Najdi forum

cepiti otroke-NE!

Preberite:

http://mojpogled.net/cepiti-otroke-ne/

Prav res: le zakaj bi zaupali strokovnjakom, ko pa zdrava pamet nekaterih prepotentnih staršev tako dobro deluje?

oh ja,že sam članek larifari 🙂

Bedna reklama – spet!

Sem proti cepljenju.
Farmacija uspešno cveti na račun naivnežev.
Cepljenje je isto ali še huje,kot da greš dregljat v osje gnezdo!Nič dobrega to ne prinese.

Žal smo na splošno premalo ozaveščeni in smo raje vodene ovce!


Točno tako – REKLAMA!!!

Vsak se odloči po svoje. Če ti ni, ti pač ni. Vsak nosi sam posledice svojih odločitev, če pa zraven trpi še otrok, pa toliko huje.

Pozdrav,

jaz naceloma nisem proti cepljenju….se mi pa zdi, da bi morali (vsaj za dolocena cepljenja) otroke najprej stestirati……najbrz je mogoce videt ze z odvzemom krvi, ce je otrok predpostavljen. Kot sem nekje prebirala (ne vem, ce je res), nekateri otroci imajo dolocena protitelesa ze brez cepljenja. Odlocit pa se moramo mi starsi…..nihce ti nic ne pove. Mojega bi skoraj cepili pri 15 mesecih se za vodene koze, ki jih je ze pri 6 mesecih prebolel (k sreci, da sem sama povedala….oni nic ne vprasajo, razen, ce je otrok bolan al ne).

srecno vsem pri kakrsnihkoli odlocitvah

Kje so ga pa hoteli cepiti proti noricam (vodenim kozam)? Kolikor mi je znano, tega ni v programu rednega cepljenja in stane lepe denarce, če se odločiš samoplačniško. Poleg tega moraš predložiti izvide, da protiteles še nimaš.
Med 12. in 18. mesecem pa je cepljenje ošpice-mumps-rdečke.

New Report

Close