Najdi forum

Pozdravljeni,
Sama sem s svojo postavo zelo nezadovoljna :/ rada bi se zredila in zrastla , da bi zgledala kot povprecno 16letno dekle. Mami pa pravi da se po 1. Menstruaciji telo ne spreminja vec veliko. (Dobila sem jo lani).Je to res ? tezka sem 46kg, visoka pa 163cm. Drugace sem zdrava, jem redno in zdravo. Kaj bi lahko storila? Iz strani sosolcev dobivam res grde komentarje da sem presuha, poleg tega sem se ploh. Pa nic nemorem storiti! Bi mi lahko svetovali kaj naj storim poleg tega da redno jem?

Neskoncno bi vam bila hvalezna.

Prekle ste zakon. Ostani taka, zakaj bi se rada zredila? Pa prekla in ploh je manekenska postava, nimas lepsega!
Ne sekiraj se zarad komentarjev sosolcev!

Boljs, da si taka, kot pa debela.

Lp

ne sekiraj se zaradi komentarjov sošolcev taka si kot si če bi pa rada to spremenila ampak zaradi sebe ne zaradi drugih pa bi morala imeti vsaj 5obrokov zdravih(važno je kako ješ in kaj ješ) na dan ne jej sladkarij in slanih stvari ne pij sokov in drugih stvari raje pojej zmiksane ovsene kosmiče z banano in sojinem mlekom(priporočam čokoladnega) in spij vsaj na dan 1liter vode. z vadbo oz kardio vadbo se tudi da priti do večje mišične mase (npr. trebušnjaki sklece počepi ) fitness amapak priporočam vadbo.Za več informacij se lahko s starši oglasiš v našem novem Fitlajf centru v Kranju kjer ti naredimo promocijsko meritev glede sestave telesa itd. (Kontakt- 040/205-522)

z voljo se da vse!

Lp

Js nimam nc proti suhim ampak Rajs mau bl ornk ounce pogledam

Jaz pa prav obožujem suhe! 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close