Najdi forum

Obupan sem.. za vsako pomoc al nasvet bi bil hvalezen.

Moja zgodba je zelo komplicirana in obenem posebna. Zelo bi bil vesel, ce bi mi kdo prisluhnil. Z punco sem bil v zvezi leto in pol, medtem sva dvakrat koncala enkrat po moji krivici, ki sem jo sicer popravu in se je vrnila k meni, drugic pa je ona sama tko zelela. Imam 24 let ona 20. Spoznala sva se na poseben nacin, in vse se je zacelo odvijati hitro. Ona je prva prevzela pobudo in mi po najinem prvem srecanju in poljubu napisala sms, da bi se še zelele srecati z mano. Rekel sem si zakaj pa ne, v tistem obdobju sem bil tudi nekoliko osamljen in laskalo mi je da se po dolgem casu neka punca zanima zame za neki bolj resnega. Kot sem dejal vse se je zgodilo zelo hitro, ze po enem tednu je imela polovico svojih stvari pri meni doma. In cez slabe tri tedne sva postala par. Zaljubljena je bla, in cez cas sem dojel da jo tudi jst ljubim. Na zacetku ji tega nisem kazal, ker sem vedu da ona mene vec ljubi in sem zelel to izkoristit. Imela sva padce in vzpone, ampak vedno sva tičala skupaj se mela rada. Nikoli je nisem prevaral in se vedno jo nebi po vsem tem kar je bilo med nama. Meseca Maja sem naredu napako, na veliko sva se skregala tolko da je sla od mene. Po moji krivici. Dva tri dni se nisva slisala sploh me ni bilo doma kr mi je bilo vsesno, ko sem prisel domou in vidu da je vec ni in njenih stvari sem dojel da jo zares ljubim in da nemorem brez nje. Trudil sem se da popravim napako in oprostila mi je, ampak rekla mi je da nikoli nebo vec isto al me bo vec ljubila al manj. Meni je bilo vseno, takrat sem dojel da mi pomeni vse da jo ljubim in se dan danes cutim tako 🙁 Cez poletje sva bila skupaj, marsikaj dozivela, odreku sem se druzbi vsemu samo da sem z njo tolko mi je pomenila. Novembra meseca je slo vse po zlu, ni bila vec ista, ceprau sem ji vse dajal, in spomnim se najinih noci objetih ko mi je rekla vedno te bom ljubila svet zunaj je nevaren zelim si samo tebe. Vse sem ji dal priznal sem svojo napako, ponizal sem se, samo da jo dobim nazaj. Kot sem dejal prisel je mesec November oziroma konec Decembra, in bila je cudna vsak vikend je zacela hodit vn zurat mene puscat samega doma. Pol pa je napocil cas ko je rekla da je konec med nama 🙁 Nikoli nebom pozabu ta obcutek, to tesnobo v prsih in bolecino 🙁 Po koncu najine zveze sva se ostala v kontaktu, kar je bilo mučno zame, kajti ko sva bla skupaj, sva zivela skupaj vedno sva vedela en za drugega kje sva, kaj pocneva. Zdej ni bilo vec tko. Vsako sekundo sem jo bol pogresal, mislil kje je in marsikaj mi je hodilo po glavi. Odlocu sem se da se poslovim od nje, nisem zdrzal te bolecine ki me je ubijala in ki me po vsem tem ubija se vedno. Poslovil sem se od nje, dva dni se nisva slisala, pisala mi je klicala me je , čes da zeli obnovit najino zvezo od zacetka, in ker je tolko ljubim sem na to pristal. Obljubila mi je, ce bo spoznala drugega da mi bo povedala. In moj strah se je uresnicil 🙁 Dobivala sva se neki casa na trenutke je bila tko ljubezniva, lepo nam je bilo. Jst sem jo ljubil kot jo ljubim tudi zdej vse sem naredil za njo, zgubil svoj ponos, zgubil svoj jaz. Od enkrat je postala cudna in zvedel sem da je z drugim. Svet se mi je podrel ze tri krat, od takrat ne jem ne spim, zato tudi pisem ob tej uri, postal sem drugi clovek 🙁 Izdala me je, ranila ona ki mi je pomenila vse moje zivljenje je bila in na zalost se vedno tako cutim. Vem da je zelo dolgo in mi je zelo nerodno, pocasi bom koncal. Prisel je cas ko je prisla po svoje zadnje stvari ki jih je imela pri meni. Jaz sem ji pomagal ji nest domou, ko bi vedli kako sem se pocutil, srce se mi je dalo na pol 🙁 Poslovila sva se oba sva jokala, tega nebom nikoli pozabil. Na isti vecer ko je vzela vse svoje stvari me je klicala, češ da je naredila napako da me se vedno ljubi in ce je se vedno kaka možnost da bova skupaj. In jst budala sem zopet pristal, da se dobiva in probava na novo. Ampak tle je bil problem, kr je ze bila v zvezi z drugim. Rekla mi je da si dava cas, da bo sla narazen z njim in se vrnila k meni. Point vsega tega kar sem vam napisal je, kaj da ji verjamem po vsem tem? Vsi pravijo da me ni vredna, da ce je to enkrat naredila da bo se veckrat 🙁 Jst nevem kaj da naredim zato vas prosim, dejte mi nasvet, kako besedo skratka pomagajte mi kr sem obupan 🙁 Nemorem vec živet v dvomu, ker nemorem vec, ko jo vsaj nebi ljubil po vsem tem 🙁 Oblljubila mi je, dala mi je besedo. Ne verjamem ji, ampak globoko v sebi cutim da sva meli neki posebnega in da si to se vedno zeli. Hvala vam in prosim preberite, vem da je dolgo ampak iz srca bi vam bil hvalezen za bilo kak iskren in srcen nasvet.

