Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje noseča ali ne – čudni testi???Hmm…

noseča ali ne – čudni testi???Hmm…

Lep pozdrav,

naj na hitro povem svojo zgodbo – s partnerjem se že nekaj let trudiva za naraščaj in sva ravnokar preživela prvi “IVF” postopek (po mnenju ginekologa so obeti odlični – 12 celic,9 oplojenih, vstavljeni dve popolni blastocisti) – do tu vse lepo in prav. Par dni po transferju so se mi začeli pojavljati čudni “znaki” (naj poudarim, da se do sedaj nisem niti malo sekirala,ker sem bolj flegmatik, zato ne verjamem, da bi bila psiha!) – slabost čez cel dan, nenormalni okusi jedi (šele zadnje dni), zelooo boleče prsi, o M ali njenih znakih pa ne duha ne sluha. Ok, do tu se je moja zgodbica razvijala pravzaprav super…Nato pa je bil včeraj, 10 dan po transferju počasi čas za prvi test – naredila sem First Sign listič in mi je pokazal zelooo rahlo drugo roza črtico in sem rekla ok, očitno nekaj je, ampak bom ponovila čez 24h, da se 100% prepričam.No, in danes zjutraj naredim ponovno test – pokaže mi TRI ČRTICE (?????) – eno v kontrolni in dve v testni regiji (ti dve sta bolj vidni kot tista včeraj, s tem da je ena enako debela kot kontrolna, ta druga pa tanjša). Prosim pomagajte – gre za industrijsko napako?Ali lahko navkljub 3 črticam testu verjamem????

Za vse odgovore tisočkrat hvala, vsem želim lepo nedeljo:)

PO vseh znakih, ki jih opisuješ si zagotovo noseča. Jaz nikoli ne hitim z testi, vedno sem teste naredila zelooo kasno, najverjetneje sem ena redkih , ki to počne skoraj po mesecu…V tvojem primeru je to drugače, razumem, da vaju zanima ali je uspelo ali ne, če sta prestala vse to kar opisuješ.
Počakaj še kak dan, dva in uporabi clearblu, pa srečno in vse dobro. In javi, če je uspelo!!!

V navodilih nič ne piše, kaj pomenita dve črtici v testnem okencu?

Držim pesti zate oz. za vas.

Žal sporočam žalostno novico – po 5 POZITIVNIH urinskih testih nosečnosti (CB, First Sign,…) je krvni beta HCG včeraj pokazal le vrednost 3.52 🙁 Danes sem dobila tudi uradno razlago ginekologa – nosečnost je očitno bila še par dni nazaj, ampak je na hitro propadla. Zakaj? Samo Bogec zgoraj ve, zakaj naju življenje tako tepe:(

Vsem želim čimveč pluskov ter vam polagam na srce – ne delajte urinskih testov, ampak pojdite na krvnega, ker prvi še zdaleč niso zanesljivi!

New Report

Close