Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Prehlad?

Prehlad?

Spostovani!

Ze v soboto sem se zbudila z bolecim grlom, potem sem pa zacela se kihati in smrkati, temperaturo pa imam vcasih rahlo povisano. Torej prehlad. Danes je sreda in nisem niti za odtenek bolje. V ponedeljek sem bila tako izcrpana, da sem samo lezala v postelji in spala (ni se mi dalo niti TVja gledat), vcaraj in danes sem sicer pokonci, ampak ne morem pa gleda tv-ja ker me motijo vsi zvoki in oci me bolijo (vse to od ponedeljka), kadar grem pa lezat pa cutim tudi bolecino v zobeh oz. celjusti, vse na levi strani (iz leve nosnice se mi najbolj cedi, levo oko me boli in celjust-obcasno), drugace me pa ves as tiscijo usesa, kot takrat ko imas pritis zaradi nadmorske visine, samo da mi ga na noben nacin ni uspelo “izenacit”.
Naj grem k zdravniku oz. kako naj si sama pomagam?

Imam pa se eno vprsanje… ali pri prehladu ali pri angini ne smes piti pretople tekocine – jst pijem topel caj, ker mi pase zaradi grla, zdaj pa upam, da ne delam napake.

Res lepa hvala za odgovor!!!
Tanja

Imate klasično virozo in očitno zamašen en sinus, zato vas boli pol glave (pod očmi in v čeljusti). Če se bo to nadaljevalo boste potrebovali antibiotično zdravljenje, sicer pa Lekadol in čajčke. Pijte veliko tekočin in lahko zelo tople, pa odležite nekaj dni.

New Report

Close