Moj nasvet je, da sledi srcu. Čeprav ti razum pravi, da te ni vredna, da ji ni za zaupat, jo srce ljubi. Sledi svojemu srcu in bodi z njo. Vendar bodi v ljubljenju tokrat razumski, taktičen. Ne pokaži ji, da te bo vedno imela za vsako ceno. Bodi malo bolj hladen in pokaži ji, da te lahko, če se ne bo spremenila, izgubi. Naj se začne truditi zase. Tudi ko bosta zvezzo obnovila, si vzami malo več časa zase. Pokliči kakšne prijatelje, najdi si hobi…prav tako naj naredi ona. Zveza nikoli ne zdrži, če je nekdo cel center našega vesolja. Vedno smo center mi, naš partner pa nam je sopotnik. Srečno, lp.

Kako zelo me to spomne na mojo situacijo…

Jaz sem večni romantik in vedno verjamem v srečen, romantičen konec. Če si ti mogoče tudi tak, to daj na stran. Glede na to, da je punca mlada je verjetno zmedena in še ne ve točno kaj hoče. Mogoče, nekega dne se vse spremeni – ampak ne upaj preveč na to. Raje se osredotoči na stvari, ki so “realne”, stvari ki se trenutno dogajajo v tvojem življenju. Malce odklopi misli nanjo, razumem, da je težko, ker je bilo tudi meni in to zelo težko. Po štirih letih mi je še vedno včasih težko, ampak potrudi se, nekje te čaka sreča, samo moraš se predati toku, ne oziraj se na črne, slabe, negativne stvari. Ko boš najmanj pričakoval… 🙂

Prvo bi se vam rad zahvalu, da ste se odzvali na mojo zgodbo, res hvala.

sinickaa : Kot sem napisal ze v mojem postu, sledim srcu, globoko v srcu vem da me ima rada, ampak kaj ko je z njim 🙁 Vem da ljudje gremo narazen to je neki normalnega, vsi pravijo tko, ampak ne na tak nacin kot jst. Najtezje je živet v dvomu, lazje bi mi bilo da bi mi rekla ne ljubim te pusti me pri miru, odidi kot pa tko nevem na čem sem:( In ce bova kdaj skupaj to sem tudi njej dejal, bo morala prvo pridobit moje 100% zaupanje, in bova sla zelo pocasi. Vem kako bi ravnal z njo. Hvala ti za nasvet bom mislu na njega zelo.

MM1351: Mogoce se bo slisali grdo, ampak me veseli da je nekdo dal skozi podobno situacijo kot jaz. In zgleda ko da me zelo dobro poznas hehe 🙂 Sem romantik, postal sem ko sem dojel da jo ljubim, in recimo da verjamem na srečen konec. In, ja zmedena je to mi je tudi napisala v enem pismu, da je zmedena in ce lahko pustim odprte možnosti z njo. Pristal sem, ker jo res zelo ljubim, tolko jo ljubim da želim da je srecna pa tudi z drugim 🙁 Ne zelim ji nikoli da bo preživljala to kar preživljam jaz, ceprav pravijo da se to vse enkrat vrne jst ji tega ne privoscim. Vem da v življenju ni samo ljubezen, ampak toliko jo imam rad da je ona moje življenje. Zelo se trudim bit ”normalen” ko sem v druzbi sem recimo nasmejan, se kdaj pa kdaj pošalim ampak notri dobesedno gnijem od bolečine 🙁

Hvala vam se enkrat za vajino pomoc, zelo cenim, čim prej bom poskusil rešit to situacijo in se bi vam bil hvalezen za kak nasvet ali kakrsnokoli pomoc. Hvala

Prvo bi sem vam rad zahvalil ker ste se odzvali na mojo zgodbo. Cenim to. Sem vam bil ze prej odgovoril ampak zgleda da sporocila ni poslalo. Zato odgovarjam se enkrat.

sinickaa : To je težava, tko mocno se trudim da bi mislis z glavo, da bi pustil vse za sabo in sel naprej, ampak ne gre. Na trenutke si recem, ce je njej vseno zame, zakaj meni nebi bilo za njo? In pol ta trenutek izgine in zopet jo ljubim na vso moc. In rekel sem ji ce bova se kdaj skupaj prvo kar bo morala dosect je da pridobi 100% moje zaupanje. Glede zveze pa vem kako bo delovala priblizno tko kot si napisala. Vposteval bom tvoj nasvet, in mislil na njega. Danes se dobim z njo, upam na najboljse. Se enkrat hvala 🙂

MM1351 : Preden sem spoznal njo recimo da nisem bil neki romantik ampak sem verjel v to. Zdej pa sem romantik in recimo da verjamem v srecen konec. Trudim se da spremenim mnenje. Zmedena je ja, to mi je tudi napisala v enem pismu, in zopet sem ji dal čas, ampak jst ne zdrzim vec živet v takem dvomu prevec mučno in boleće je 🙁 Kot sem rekel sinickii , danes se dobim z njo in ji bom postavil ultimat. Danes bo skoraj 20 dni od tega, ko mi je rekla da bo rešila situacijo z tem fantom. Pocakal bom se danes teden, da se odloci. Upam na najboljse in najlepse 🙂 Vam bom se naprej sporocal, lepo je videt da nekdo deli take stvari z mano. Hvala vam se enkrat.

