Najdi forum

mokre sanje

star sem 13 let in še nisem imel mokrih sanj … zanima me kako zgledajo in kdaj je normalno da jih imaš … in če je to obvezno da jih dobi vsak ?

piš mi na zasenega

Mokre sanje niso obvezne nekateri najstniki jih nikoli nimajo nakateri pa zelo pogosto sam sem jih imel kar nekaj iz svojih izkušen vem da sem prve mokre sanje dobil ko sem začel dobivat spermo tam pri 13 ih letih imel sem jih do 15 skoraj 16 ega leta. Ponavadi sem jih imel ko se nisem samozadovoljeval zaradi kakšnih obveznosti nekaj časa. ali pa ko sem sanjal kakšen spolni odnos . kasneje sem ugotovil da če se samozadovoljujem pred spanjem mokrih sanj nimam. Moj brat kateri je dve leti mlajši je mokre sanje imel samo 2x prijatl moj pa sploh ni imel. pač ne sekiraj se če jih boš imel to je normalen proces odraščanja samo pač v zadrego te lahko spravijo pred starši ali pa celo pred sošolci če se ti to zgodi v kaki šoli v naravi. ne sekiraj se če se to zgodi ker nisi edini ki se mu to dogaja.

Vsak ki se sekira za mokre sanje je brez veze da se jaz sem jih dobo pri 13 letih ko sn sanjau o lepi punci ki je imela blond lase in svetlo modre oči imela je velike prsi in lepo obrito muco njam

Moj brat pa pri zgodnih 11 letih ko me je hotel v dnevni sobi posilit tiča je dal iz hlač in ga rino vs čas v mene začel me je slačit mi ga tišat v usta tisti čas je v sobo stopila moja punca leteu je na njo raztrgau majco ji slekel moderček in ji joške začel grizt v tem času sem na sebe potegno hlače in ji hitel na pomoc ko sn jo rešo mi je bila tako hvaležna da mi je rekla da grema v sobo potegnila mi ga je iz hlač in mi ga začela fafat doživel sem orgazem pol pa tam vete me se zgodi …

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close