Ženski in Moški čvek

Zakaj ste ženske tako tečne?

Default avatar
Zakaj morate biti ženske tako nadležne, tečne?

Namesto, da bi šle ven na rekreacijo, morate likat. Ja pa kaj, če ni vse zlikano? Koga to briga.
Če ni vse brezhibno čisto v stanovanju, spet ni časa, spet biti doma. Pa še nas gnjavite.
Potem nadležno morje. Kaj ne bi raje kakega aktivnega dopusta? Ne, biti mora morje, s sorodniki ali znanci, vedno ista lokacija, zoprno sto na uro.
Namesto pilatesa, zumbe in podobnega dolgčasa, bi si lahko izbrale kako bolj zanimivo vadbo.
Da ne govorimo o oblačilih in obutvi. Tisoč enih oblekc, petk, potem pa jokanje, ko je premajhno, ko dobite žulje.
Potem nohti, jok, če se kateri zlomi.
Pa da ni slučjano kje na nogah ali pod pazduho kako dlaka, spet hitro depilirat. Pa jokat, če se pojavi kak mozolj pa, če se pojavi kak siv las. Pa, če niste lepo rjave morate v solarij.
Je sploh kje kaka normalna ženske, ki ji niso cunje, obutev, depiliranje, barvanje, ličenje, likanje, čiščenje vrhunec življenja?
Default avatar
Prijetno je videt lepo oblečeno, urejeno žensko. Še prijetneje je s takšno biti tudi intimno..
Če so to po tvoje nenormalne ženske... obožujem nenormalnost :)
Default avatar
Ampak ti imaš resne probleme sam s sabo:). Malo pomisli, zakaj privlačiš ravno takšne ženskice:). Še dolgo boš samski, čutim na vodi:).
Default avatar
Goldfish je napisal/a:
Spet bo treba akvarij čistit... daj mal čuvaj, samo delo je s tabo
Default avatar
Ne maram putk. Rad imam ženske, ki so naravne, ki so aktivne, ne pa putk, ki gledajo na vsako dlako, ki jim je bolj pomeben lak na nohtih kot delo.
Default avatar
enTip je napisal/a:
Ti maš delo z mano?:) Kako to?:)
Default avatar
spet samski je napisal/a:
Dobro, to razumem. Imaš določena pričakovanja, samo zakaj se potem giblješ okrog takšnih, ki ti ne ustrezajo?
Default avatar
Če bi bila katera drugačna...
Ne poznam ženske, ki se ne bi ukvarjala s svojimi nohti in jokala, če si ga zlomi. Boh ne daj, da ji rečeš, če ti pomaga opleti gredo na vrtu. Ne more, ker si bo nohte pokvarila. Z veseljem pa poje jagode nabrane na tej gredici.
Ne poznam ženske, ki ne bi bila obsedena z neprestanim depiliranjem. Pa kaj, če se dlake pojavijo. Svet se ne bo podrl, če ne bodo takoj odstranjene.
Obsedenost z likanjem in čiščenjem je tudi ženski standard. Pa kaj, če ni vse zlikano in če se stanovanje ne sveti?
Default avatar
Goldfish je napisal/a:
Ker bi rad imel manekenko Fato... Ker pa takšnih ni, se ne more odločit kaj bi imel.. al manekenko al fato, manekenka, Fata, manekenka, Fata, manekenka, Fata, manekenka, Fata, manekenka, Fata,...
Default avatar
O smo. To smo zaposlene ženske z delom in otroci. Ki imamo PREMALO časa za to, da bi se svet podrl, če se noht zlomi....

Uh sem se nasmejala....
Default avatar
ena si je pa vzela čas... med likanjem in pospravljanjem .. .)
Default avatar
Malo potenciraš vse skupaj. Osebno dam na lepe, urejene nohte. Nobenega joka in stoka, imam tudi kratke, tako da so bolj obvladljivi:). Se pa včasih jezim, ker se kljub dragemu laku, kruši nalakiran del.
Dons ženske pretežno uporabljajo depilacijo, ki zdrži do enega meseca, torej nobenega paničnega depiliranja z želetko.
Glede likanja in urejenosti doma...kolk pa ti prispevaš?:)
Glej, meni se sploh ne zdi takšna panika. Pač si naletel na tisti odstotek ženskic, ki burno odreagirajo na dogajanje okoli sebe in so bolj fine:). Ni pa vse tako črno.
Default avatar
Živim sam, tako, da tudi gospodinjim sam. Kadar sem bil v razmerju pa sem pričakoval, da se delo deli. Samo dame bi jedle jagode z vrta, plelel pa ne bi, ker njihovi dragi lakec za nohte tega ne dopuščajo pa sem sam delal in ji nosil jagode že nabrane.
Default avatar
Se kar strinjam, da je večina žensk takih kot opisuješ. Tudi jaz se čudim tem obsedenkam z zunanjim izgledom in fovšijo, ki jo zganjajo, če je druga lepša ali lepše oblečena. Me veseli, da obstajajo tudi taki moški, ki jih motijo take putke.

Eno je urejena ženska, drugo pa ženska, ki je obsedena z zunanjim izgledom, samovšečna.
Default avatar
Ni vse črno, so tud blond, pa rdeče in rjave... vse polno jih je

Se pa resno vprašaj .. če želiš živet v svinjaku potem si najdi kakšno miss Pigi..
Po moje pa je boljše živeti v urejenem domu, če pa nočeš da ženska nerga, pa ji malo pomagaj...
Default avatar
EnTip, jaz živim sam. In sam gospodinjim. Razumeš to? Torej naredim vse sam.
Default avatar
Bo kar držalo.
Gledam moje sodelavke, znanke.
Vse dolgi nohti, nobena ni za delo na vrtu recimo.
Namesto, da bi športale, visijo po raznih lepotilnih salonih.
Lomijo se v visokih petkah, namesto v udobnih čevljih, zraven pa stokajo zaradi žuljev, otiščancev, bolečih nog.
Vsako dlakico takoj odstranijo.
Likajo še kuhinjske krpe.
Ves čas pa jamrajo kako nimajo časa, da bi imele hobije.
Default avatar
Razumem.. saj znam brat.. vendar iz posta v post dodajaš oz spreminjaš mišlenje.
Potem pa delaj sam in ko imaš bejbo še naprej delaj.. Saj jo ne povabiš k sebi zato, da bo ona prevzela vsa dela. In žensk ki jim ni problem kaj postorit je večina. Kje si ti staknil ravno eno tako in po kateri zdaj sklepaš da so vse enake, res ne vem. Si pač imel smolo... 1 na 1000
Default avatar
Torej si dobro organiziran in priden. Lepo.

Pa vendar si sam.

P.S. Nisi še srečal prave :)