Pozdravljen!

Sem prebral tvojo zgodbo in v teh zgodbi videl samega sebe oz. kot bi jaz pisal.. kot prvo naj ti bo jasno da nisi sam v taki situaciji naj ti jaz na hitro povem mojo zgodbo. S punco sva bila skupaj skoraj da 6 let ko sva začela sem bil jaz star komaj 15 let ona pa je bila od mene starejsa 4 leta nisem vrjel da bom v nekoga na vso moč zaljubil… seveda so bili vzponi in padci vedar več padcov kot vzponov.. delal sem napake jaz tako kot ona vendar kdo je nakoncu vse popravljal to sem bil jaz.. tut če je ona meni kaj naredila se ni kaj prida potrudila da bi stvari izbolšala sem na celi črti pojedel svoj jaz in moj ponos samo da bi ostal s znjo.. To leto poleti pa me zapustila s fantom katero sem jaz njo peljal na delu h njemu in mislil da itak ni nic da se samo biznis.. Na koncu pa jaz povlekel takratko.. polno bolečine polno vsega ne spanja grozne more ponoči malo spanca tiščanje v pljučih itd.. grozen grozen občutek tko da te razumem tudi jaz se na vsak nacin nism moral odlepiti od nje moral sem jo vsaj slisati da vem da je uredu in tko naprej.. se sva ostajala v stikih in jaz sem delal vse a tem da bo zopet moja od tega pa je zdaj ze skoraj pol leta in sem se na 31.12.2013 da totalno prekinem iz njo vse stike zelo boleče je ampak če hočeš sebi tako pomagati ti kaj druzga ne preostane. Treba se je sprijazniti da življenje ni samo ena lepa rožica in da je vse tako kot mora biti določena oseba ti zna precej zagreniti tvoje življenje.. In če tvoja punca ne ve oz. si tolkrat zmišljuje potem je jasno da te še ZDALEČ nima tako rada kot jo imas ti in si dejansko ONA tebe NE ZASLUŽI.. tako kot pri meni.. če je naredila enkrat verjami da bo še drugič ali tretjič in pol se uprašaš a je to sploh obojestranska ljubezen? bolj ne kot ja ane ;).. Ne smemo obupati življenje gre dalje in za vsako osebo se najde na tem svetu oseba s katero bo srečen 😉 verjami.. lepo bodi in glavo gor..

skhoti, lepo in hvala kr si tvojo zgodbo delil z mano. Je ze kar neki casa od kar sem delil oz. napisal zadnji post. Veliko tega se je zgodilo in se dogaja. Ona še vedno dela na tem da prekine z tem fantom.
Jaz sem ji veckrat reku da si nje nebi mogu delit z nobenim, ker jo res iskreno ljubim. Moram poudarit kar si napisal in imas prav in to kako, treba se je sprijaznit in sprejet. Z ene strani je to zelo, zelo tezko zivet z tako bolecino in z takim dvomom, z druge strani pa je je zelo enostavno. Ce bi me res iskreno ljubila bi bla z mano ne glede na vse, in to sem jaz dojel. In ce v kratkem nebo kaj ukrenila bom jaz ukrepal ker tko nemorem vec. In res hvala ker si delil tvojo zgodbo, in zelim ti veliko srece tudi tebi 🙂

Na začetku bi ji moral postavit neke meje in omejitve, ženska te nikoli ni spoštovala ker je vidla da lahko dela s tabo kar hoče. In če ji ti dovoliš da dela kar hoče, kako misliš da te bo spoštovala ? Ne bo te. Spoštovanje je temelj dobrega odnosa.

Odraslem in normalnem človeku bo dovolj, če mu poveš enkrat kaj ti ustreza in kaj ne. Bi moral prenehati s takim početjem. Ne podpiram prevzgajanja človeka z jeb*** v glavo / ignorom / dajanjem konca / izsiljevanjem / žalitvami. To je čustvena manipulacija, ki nepopravljivo škodi odnosu in prizadane drugo osebo in to zelo. Jasno bi ji moral povedati kaj ti ne ustreza.

Če si ji rekel jasno in glasno, face to face, in to ajmo max 3x – in še vedno ne ve kaj bi sama s sabo oz. s tabo, povleči črto in pejt naprej.

Šola za naprej. Nikoli se več ne spusti v odnos tako hitro in brzdaj malo svoja čustva. Zato pa že preden se spustiš v vezo izjasniš jasno svoja pričakovanja, kaj je sprejemljivo in kaj ne – da bo čim manj problemov potem. Ostalo se vedno sproti rešuje, ne pa da zastara in se vleče naprej.

