Najdi forum

Sexy TV voditeljice

Katere so najboljše?

Po mojem okusu:

Jasmina Jamnik (nacionalka, poročila)
Natalija Bratkovič(E+)
Lucija Gubenšek (pozabil sem, kako se reče oddaji, ki jo vidi…moške sprašuje o seksu)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Men Katarina Čas, pa tista ki vodi Turistiko tudi ni slaba.

Za moj okus je še najboljša Anja Tomažin, pa Alenka Vidic (sam ne sme met frufruja). Drugač mi ni pa nobena kej preveč extra…ni nobene črne ;))

Anja Tomažin in Alenka Vidic.

Hudo dobre!!! 🙂

V bistvu nobena

Katarina Čas, NE…ker kadi cigarete
Anja Tomažin, NE…ker se je slikala za Playboy

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Blondy – kaj pa tista, ki vodi oddajo na SLO – Knjiga mene briga?!
Ena crna, prav lusna 😉

lp, M.

Khm…žal ne poznam :))

Slovenske??!! Joj, boga mati!! Dejte pogledat malo na italijansko televizijo, pa boste videli, kaj so dobre ženske oz. dobre voditeljice. Meni Slovenke res kar nekaj.. pa vse vzvišene, pa arogantne,.. res kriza! Nekaj se delajo kao kaj sem jaz, a ana koncu ene boge babe!!! Isto velja za moške voditelje!! bDa pa ne govorim o slovenskih pevkah in pevcih… tukaj šele boli glava!!!

zame je isti ***** vse skp, važn da ne zgleda preveč neprijetno, pa da svoje delo opravlja kokrtok brez nekega odpora.

Anja Tomažin je kr simpatična npr, se velik smeje pa to, ne deluje glih zategnjeno.
za tiste ki pa preferirajo razne joškarce brez talenta, naj pa gledajo Pink:)

nč kr bi lahk pretirano hvalil, voditeljice pač, še zmer dihajo zrak, pa majo doma kakega reveža k jih prenaša:))

lp

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

Živa Rogelj

italjanke??!
ne seri…:)))

derejo se vsi skupaj kot bi iz njih konzerve tun delal.
une picke pa stojijo tam ko lipovi bogi pa se neki za brezveze smejčkajo, ajde lepe so, to je pa tud vse.

zdej nej se pa še kdo javi pa reče da ma TV POLONIA dobre voditelje, pol je pa več kot jasno, da ne veste o čem govorite:)

ajd:)

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

Tina Košir?

Itak, da so Italijanke in Srbkinje LEPŠE, kot naše voditeljice!! Ne govorimo o pameti, vodenju in ….., ampak o lepoti, sexapilu, …. Naše so res boge v primerjavi z drugimi. Ne pravim, da so grde… sej so luštne, ampak lepe..??!! Niso!! No, še o obnašanju nekaj: če pogledaš Italijanke ali Srbkinje.. meni so dosti bolj sproščene, pa fajn, .. naše vse arogantne, pa z nekimi oblekami čudnimi, pa z oddajami, ki so večina zanič! Koga pa brigajo te slovenske kvante??

ti bi tud kar poletela od samozavesti če bi bila vsa plastična ter imela umetne joške, vse dokler te neb v stratosferi razneslo:)
beri; dokler te ne povozi čas:) pol je đabe vse:D

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

A si ti lezbika, ali kaj.

Se ti ne zdi, da smo moški bolj kompetentni za ocenjevanje ženske lepote?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

si ti peder ker primerjaš svoj penis s tujimi penisi?:)

ena referenca pa že mora bit ane:) da vidš kok si dejansko u podnu:))

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

fantje, pika ma čist prov…..:D

Srbkinje rulamo:P

LP:)

Čakaj malo…pa ne moreš tako, no.:P

A ti si zdaj kr Srbkinja.A nisi rekla, da je mama Srbkinja. Kaj pa je ata?

Po očetu se gleda narodnost.:PP

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

A hočš rečt, da nism lepa!?!:o)!

:)))

LP

NEEEEE

LOL

Hočem rečt, da nisi Srbkinja.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close