Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Pihanje oz. odvzem krvi

Pihanje oz. odvzem krvi

Danes se mi je že (kot prevečkrat do zdaj ) zgodilo, da sem spet pihal. Ob nepravi uri na nepravem mestu. Kot vedno, sem tudi tokrat napihal 0.00 (nikol ne pijem in vozim, izpit mam več kot 3 lete).

Razmišljal pa sem, da se mi zdi počasi že brezveze to in bi se rad mal zajebavat začel.
V smislu, da odklonim pihanje in zahtevam odvzem krvi.
Imam pravico to nardit? Lahko zahtevam odvzem krvi in zavrnem pihanje? In če je potem najbližja bolnica 10 km stran, me more policaj peljati tja in nazaj? Kako dolgo to traja? Vem, da bom trezen, zanima me sam, a lahko vseeno ‘najebem’ ?

Jaz bi tak rekel policaju, da sem trezen, če mi pa ne vrjame, me nej pa pelje kri dat…

Seveda lahko odkloniš pihanje in zahtevaš odvzem krvi. Policaj te bo peljal na odvzem krvi, rezultat pa……………..lahko samo ugibaš!

A misliš, da se bo policaj pri šefu zagovarjal, da je peljal nekoga na odvzen krvi in ni nič pokazalo? My ass. Bo raje ponaredil rezultate in boš TI plačal celotne stroške testa in še kazen. Saj ne boš zraven, ko bodo ugotavljali prisotnost alkohola v krvi.

Iz lastnih izkušenj ti povem, da policaji radi podtaknejo kakšen dokaz, da te čimbolj oberejo, mene so že enkrat iz treznega hoteli narest pijanega. In celo na sodišču se je policaj lagal, vendar so bili materialni dokazi k sreči meni v prid, tako da je policaj takrat popušil na celi črti. Sram ga bilo.

Tolk o poštenosti naših oboroženih inkasantih.

Js *vem* da bom trezn.. sploh pa včeraj, ko sem pihal, mi ni dal nič za podpisat, ko sem napihal 0.00, nobenega potrdila, NIČ. Sklepam, da je vse skup zmučkal in vrgel stran. Sem dobro seznanjen z dejstvom, da stroške ‘pihanja’, v primeru da si trezn, krije država. Kar pa verjetno ni nobenemu državnemu uslužbencu v intersu

Če si pihal, ni praktično nobenega stroška, odvzem krvi pa stane mnoooogo več.

Kljub temu moraš pazit, kaj podpisuješ, če ti da kaj za podpisat.

meni je enkrat, potem, ko nisem nič napihal policaj rekel, da mora vseeno napisat zapisnik. Je rekel :” gospod vse je v redu, samo tule se podpišite”
In ko sem zapisnik podrobno prebral, sem ugotovil, da je označil na listku da sem pijan. Dobro bi me nategnil, če ne bi bil pazljiv.

Najprej moraš pihat, če se z rezultatom ne strinjaš, lahko zahtevaš odvzem.

Če zavrneš pihanje, je sankcija ista, kot če napihaš čez 1,5.Še enkrat moraš na izpit.

Tje in nič drugače.Ne se zajebavat.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Heh, tut če bi recimo rekel, da se ne počutim najbolše in, da se mi ponavadi pri prevelikih pritiskih pojavi vrtoglavica in zaradi tega nisem sposoben pihat, bi pa z veseljem dal kri, nebi delovalo? 🙂

Ma ja sej vem, ni se za špilat…

Lahko imaš tudi astmo, pljučnico… pa težko pravilno pihaš v aparat al pa ne moreš. Lahko imaš pokvarjno trebušno zapiralko, pa bi bili rezultati merjenja povsem napačni?
Kaj pa v teh primerih?

Ja, če imaš zdravstvene težave in policistu pokažeš potrdilo o tem,potem ti ni treba pihat, ampak te pelje na odvzem, če se mu zdi.

To je edini primer.Ni pa tako, da lahko kar po mili volji zavrneš pihanje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Glej, res ni, ker policaji ponavadi nimajo smisla za humor..Ti mu v šali rečeš ne bom pihal, on označi, da nočeš pihat…pa si pečen.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Rečeš, da nisi pil, če verjame super (men se je že zgodil), če ne, odpihaš tist 0.0 in čao miki, hvala za sodelovanje. Mene zaenkrat še niso nikol zajebaval pa sem že parkrat pihal (vedno pošteno 0.0).

Pomojem se je brezveze zajebavat, ker prej nepremišleno sebe zajebeš kot njih.

pač je njihova služba tud to da ustavljajo voznike in jim dajejo za pihat.. res ne vem zakaj bi jih zajebavu.. je pač tko da še vedno ful folka pije in vozi in povzroča prometne nesreče in posledice.. če le tega ne bi blo verjetno tud vstavljal ne bi.. kar se pa tiče odvzema krvi se pa res ne šalit.. da ne boš nazadnje takšne kazni plačal da bi s tem denarjem lahko ponovno izpit opravil…

Omg, tudi jaz sem enrkat pihal.