Mislim, toliko te nespoštuje da hodi okol in se goni pred tvojimi očmi, potem to dela še javno pred ostalimi? Laže ti v faco, manipulira s tabo kot ji paše in zavestno ve, da lahko izkorišča tvoja čustva. In ti jo še čakaš ? Koga čakaš? Njo ? A hočeš cel lajf preživet v tem peklu ? Se počutit kot zadnja zavržena smet ? A je to ljubezen ? Ne.

Ne bit osel. In še enkrat, ne bit osel. Ta ženska je najmanj zaslužla da jo nogiraš da se kar kadi za njo. Če bi bila jaz ti, je to najmanj kar bi dobila od mene. Brco v rit. Ne verjami njenim besedicam in reši se te psihopatkinje, ki tako spretno manipulira s tabo in tvojimi čustvi.

Tud če bi ti prišla nazaj, kaj bi bilo drugače ? Verjemi, feeling ponižanja bo zavedno ostal v tebi, ko jo boš videl. Zavedno. Čustvena bolečina ti je zameglila um, nisi sposoben racionalno dojeti da ona ni oseba zate. Bodi vesel da je zdaj pokazala svoje true colors, pomisli – kaj bi bilo, če bi bila skupaj par let ali imela otroke ? Skupne kredite ? Skupno bajto ? In ti bi živel s psihopatom, ki te izkorišča kakor mu paše. Skensli to brez slabe vesti in ja logično boli kot sam hudič, ampak bo minil, verjem.

Če ti bo orng hudo, lahko pustiš kontakt in ti bom pisala. Drž se 😉

ImpureBlood : Na zacetku najine zveze, in pol dokler je trajala preden sva sla prvic narazen, me je zares ljubila in takrat je bilo spostovanje. Vse je bilo kot je treba, me je ubogala jaz sem njo obojestransko je bilo. Ko sva sla prvic narazen sem jaz naredu napako mocno sva se skregala, ampak sem se trudil da popravim to napako in ona je to vidla in zopet sva pristala skupaj. Od takrat sem se spremenil.
Vse to kar si napisala imas tako prav, da lej kapo dol. Jaz vse to vem kar si napisala, ampak to tezko sprejmem kr jo se vedno mocno ljubim zato si dovol da to dela.
In to kar si napisala: Mislim, toliko te nespoštuje da hodi okol in se goni pred tvojimi očmi, potem to dela še javno pred ostalimi? Laže ti v faco, manipulira s tabo kot ji paše in zavestno ve, da lahko izkorišča tvoja čustva. In ti jo še čakaš ? Koga čakaš? Njo ? A hočeš cel lajf preživet v tem peklu ? Se počutit kot zadnja zavržena smet ? A je to ljubezen ? Ne. Imas tako prav, in ne mislit da sem kak mentalno zaostal fant, preprosto moram v svoji glavi potegnit crto in enkrat za vselej koncat z tem. In to kar si napisala bom dnevno 1000x prebral da mi stopi v glavo. Kar je najtezje, da jo po vsem tem imam se vedno rad, in se zavedam tega vsega kar si napisala. Rad bi, da vse to kar cutim do nje preslo v jezo pol bi mi blo lazje. Jaz sam sebe ne prepoznam vec. In to kar si napisala, da tudi ce bi prisla nazaj da bi bilo isto mi je rekla tudi lastna mama. In bolecina, bolecina je tko mocna tolko stiska v prsih da ne znam opisat 🙁
Hvala ti za te nasvete upam in vem da mi bojo pomagali v naprej. Ce lahko ti bom se naprej sporocal situacijo. Hvlala se enkrat .)

Ja prava ljubezen (če to sploh obstaja, rekla bi da ne, ampak ljudje s časom dozorimo za partnerstvo in ne počnemo neumnosti) že ne zgleda tako, da se gre ona po nekem času malo gonit naokol z drugim. Ne.

Veš zakaj si ti tok padel na njo ? Sej si sam sebi rekel, ker te je nekdo po tolikem času končno hotel in bil ogret zate. Bojim se da sploh mogoče nisi bil toliko into her kot v človeka. Si pač tak tip osebe kot jaz, padeš na nekoga in kar nemoreš naprej. To je iluzija. Kaj si iskal v njej ? Kaj si imel, kar misliš da ne moreš več nadomestiti ? To se realno vprašaj ? Ali je ona tega vredna ? A je ona dober človek ? In btw samo še en nasvet na hitro, ne zapletaj se s toliko mlajšimi ker ta mladi niti sami ne vejo kaj hočejo od svojega življenja, posebi ne na čustvenem področju. Imaš svojo generacijo, to so že bolj zreli ljudje. Ogromna razlika je med 20 letnico in 24 letnico.

