Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija ABC ginekologije in porodništva sprememba na prsni bradavici v nosečnosti

sprememba na prsni bradavici v nosečnosti

Pozdravljeni!

Prosim vas za mnenje – v prvem trimesečju nosečnosti sta se mi na eni prsni bradavici pojavili dve majhni tvorbi – cca 1mm in izgledata približno tako kot pike na jeziku, po barvi se ne ločita od bradavice, rasteta ne, bolita tudi ne… Ko sem ju omenila moji ginekologinji je brez pregleda dejala da je to običajno brstenje dojk v nosečnosti. Zanima me vaše mnenje…
Vprašala pa bi tudi ali je občasno srbenje bradavic v času nosečnoti običajno- sedaj sem že v tretjem trimesečju – ali je potrebno iskati krivca med glivicami?

Za odgovor se najlepše zahvaljujem, prav tako za veš vaš čas trud in znanje, ki smo ga deležni na tem forumu!!!!!
Želim vam lep dan!

Žal ne vem kaj bi omenjeni piki bili. Na kolobarju okrog bradavic se v nosečnosti lahko povečajo podobne pike, kot ju omenjate vendar jih je precej več kot 2. Nekako na vsakem kolobarju okrog bradavic med 8 in 12, lahko celo več. Pike so lojnice, ki jih je najbolje pustiti pri miru.
Srbenje bradavic v nosečnosti ni običajno je pa možno.

New Report

Close