Prosim eno dobro dušico, da mi posreduje potek diete, ki vsebuje zeljno juho, ker bi se je rada lotila, vendar ne vem kako gre po dnevih. Juho že imam, a zdi se mi, da enkrat ješ sadje, pa zelenjavo…. Nimam pa napisane, prosim, če jo katera ima naj mi jo posreduje.
RADA BI ZAČELA DANES……(Juhico že imam…, kar kupljeno)
HVALA 100X
aNYa
Jaz bi pa rada vedela kako se prepričaš, da stopiš redno vsak dan na eliptik in tam tudi ostaneš. In to eno uro ali celo dve. Te občudujem!
Glede 3md ti pa ne bi znala nič svetovat, ker ne poznam. Sama jem manjše porcije, nič kruha, sladkarij pa gre dol. Seveda grešim in ponavadi čez vikend (ko jem pri tašči pohano, pa krompir) dobim nazaj kar gre čez teden dol. Ampak to se bo spremenilo, pravzaprav se je že danes. Sem skuhala svoje prvo kosilo v novi kuhinji in pohanja in tenstanega krompirja ne pogledam več.
Med tednom pa jem nekako takole:
zajtrk: banana, jogurt, polnozrnati otrobi
malica: sadje
kosilo: kar pač je v menzi – ta malo porcijo (meso, priloga, solata, tudi testenine, pa kdaj in kdaj sladica – tiramisu obožujem)
malica: mandeljni ali sadje, jogurt
večerja: skuta s sadjem (npr. pomarančami) ali hrenovke pa kaka zelenjava
Takole mi gre dol cca 1 kila na teden.
Ne vem kaj sem ti zdaj to razložila, ko pa sploh nisi po tem spraševala. hotela sem povedat, da tudi tako gre, pa ni preveč kompicirano. Moja sestra se je tudi polotila zeljne juhe. In potem so jo jedli ona, njen mož in mami, shujšali so zelo različno 2-8 kil. Pa pridno vse dobili nazaj. Zdaj so na 3md – malo jo prilagajajo, ker nimajo prav veliko za izgubit, tam do 5 kil.
lp
Ponavadi je tako da sem gor po 30min,pa nardim mal pavze potem pa še 30 min….tako delam zjutraj in zvečer!Kilogrami sicer niso šli dol,sem pa dobila že kar malo mišic (boljše to ko mlahava koža) 🙂 in to po 5-dnevih. Vsi so mi priporočali,da naj dam eliptik v sobo,kjer me ne bo nihče motil da bom lahko kao v miru vadla,in naj poslušam kakšno glasbo….bla bla bla,ampak jaz sem si ga postavla pred tv ;)…..tako lahko zdržim,gledam tv in čas hitreje mine!
Jaz bom tudi ju3 probala dieto s to juhco!Glede tega,da bi potem(če bi slučajno šlo kaj dol)nazaj pridobila kg pa ni panike.Nekoč sem že shujšala za dobrih 11kg,vendar se je tukaj zaustavilo,in zdaj imam že enako težo par let,mogoče razlike 1-2kg!
LP vsem
Meni je bila to edina dieta, ki se je obnesla. Na žalost sem čez nekaj let poizkusila še enkrat (vmes je bil porod in sem potrebovala nekaj takega), pa je žal nisem mogla več jesti, saj, ko sem prinesla žlico k ustom, se mi je vse dvignilo gor. Obstajajo pa tudi kapsule in me zanima ali jih je katera že preizkusila in kako delujejo.