Ampak lej, nič na svetu ne more zradirat tega kar je ona naredila. Nikoli več ne bo isto in to boš moral preboleti. Ženski ni do tebe, samo manipulira te. Meni ko je do moškega, jaz se ne ukvarjam z drugimi. Pika. Sem s človekom. Pika. Enostavno za dojeti. Moraš tudi razumeti, da je bila njena odločitev da odnos konča – in tudi to željo spoštovati. Ona te noče, ona te zavlačuje, ona te ima malo na holdu – ker bi rada jahala mal še njega. In potem ko malo njega sprobala, bi se vrnila tebi – ker ve, da jo boš ti zvesto čakal. Ma skensli to. In to takoj. Če ti ne moreš, jo bom jst v tvojem imenu 😀

Jeza ti ne bi absolutno nič pomagala, ker jeza je samo čustvo nemoči – ker nemoreš spremeniti trenutno situacijo. Kako stojiš s psiho ? Pazi da ne boš zdrsnil v orng depresijo in v zaničevanje samega sebe, ker točno to se je zgodilo meni. Če se boš obtoževal in sebe krivil da nisi bil dovolj dober zanjo, njene ljubezni itd. te točno to čaka. In to bo šele kriza, ker ven pridet iz tega je zelo težko.

Sicer pa lej, te razumem – človek ko goji neka čustva do nekoga kar ne more in ne more dojeti koliko svinjski je ta človek do njega. Kar živi v nekem upanju še dalje. V tem primeru ti svetujem, da ji pač daji še toliko šans dokler se ti končno ne zagabi. Ker se ti bo, slej k prej. Boš imel dovolj njenega sranja.

Ne se zapirat v sobo. Tuguj kolikor ti sede. Vpiš kakšno novo dejavnost in druži se z ljudmi. Prebolel boš, verjem 🙂

Torej, punca te ljubi, ampak te je vseeno zapustila in je zdaj z drugim fantom, katerega pa ne more kar tako zapustiti in se vrniti k tebi? Kako to? Zakaj ga ne more zapustiti? Je prišvasana na njega?

Fant, se ti vidi, da imaš komaj nekaj čez 20 let. Saj še nisi odrasel in zrel moški. Ampak le naivni in občutljivi fant z zlomljenim srcem. Odrasel moški se takih igric z žensko ne gre. Ker ona je točno prokužila, s kom ima opravka, da si copata, da te ona lahko vedno zmanipulira, pogruntala je, da si čustveno in psihično labilen – le kako naj te spoštuje???

Glej, naredi, karkoli pač hočeš. Ena zgoraj ti svetuje, da poslušaj srce oz. da sledi srcu. Po mojem mnenju to ni pravi nasvet. Saj ljudje nismo živali, saj imamo vendar (tudi) RAZUM. Daj ga no malo uporabi in ne jokaj tu gor kot mala punčka, ki so ji vzeli liziko! Spravi se k sebi, postani razumnejši in samostojnejši, poredvsem pa se ne pusti je*at v glavo eni mladi smrklji, ki te obrača kot veter frnikulo in se dela norca iz tebe!

Nekje je punca, ki te bo spoštovala in ljubila, s katero boš srečen (brez da bi se ti bilo treba poniževati), tista bo prava zate, samo še spoznati jo moraš. Tole, ki se pa dela norca iz tebe, pa pusti za sabo in končno naredi kaj dobrega zase, če ti je sploh ostalo še kaj samozavesti in samospoštovanja.

Ah, še neki sem ti pozabila omeniti. Če bo simptomatika razpoloženja trajala dlje od meseca dni, stiskanje v prsih, obup, žalost, potrtost, nezmožnost za delo, ni apetita, spanca, veselja itd. pejt prosim k zdravniku. Normalno je pač da rapoloženje pade za nekaj časa, gre se čez nek standardni proces žalovanja…samo ta proces naj ne bi trajal dlje od meseca dni. Če bo trajal dlje lahko zaguziš v kakšni orng depresiji in potem vlečt se ven iz tega je, hja, sranje čisto. Tako da bodi pozoren ali prosi nekoga, ki ti je blizu da malo popazi nate.

Sporočaj no kako si.

ImpureBlood, hvala ti za tvoje nasvete. Vse kar si napisala imas se prevec prav. Moram prit do tega, da sprejmem te besede, si jih vbiti v glavo. Tezko je zelo je tezko. Mislim da me ni vredna, enostavno je, ce bi me ljubila bi bla z mano. Kot si napisala ze v prvem postu, jaz sem custveno izmucen in to zelo. Ne moram pravilno razmisljat, in zato sem zmeden. Par priljatelev mi je reklo da si nebi smel tega dovolit, da tko manipulira z mano. In jaz nisem bil tak, nikoli nisem dovolu da je delal kdo norca iz mene. Ampak to je mocnejse zelo mocnejse od mene 🙁 Normalen clovek bi jo poslal nekam, jaz pa to nemorem, trudim se zelo se trudim za enkrat prprosto ne gre. Videla se nisva ze dolgo, komunicirava tudi vedno manj in najhujse je, da ko se slisiva mi govori take besede da me cisto zmede in pol razmisljam in razmisljam in tko receno zivim v dvomu. Mislim da pocasi sprejemam to da nebova nikoli skupaj in mogoce si tega niti nebi smel dovolit da se po vsem tem vrne nazaj. Tle sem zdej jaz problem. Ful tezko se spravim delat kake stvari, ker vse kar sem pocel sem pocel z njo. Tudi doma zelo tezko jem in sem shujsal. Trudim se ukvarjat športom, treniram nogomet ampak ne najdem veselja niti v tem 🙁 Vse to je prislo za mano. Pol pa vsake tolko posezem po alkoholu in samo mi je hujse. In ne vidim izhoda. Ker te zanima kako sem ti bom poročal. Noci so douge in tihe tista bolecina v prsih mi ne da dihat 🙁 Mislim da je skrajni cas da zacnem gledat na sebe, ce ne bom zabredu na veliko. Hvala ti se enkrat za tvoje besede 🙂

