Najdi forum

vlažnost nožnice

Pozdravljeni, dr. Pušenjak!
Imam en problem, ki se nanaša na vlažnost nožnice med sexom. Problem je v tem, da sem skoraj popolnoma suha, zato je prodor otežkočen. S fantom sva problem rešila tako, da me on navlaži z jezikom, ampak to ni tisto, kar bi jaz želela, če me razumete.
Čez dan je situacija čisto obratna kot med sexom. Takrat nimam nobenih problemov s suhostjo, saj se mi včasih zazdi, da imam še preveč izcedka. Tista vlažnost me včasih kar malo moti. Ampak ko pride do sexa-tema. Nikjer nič. V čem je problem? Vzburim se, itd. s tem je vse ok. Paše mi… Tudi KT ne jemljem.Sexam pa že dobro leto in pol z istim fantom.
Pomagajte.
hvala že vnaprej za odgovore

Draga Tanja,

očitno ste naravni “fenomen”. Kombinacija je res nenavadna, zato si boste morali najti rešitev s “poskušanjem”. Univerzalnega in čudežnega zdravila ni. Lahko si nabavita lumbrikant, ki ga dobita v lekarni ali v katerem od “seks šopov”, kjer je izbor verjetno še bolj širok in za vse okuse.

Draga Tanja,

rada bi vam pomagala,da najprej razumete sama sebe,da se sploh lahko lotite reševanje problema.Pravite,da imate problem z vlažnostjo med seksom in da sta ga s fantom rešila tako,da vas on navlaži z jezikom.Tosepravi,če bi bil problem samo vlažnost med seksom ,tako kot vi pravite bi bil problem rešen .Ampak problem je ,ker niste dovolj vzburjena ,niste niti dovolj vlažna in to je tisto, kar vi pogrešate, če sem vas prav razumela.Pravite,da je čez dan situacija obrnjena.Zakaj ne poskusite s spolnim odnosom čez dan,ali pa ugotoviti kaj je tisto ,kar vas čez dan dela vlažno in prenest to na večer.Pa še to: pravite ,da se vzburite ,da vam paše ,fant je rešil problem z vlažnostjo z jezikom,kje je tu pol sploh problem???
In ,če je tukaj res samo problem ,vlažnosti potem je pa res najbolje,da rešite problem z lubrifikanti.Upam,da ste me razumela.Preveč kontradiktorno je vse skupaj.Z iskrenostjo in razumevanjem do samega sebe,čeprav je včasih boleče tisto,kar ugotovimo je edina pot, da rešujemo probleme in s tem napredujemo.
Želela sem vam samo dati eno smer razmišljanja,ki bi vam lahko pomagala pri rešitvi problema,ni pa nujno ,da je taprava.

Lepo vas pozdravljam in želim vso srečo.

New Report

Close