivat in drgnit tiste najbolj izpostavljene predele. Uporabljam izključno eko milo, pa še to samo za ’tiste’ predele, drugače zadostuje voda.
tuš zjutraj in/ali zvečer in po športu, lasje vsak dan ali vsak drugi dan, sp. hlače menjava skoraj vedno po tuširanju, zvečer včasih brez.
Upam, da je dovolj statistično.
Ups, pa trenutno nimam tipa, da bi dodala s katero roko si ga prime. Če bi ga imela, bi bila verjetno to moja roka :)))
A kdo uporablja revitan na pipi in koliko stane ta zadeva?