Moraš odrasti : Koncno me je nekdo nadru hehe 🙂 Vse to kar si napisal imas prau. Ko bi lahko le to sprejel bi mi blo 1000x lazje, samo da to sprejmem. Ni tko enostavno, kr ta mala je bla moje življenje. Vem da v življenju ni vse ljubezen, ampak jaz sem preprosto tko cutu in se prepustil. In zdej trpim, zelo trpim na to kaze tudi ura kdaj pisem. In verjemi da nisem glup in da se hocem tko pocutit, sam sebe sovrazim kr se cutim tako vse bi naredu da ne cutim tko prav vse. Hvala kr si me nadru hehe. Ce ima kdo kak nasvet, glede tega mojega zalovanja mu bom hvalezen. Lahko noc 🙂

No pa da se še malo izpovem. Danes mi napise da me pogresa, da pogresa vse najine trenutke ki sva jih prezivela, da ne zeli vec bit v zvezi z tistim ki je zdej, in da neve ce sploh hoce iz nazaj v zvezo, z mano da je glede tega zelo zmedena. Jaz bedak sem zopet vse nasedel, zelim it naprej v zivljenju in njo pustit za sabo ampak ko mi posljes en tak sms se mi zivljenje obrne na glavo 🙁 Takoj vse se prebudi v meni in si jo zopet zelim. Nevem kaj se dogaja z mano, sam sebe ne prepoznam pocutim se ko nek gnoj, zelo grd obcutek zelo 🙁 Nikoli nisem bil tak, ko bi vsaj vedu kako iti naprej ker tako nemorem vec 🙁 Cez dan mislim na njo, sanjam o njej, a sploh se ne zavedam kaj mi je naredila. Ko bi vsaj sprejel vse to kar se je zgodilo bi mi bilo lazje. Ko da hodim v krogu, ne vidim izhoda. In se ena neprespana noc, in sploh se ne veselim jutrisnjega dne 🙁

Vem, da ne pomaga. Vem, da tudi dretje ne pomaga – zato ti tudi iskreno nisem hotla grobo nič govort, ker te razumem, vem. Vem s kakšnim gnojem od človeka imaš opravka, to lahko samo gnoj dela – ker oprosti, človek ne more po drugemu človeku hoditi na tak način in tako manipulirati z njegovimi čustvi. Ta ženska je gnoj do konca. Moraš jo odrezati ven ! Totalno, ne dovoli da ti karkoli govori in bluzi, ker zavestno se zaveda da te lahko obrača kot ji paše. Pač je manipulativni karakter. Odreži jo ven.

Normalno je da pač doživljaš klasične simptome depresije nekaj časa, samo ni normalno da traja dlje od meseca. Če boš nadaljeval v pot samodestrukcije te bo čakala zelo težka pot navzgor, če jo boš sploh našel. Jaz sem šla po isti poti, ogromno alkohola in brezveznih onenight standov – da sem se nakoncu počutila totalno čustveno izžeto in samodestruktivno. V bistvu sem se sovražila do konca. Šla sem zavestno v selfdestruct mode. Izgubila službo, padla letnik, ni se mi dalo niti živet na koncu itd. Take stvari znajo hitro uiti nadzoru, še posebej če si čustvena oseba. Žal, jaz nisem mogla predvideti ane da bo stvar toliko ušla izpod nadzora. Niti da se bom kdaj toliko zaljubila, ker se mi ni to nikoli zgodilo. Ker enkrat ko se kamen začne kotalit po hribu dol, ja ne ustaviš ga ni šanse.

Najhuje je bilo sovraštvo do samega sebe, ker sem si očitala da sem si sama kriva. Ko je enkrat prešlo v to fazo, je šlo samo še dol. Dokler nisem več od depresije mogla sploh vstat iz pojstle, niti jest več nisem mogla, nč. Mislim da sm bla korak od samomora. Potem je bil čas za dohtarja počas. Na samozavesti še vedno delam, še vedno je v nuli, še vedno si sploh ne upam govorit z nobenim moškim. Še vedno nisem uredu, pač tesnoba se je okrepila dodatno. Pri meni je še problem, ker trpim že itak za socialno anxio (zaradi nekih slabih stvari iz preteklosti) in me take stvari zjebejo še 100x bolj kot normalnega človeka. Zaradi same čustvene labilnosti, ne reagiram kot čustveno stabilen človek.