Sem se pripeljal z avtom ponoči, me ustavijo, grem pihat. Iz plastike strgam ustnik, ga pritrdim na alkomer, in pihnem 0,0. Ker je policist videl razmetan avto in nasploh mene zmedenega, me je vprašal, če sem užil kake droge, kadil travo, si vbrizgaval iglo, itd., na vse sem odgovoril ne, ne, ne. Vprašal me je, kam grem, sem rekel, da se malo vozim naokoli.

Sem moral pokazati tudi osebni dokument, a nisem imel ne prometne ne vozniške ne osebne in ne potnega lista, imel pa sem študentski indeks. Pogledal ga je, poklical na centralo in potrdili so mi, da imam izpit. Obenem mi je pa rekel, da sem neuspešen študent (ker sem bil že tretjič vpisan v 1. letnik).

Mimogrede, kazen, ker nisem imel vozniške in prometne, je bila takrat 5.000 SIT. Ni mi jo zapisal. In jaz se sploh ne pizdim na policaje, kot vi to radi počnete. Pač te včasih spustijo skozi.

*****Najprej moraš pihat, če se z rezultatom ne strinjaš, lahko zahtevaš odvzem. ******

Spider.
Kaj pa ce se ti z rezultatom merjenja strinjas, pa se policaj ne strinja? In ti na vse nacine hoce podtaknit da si pijan, ceprav nisi?

Hehehe, megaboj, koji paranojik si ti. “Na vse možne načine ti skušajo podtakniti, da si pijan”, hehe, pa kaj misliš, da so sami psihoti, ki uživajo v jebanju v glavo? Daj no, ko pogovor nanese na policaje, si takoj v luftu, kakšne vse pizdarije delajo in kaj vse ti hočejo revežu naprtiti.

Pač opravljajo svoje delo, bolj ali manj uspešno. Najdeš tudi bedake, samo da so pa zdaj vsi po vrsti udeleženi v neki zaroti proti nedolžni raji, je pa bedarija.

Aja, ti, na katerega računa ves svet: ne zezaj se in pihaj. Ker če se misliš zajebavat, sem čisto na strani megabojevih zahrbtnih policistov: naj ti podtaknejo pijanstvo, pa sam plačaj tisti odvzem, zakaj bi ga morali mi namesto tebe.

Tejči, to ni nobena paranoja temveč opis lastnih izkušenj s policaji.

Pred leti mi je policaj hotel podtakniti že rabljeno, pozelenelo ampulo za pihat. k sreči sem njegovo goljufijo prej opazil, če ne bi mi rekel : poglej ampula je pozelenela, pijan si. Kaj bi pa ti naredila če bi tebe to doletelo?

To je golo dejstvo, ki bi me kmalu stalo izpita in precej denarja..

Očitno jaz vedno naletim na tiste, ki svojega dela ne opravljajo korektno temvel hočejo samo denar od mene. Pravzaprav policaja, ki bi mi kaj kdaj pomagal v svoji dolgi vozniški karieri še nisem srečal. Vedno brez izjeme so hoteli denar od mene, velikokrat tudi nezakonito in z goljufijo.

Pred leti mi je tudi nameril prehitro vožnjo, čeprav dobro vem, da nisem peljal tako hitro, radarja pa mi ni hotel pokazati. Kaj bi ti storila, če bi bila na mojem mestu?

*****sem čisto na strani megabojevih zahrbtnih policistov: naj ti podtaknejo pijanstvo, pa sam plačaj tisti odvzem, zakaj bi ga morali mi namesto tebe. *****

Če se tle kdo zajebava, potem se zajebava policaj. Zakaj pa bi te policaj pelje na odvzem (ali pihanje) , če nisi pijan? zakaj ne bi policaj kar sam plačal, če se je brez potrebe izživljal nad voznikom?

A mogoče zato, ker je neutemeljeno posumil, da si pijan. Kaj pa če bi neutemeljeno posumil, da si kaj ukradla in bi te kar zaprl za ene par dni?

Joj, spet te tvoje skrajnosti. Zapor ni isto kot odvzem krvi. Če si osumljen kaznivega dejanja, te pa itak lahko priprejo.

Prav je, da ustavljajo šoferje in jim dajo pihat in prav je, da tiste, ki se jim zdijo pijani, pa odklonijo pihanje, peljejo na odvzem krvi. Ko se bo kakšna pijandura zaletela vate in boš vedril v bolnici nekaj mesecev, boš pa spraševal, kje za vraga so bili policisti. Pa bodo spet policaji krivi, ker niso dotičnega pijanca pravočasno odpeljali na odvzem. Eh, nikoli vam ni prav.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close