Najdi forum

vlom v avto

Helow!

Danes zjutraj sem imel eno neprijetno situacijo. Ponoči sem prespal pri punci, do nje sva se pripeljala z avtom, ki sem ga pustil 50 metrov proč od njih v osvetljeni a osamljeni ulici. Zjutraj so naju zbudili policaji… Vdrli so mi v avto. Sicer škode ni bilo prav nič, ker so notri prišli skozi odklenjen pritljažnik. Vse so prebrskali in premetali ampak naredili niso nobene škode. Polica ki pokriva pritljažnik je bila previdno odstranjena in ne odtrgana, zmanjkalo ni ničesar (ker tudi ni bilo nič vrednega noter). Zanimivo je to, da je bil prižgan radio in lučka nad armaturo. Še najbolj čudno pa je bilo to, da so avto spustili 2 metra po blagem klancu in ga naslonili na nek drug razbit avto in ko so ga cajki najdli je imel odprto havbo od motorja. Servisna knjižica je bila razmetana po avtu, tako da je naslov mojega fotra videl kdorkoli je šel mimo. Radio v avtomobilu je bil nedotaknjen (avto je sicer golf četrte generacije star 5 let)

A ima kdorkoli kakšno izkušnjo s tem, pa ve kaj so pravzaprav hoteli? So iskali denar? Sam zakaj so ga potem spustili po klancu? So bile kake razgrete barabe in so za štos stikali? So ga mogoče hoteli ukrast, pa so jih zalotili? Al sem se komu zameril, pa mi je hotel grdo zagodit???

Cajki v bistvu niso niti imeli kaj nardit, ker ni bilo ničesar ukradeno in poškodovano (le majhna praska od dotika z drugim avtom in podrgnjene prevleke), sam zakaj niso vsaj vzeli kak odtis??

Mi zna kdo to razložit?

Lep dan!

ponavadi je tako, da če nič ne morejo ukrast oziroma ne dobijo tistega kar hočejo oziroma so iskali, potem ti naredijo pa od same jeze škodo na avtu.

tako kot če v stanovanju ne najdejo ničesar za ukrast ti pa potem vse pipe pustijo odprte da maš škodo zarad poplave

hm, ja več stvari je lahk, lahk da so to nardil iz zajebancije, lahk so spregledal autoradio (??), lahk so hotl celga odpelat, kaj veš.

pomoje bl iz dolgočasja, ker ne moreš verjet kaj vse je folk že počeu, poznam enga k je enmu udrl v yugota pa mu 50kg soli za ceste posipat stresu v avto:)) pa en k je celo armaturno ploščo enmu sneu, k mu una na njegovem avtu ni bla lepe barve, ko je vidu da ne paše gor, jo je fuknu stran.
itd.

lahk si vesel da niso nč uničl
ajd

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

Sranje to. Ne bi bil rad na tvojem mestu 🙁
Eh, policaji niso vzeli odtisov zaradi tega, ker se jim ni dali, oz. da se še več potencialnih vlomilcev lahko ojunači (to je bilo mišljeno ironično), pa tudi zato, ker se ta naš preljubi forenzični inštitut utaplja v morju primerov, prioriteto pa dajejo valda hujšim deliktom. Za vse skupaj pa je kriva država, ker jih ustrezno ne opremi, kadrovsko razširi in preseli v večje prostore. Neverending story.

___________________________________________________ http://www.mobisux.com/tabla/download.php?Number=2170983

Ce nimas skode je se v redu.

Meni so tudi vlomili, vendar je bilo cca za 30 jurjev skode.
Odnesli so mi radio, plisasto igraco, *** dekco in pa verige…

Ma kaki prstni odtisi. Zapisnik, ki ti ga je policija naredila, bo šel samo v arhiv, saj nimajo niti časa, niti volje, da bi se s tem še ukvarjali, sploh, ker ti niso nič ukradli.

Tudi meni so vlomili v avto, uničili obe ključavnici, potem jih je pa očitno nekdo zmotil, ker niso vzeli nič. Policija je samo prišla, zapisala vse, potem pa so mi rekli, da naj ne pričakujem kakšnega feedbacka.

dej ne me smejat stari, sloveski forenzični oddelek je en podn.

za vsako sranje k ga ugotovijo rabijo sekundarno mnenje strokovnjakov iz tujine.

pol se pa najde kak dober advokat, pa doseže nepravilno opravljen postopek, ker je forenzik spustil po fižolovki enga “hinavčka” in je tako kontaminiral vzorce snovi in tkiv…

a dej ne me jebat, taki nej raj ostanejo pri pouku kemije pa bulijo prfoksi v joške, ker druzga od tega niso pobral.

enga reveža k nima za jest, pa je v štacuni spizdu kruh, bojo pa jebal, k je easy.

lagano sportski, that’s the slovenian way:D

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close