Ampak izkušnja je bila zelo dragocena ! IBut it was living hell. Prišlo je sčasoma tudi ogromno pozitivnih sprememb, ker zanimivo – človek raste samo po padcih al kako bi se reklo 🙂

Lej, prosim te ne piti alkohola. Ni vredna tega. Vem, da si še vedno v čustvenem afektu – samo noben, ki s tabo tako ravna te ni vreden. Verjem. Verjem so ljudje, ki niso taki kot je ona. Pač lej vsi se mormo enkrat pošteno nasmodit kaj naj ti druzga rečem 🙂 Prosim, ne pit – ker ni rešitev to ane. Menji telefonsko, dekativiraj facebook, zbriši se iz njene sfere dokler ne prideš k seb. Vem da je grozn feeling, men je prhajal da se obesm resno, vse sam da se neham tko počutit…samo, a mi boš verjel ko ti rečem da bo vse bolje in bolje ? Da je zdej zelo hudo in da bo čez nekaj časa manj, in potem bo še manj itd.itd. In če ne bo bolje, pejt zdravniku. Ker stvari lahko uidejo izpod nadzora in se ni hecat s tem.

Boš pozabu ane. Samo prvi korak je da jo kenslaš. Si še mlad, je ceu lajf pred tabo 🙂 You gonna be just fine. Enga dne boš vesel da si se je losal. Verjem 🙂

Sporočaj kako si 🙂 Pa drži se 🙂

Neves kako mi pomaga ko preberem neki takega, da nekdo socustvuje z mano. Res ti hvala. No pa da ti povem kaj je bilo danes zjutraj. Šok. Dobim njen sms, da je vesela da me ima, ker sva bila se vedno vsake tolko v stikih, da me pogresa, da pogresa najino skupno zivljenje, ker sva skupaj zivela. Pol pa ta stavek, ki mi ne da miru 🙁 Ljubim te se vedno mocno dala bi se zate in bom tudi dala! In pol nazadnje vec kot sem z unim v zvezi vem mislim nate. In tko je bilo tudi mesec dni nazaj ko sem jst zelel da se dokoncno posloviva isto mi je napisala ampak v pismu. Zdej probam bit miren, da ne mislim na to kr nevem ce bi ji verjel. Ampak globoko v sebi nekako cutim da je to res. Poznam jo in vedi da res nisem neumen fant. Tokrat bom res bil previden, ker nevem ce bi ji verjel. Naj ona naredi naslednjo potezo in ce bo bom previden ne mislim bit zopet razocaran in ranjen. Ampak ne mislim na to skusam bit miren. Glede mene, hja situacija je taka kot si napisala. Ker v teh dveh mescih od kar sva sla narazen sva se parkrat dobila in bila skupaj in je bilo ko da nikoli nisva sla narazen. In ko sva se videla in bila skupaj je bilo vse lepo in prau, pol pa zopet 10 dni nic in samo trpljenje in trpljenje. Zelo zelo komplicirano. In vedi in verjemi da mislim na tvoj nasvet, ce je tokrat lagala prisezem na to malo zivljenja da jo bom poslal nekam in nebo me vec slisala ne videla. Razmisljal sem zelo, kak sem bil preden sem njo spoznal in zopet zelim tak biti. Zelo se bom trudu da mi to uspe.

Kar se tiče tebe, pa mi je iskreno iz srca zal da si rabla vse to prestajat, in vse to jst prestajam in tudi sem pomislu na neumnosti da si grem sodit kr preprosto nisem vidu izhoda, niti zdej ga ne ampak se trudim. In iz srca ti zelim, in vem da bos uspela v zivljenju v ljubezni in nasploh kr se vidi da si v redu punca. Zelim ti vse najboljse. In hvala ti za nasvete in za vse. Ti bom se naprej porocal kako in kaj. Tnx se enkrat 🙂

Hohohoho, če ti je lagala enkrat – ti bo stokrat. Ej isti primerek človeka, lažnivec in manipulator samo v moški obliki. Ma fuj. In potem seveda vse obrne kot napad na svojo osebo in glumi žrtev. To so taki ljudje. Prasica je, ni kej. A ti to dost ne pove o karakterju človeka ? O njegovi morali ? Oprosti, ampak tako je. Gleda ti v faco in ti zavestno laže, te obrača – ker ve da te lahko. Samo ko za trenutek zavoha da si že začel prhajat k seb in pozabljat zadevo se pojav od nikjer da ti spet zagren lajf ane ? Da te mal vrže v depro da si režeš vene, da spet mal začneš fantazirat itd.itd. Taki ljudje zaslužjo nategalnico inkvizicija style, ne pa drugo šanso.

Manipulatorka je. Da bi se ubijal zaradi take vrste človeka, fant ni vredno. Umret za ljubezen ja, samo ne za tako sorto človeka. Sicer pa vem, rabil boš čas. Dost časa, stvar se ne more pohitriti. Žal. Vem, razumem. Men tud dolgo časa nikakor ni hotlo priti do glave, pač kar ne gre in konec. Tud če si napišeš nekam še kr nemoreš dojet in verjet v kakšni nočni mori si. Kr nemoreš se zbudit. Kr nemoreš dojet da je to reala. Počutiš se punk’d. 🙂

Samo za primerjavo. Jaz, ko sem bila zaljubljena – šans ni bilo, da bi bla sploh s katerim. Šans. Takrat zame sploh nobeden obstajal ni. Punca pač ne ve kaj hoče, ti si njej samo malo več všeč – samo to ni ljubezen / zaljubljenost pa absolutno ne. Sem tudi doživela da sta mi bila recimo všeč dva, samo potem sem vse skupaj črtala ane – ker je bv res. Samo pa ko sem bila zaljubljena, jao, ja ne. Ni bilo šans da sem bila sploh sposobna ležat pod kom, kaj šele kej drugega. Tist je blo vse na silo in je blo samo še hujš pol. Ni ji do tebe, res mi je žal.

