Najdi forum

ali je normalno, da dekle večino svojih nogavic strga v mednožju? to se ji pogosto zgodi, jaz pa ne vem ali se res same trgajo ali me vara? prosim pomoč poznavalk

Pozdravljeni “živčen”,

če so strgane hlačne niogavice tisto kar vas v vaši zvezi najbolj skrbi, bi bilo dobro da se vprašate kaj je bistvo vaše zveze, koliko ste v zvezi zadovoljni, kaj je ciilj zveze, kaj želite od vas in vaše partnerke, ali se s partnerko pogovarjata o zadevah, ki vas tiščijo (in vas in njo) ali sta odprta eden do drugega.

Premislite o vsem naštetem in ugotovite kaj vam manjka ter kakšno zvezo želite.

Lepo vas pozdravljam,

Elena Kecman transakcijska analitičarka - svetovalka E-pošta: [email protected]

Po mojih dolgoletnih izkušnjah se nekakovostne hlačne nogavice najhitreje strgajo v mednožju /na šivih ali v bližini) ali na podplatih, najpogosteje pri prstih (tudi v bližini šivov).

Toliko o hlačnih nogavicah.

Glede živčnosti pa upoštevajte nasvete ge. Elene.

LP

In na tak način se pogosto trgajo tudi premajhne nogavice.

Ali pa si nemara predstavljaš, da ga skuša nekdo drug zariniti kar skozi najlonke?

Dragi živčnež;

Hlačne nogavice se NIKOLI ne strgajo v mednožju, ker so edino tam TRIKRAT prešite. Če ima dekle vse nogavice strgane ravno tam je to SIGUREN znak, da vas vara, verjetno z zelo “obdarjenim” moškim.
“Obdarjeni moški” ženske seveda zelo vzburjajo (še sploh če je njen mož podpovrečno obdarjen) in v navalu strasti včasih seveda ni časa, da bi se hlačke in hlačne nogavice slekle, marveč pride do penetracije kar skozi hlačne nogavice. Povprečni moški sicer niso sposobni predreti trikratno zašitih nogavic, tako, da ima vaša žena očitno res hudega žrebca – po vsej verjetnosti je pripadnik črne rase.

Predlagam, da takoj vložite zahtevo za razvezo zakonske zveze in zraven proložite slike hlačnih nogavic.
Če bo žena na sodišče prišla z novim partnerjem pa še opozorilo … nikoli mu ne obračajte hrbta ali bog-ne-daj sklanjajte pred njim – ker kavbojke iz jeansa na riti NISO trikrat prešite !!!

lp,
Dejan

ja

Dejan, thanks, tako se pa nisem narežala že neki cajta :)))))

HAHAHAHA…..veličasten odgovor..sicer pa tudi vprašanje spada v kategorijo nekoč Antenih nasvetov..recimo, fant me je poljubil, ali sem noseča?

dejan hahaha .hvala ti da si me nasmeju=))))

Yonix

Drugač pa … ne, meni se najlonke strgajo na stopalu ali na riti, včasih se začne z luknjico na nogi, ki gre naprej v črto. Nikoli se mi še niso strgale v mednožju.

Mislim, da je hlačni del še posebej ojačan in ga je težko strgat. Razen, če si jih z nohti zatrga pri oblačenju. Čudno, da raje ne obleče samostoječih.

hlačne nogavice na izbrani spl. trgovini? izkupnje kdo ali imamo zgornje težave s trganjem in so vici resnični?

lp

Če pa še vedno dvomite v zvestobo pa raje nabavite kakšne dobre ženske nogavice iz kakšne spletne trgovine http://www.nogavice.net/zenske-nogavice in problem bo rešen

To pa je hec. Če še mislite tako kupite nove nogavice in sprobajte še enkrat.

Strgane v mednožju? Ahahaha… to je bil tudi eden od mojih fetišev, dokler je zakon trajal… s kazalcem naredim luknjico in hlačke umaknem… nato dokončam *******
Pa da ne bo dileme, žensk v razmerju se ne dotikam, niti se z njimi ne spogledujem…

Si že slišal za hlačne nogavice, ki imajo odprtino v mednožju? Mogoče pa nosi take? Sploh za tiste s pogostimi vnetji mehurja niso neumna izbira…

hlačne nogavice se lahko strgajo v mednožju, če gre za tanjše nogavice npr. 15 den.

Ljubi bog ! Kakšne veze imajo ženske nogavice z žensko zvestobo ? A menda ne misliš da je ljubimec nateguje z nogavicami gor ? Svašta …

Jih nosi pod kavbojke ? Tu je verjetnost, da se strgajo večja.

morda si jo pa rada drajsa kar tak, mimogrede, lahko tudi v službi, pa pač kermpeljčki naluknjajo štumfe, če je že dosti prometa tam doli. Si jo vprašal, če se morda večkrat vzame v roke. Ene rabijo čisto malo tam doli, pa je veselje tu.

New Report

Close