Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kaj bi dala, da bi me opazil

kaj bi dala, da bi me opazil

Rekli boste stara tema. A men je hudo hudo, Končujem gimnazijo, sem super pridna,same petke pa to. Kar pomen, da sem mala pifparka, k ne vid ne diska ne kaj druzga. Včasih mi uspe kak Kolosej, pa sama grem k prjatlc nimam, saj ne hodim redno ven. Sedaj pa se mi je zgodil nekaj nezaslišanga. K b moja mama da ne rečem fotr zvedla me glih ubijeta. Mogoče pa sploh ne b verjela, saj ne priznavata, da njihova mala lahko dela še kaj druzga k se uči. Saj ne vem če bi povedala. Živimo v bloku, kjer je akih 30 stanovanj, se ne poznamo skoraj sosedi. Naneslo je, da mi je padel v oči starejši moški iz stanvanja nasproti našmu, ima familijo, dva otroka, mojih let, lepo ženo, vse nekam hodjo skupi…Ne vem kaj me je tok prgegnu, da sm se začela zanj zanimat, čakal sem, da gre zjutri v službo, da ga srečam. Pozdravljala sem ga on pa mene “O dobro jutro mlada soeda, kako kaj” je rekel, pol sem se topila skoz in skoz. Ne vemkaj me je zgrablo, enkrat zjutri, k sta moja dva že šla v službo – gresta kako ureo pred mano, sem čakala, da bo škrtnilo in šla tud jaz, rekla sem mu dobro jutro sosed a pridet k men na kavico, in je šel. Tako je blo pol neki časa on na kavico, pol pa se je čez ena dva mesca zgodio, nisem več zdržžala, navalla sem nanjga in saj veste kaj se je zgodilo, sedaj je to vsak dan, razen, ko so tisti nesrečni ženski dnevi.
Meni se bo zmešal, ne vem kaj in kako, a ma kera kake take izkušnje, kako se take zadve končajo, upam, da bo poustu familjo in vzel mene, sej si življenja brez njega ne zamišljam. Letos grem naprej študirat, mislila sem najprej arhitekturo, ker pa je on zdravnik, sem se premislila in bom šla na medicino, pogoje itak izpolnim, verjetno še laži kot na arhitekturo,
Sam ne mi reč, da sem koza, sem zalublena, sej to ni nč tazga.

damn! upam, da je tole plod tvoje domišljije, drgač pa maš resne probleme, ki se jih boš zavedla šele ko bo zaljublenost popustila-believe me it will:) …drgač pa hey, jst sm tud samski in zgledams starejš, tko da se mogoče kaj zmenva?:P

PS: in case its for real: slabo se konča! lej…tip ma froce pa ženo in mislm, da nočeš bit tista kurba k bo uničla “družinsko idilo”!-so stay away and forget it al pa se čez par let prebujaj v morah, ko te bosta froca preklinjala, da si jima vzela vsaj tisti kao skupinski del družine, ki sicer ni bila idealna, ampak je dokler se nisi vmešala še nekako funkcioniral….

PPS: poglej s svoje plati-najbrž maš oba starša skupaj in zihr bi ti blo bad, če bi vseskup razpadlo in bi bla starša ločena! (in case, da tega nimaš pol vsaj tujim otrokom prihrani vseskp)…temu tipu si itaq sam avantura; ne vem pa kako mu uspe mislit sam s tamalo glavo, glede na to da je zdravnik!

….get a life!

A seksa te, brez da bi te opazil? Rešitev tvojega problema je preprosta.

Kaj dat, da te bo opazil? nekaj tolarjev za elektriko, potem pa brž prižgi luč.

Živio,

Jaz pa vem, da to ni plod domišljije. Ko sem še inštruiral, se je to tudi meni zgodilo. Pol sem začel malo raziskovat to populacijo in si ustvaril jasno sliko. Vse te male piflarke, odličnjakinje ipd. igrajo doma vlogo male punčke, ki ne zna šteti do tri, pol se pa dajo dol z inštruktorjem, sosedom, še raje z učiteljem, sosedom, duhovnikom…tako ni nikoli nič sumljivo! Kaj se bo prof., duhovnik, jaz in še kdo s tem hvalil naokoli? Saj ni neumen!

Skrbi me nekaj drugega. Kaj je s temi Slovenkami, da imajo Elektrin kompleks? Kaj ji je v familiji manjkalo?

Res je, posebno na fakultetah, da mnoge gredo s prof. (in to že v prvem letniku!) zaradi kariere. Kasneje jih srečamo kot njihove asistentke itn.

Primer: dr. Jambrek, dr. Zupančič, dr. Sicherl s PF, Zmago…Cavazza…

Brez skrbi, da tak “sosed” ne bo šel zaradi mlade sosede, ki nič nima, razdirat svoje družine. Izkoristil jo bo, uničil njene sanje in njeno psihično stabilnost. Zato današnje punce sploh ne sprejemajo vrstnikov – so zlorabljene in v prihodnje bodo samo še iskale – zlorabo.

Koliko vas je, draga dekleta, ki še niste bile zlorabljene?

Tehnik

Ma nakladaš sto na uro. Očitno si najprej napisala naslov, potem si pisarila neko kvazi zgodbo in se ji prepustila, tako da je na koncu prišlo do tega, da te tip natepava, potem pa si pozabila spremeniti naslov. Ker če te tip seksa ne da bi te opazil, je ali on shizofrenik ali si ti za luno.

Drugače pa ne rečem, da se kaj takega v resnici ne bi moglo zgoditi. Bi bil pa tip fuknjen, če bi to počel s sosedovo najstniško hčerjo, ker lahko zelo hitro dobi njenega fotra na grbo.

mene tud nobena ne opazi, pa kaj potem

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

to je pa zih pisal en moski .. .se vidi po slogu pisanja in vse 🙂 pac eroticno zgodbico kot si jo je zamislil .. .

pr sexu ne bit zaščitena, pa mej otroka in pol bo zihr s tabo

sej veš kako to gre….hint: santa barbara:D

LP

Če ima tvoj ljubimec hčer tvojih let, bi bilo ful zanimivo, da se tvoj oče spusti v razmerje z njo in bi imeli mehiško nadaljevanko v živo kar v bloku. Ti bi nam pa vsak teden poročala o novih zapletih.

nism vedu, da mate ženske tko nizke standarde definicije erotike:P

wala…končno ena brez zadržkov, pa še temperamentna:)

…lahk se pa zmenjo, pa majo grupnega!

PS: *****, zdj ko so tisti dnevi v mesecu šele razumem kok moraš bit zabediran, da tu gor pišeš:)

Par nasvetov :))

1. Ne bo pustil familije
2. Pojdi študirat arhitekturo
3. Ne nobenmu povedat, a si nora!?
4. Prva ljubezen pri, kolk 17ih? pa bi se že poročila in za zmeri in oh in sploh… mal razmisli

lp ajs

Te quierro mucho Esmeraldita!!! :*****

rezultat:

Verodostojnost teksta: 12%
Teksti s tako nizko stopnjo verodostojnosti običajno ne ustrezajo kriterijem (slovenski knjižni jezik), saj odstotek dvomljivih in dvoumnih besednih zvez meče slabo luč na besedilo.

:))))))

Svetovno :))))))

LOL:))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close