Za dobro tebe upam da se ta situacija čimprej razreši. Viset v zraku je najhujše, vem tud to. Tesnoba te razžira. Logično da se ti bo opravičevala bla, bla, ampak še tisoč laži bo z njene strane in ja vem, pač ker si zaljubljen boš vedno hotel najboljše v njej vidit. Vedno boš hotel najdit neka opravičila za njeno obnašanje, vse boš pogojeval. Verjem da bo vsakič reagrirala isto, to je taka sorta ljudi. Moraš jo vreči dol iz oblakov in končno realno uvideti s kakšnim človekom imaš opravka.

Ni se ti treba zahvaljevat. Če ti bo bad kar piši. Najbolje bi ti iz moje perspektive bilo, da vse črtaš in greš lepo po napotnico da kar dvigneš antidepresive (lahko greš pa tud urgentno na polikliniko brez napotnice, ni ti treba bit nič bad – je to kar tam standard pri mladini, takoj vejo kaj je) – ker enkrat ko jo boš zbrisal totalno ti bo psiha na dnu res, ker si že zdej tko v badu. Če je to več kot en mesec, ni to uredu. Ker problem je, da ko so se možgani dajo v ta low moode – kr ne morejo ven iz njega. Tablet ti bo samo dvignil nivo hormonov v glavi da ne boš stalno žalosten in da boš lahko delal, športal, živel itd. Bolš da že vnaprej preprečiš, kot pa naprimer jaz k sm čakala par mescev in je bla samo agonija brez konca in kraja.

V tistem trenutku ko boš mel pristik v prsih, pejt laufat, boksat, preusmeri misli in zavedi se, da bo minil. Sam ne tlačit dol, moraš dat ven to. In čeprov e ti v tistem trenutku zdi da ne moreš hendlat tega, se zavedi da je to samo trenutna misel. Pač feeling, ki bo minil.

Če se pa odločiš tudi drugače in da probaš še enkrat za dobro tebe upam da se izide. Čeprov ne vidim kaj imaš probavat, ker jaz vem da ne bi čakala niti minuto da bi bila s človekom do katerega mi je. Tako je.

Vso srečo.

Ženska te bo totalno uničila. Daj prekini z njo pa ne bit bedak no. Nič nisi bogi, en navaden cepec si in nič drugega. Celo življenje boš živel v dvomih, ampak ti še vedno rineš v to. A teb manjka fotr slučajn? Fant preveč si pomehkužen, zaljubil si se v manipulatorko ki dela s tabo kar hoče. Govori besede ki jih hočeš slišati in ti padaš na to. Pri teh letih uporabljat besede ljubim te in oh in sploh je zelo osladno in čudno. Skenslaj žensko pa počakaj da bo sama do tebe prišla. Boš videl da ne bo nikoli, ni sposobna dejanj ti pa nasedaš.

Človek ni pomehkoužen, pač zaljubil se je slepo, brezpogojno in do konca totalno. Jaz ga razumem. Vsa tvoja nesreča lajfa je da je ženska taka kot je. Res si mel smolo. Verjetno so neke psihološke predispozicije katerih se niti ne zaveda pri sebi, mel pa je veliko nesrečo da je naletel na njo.

Manipluatorji so izredno karizmatični, samo obračajo te in skoz lažejo – in to kar v faco, dela pač budalo iz tebe. Sigurno je un drug tip tut čist bogi, se sploh ne zaveda tega veš. Mu dela isto. Sj dokler ti nekdo drug ne odpre oči sploh ne vidiš.

Lej, res ti na srce polagam da skensli to totalno. Kot je un zgoraj povedal punca te bo totalno uničla, njej je vseen. Lej kakšen si že zdej, verjem od nekoga k je to vse preživel – ni vredno. Ona ni ženska dejanj, ampak človek laži. Kaj čakaš da se ti cel lajf sesuje okol tebe da se tega zaveš ? Verjem ona ne bo potonila s tabo, boš sam v svojem sranju. Ta ženska nima ne vesti, ne morale. Da jo ma tega ne bi delala. Ti boš propadel na vseh sferah, ona bo pa veselo vodila svoj lajf naprej kot da ni nič. Ni vredno !

Lej res, spat nemoreš, jest nemoreš, dušiš se…Začetek klinične depresije. Jaz sem potegnila žal kratek konec, če bi vsaj vedla takrat kar vem zdej. Če bi vsaj ! K sm bla zabita k konj. Posluši nekoga k je dal čez to. Prosim te pejt vsaj zdravniku da navš zaglavil s samomorilnimi nagnjenji oz. bog ne daj poskusom samomora. Ker če si samomorilne misli že mel, to je to ane. Depresija. Ne se lagat. Poskrbi zase in najprej zase.

New Report

Close