Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zakaj dimitrij rupel……

Zakaj dimitrij rupel……

zadnje čase tok sili na desni breg?
oz. politično kalkulira?

OB tem se spomnim na tisti pregovor:
ko se začne ladja potapljat podgane taprve lezejo ven .

he ha ha .

zato, ker ga (kvazi) levica počasi potiska izpod svojega okrilja… (očitno so celo največje riti spoznale kakšno pizdo imajo med svojimi vrstami…)

Zato ker si zeli zagotoviti stolcek po jesenskih volitvah za katere LDSu ne kaze vec najbolse

Jaz se pa zelo bojim, da se bosta LDS in SDS združili po jesenskih volitvah.

Kar strah me je ….

zato pa jest ne grem na volitve
ena in ista banda

Podgane zapuščajo krov…če jeseni ne bi bilo volitev, bi pa še vztrajal v vladni koaliciji. Očitno kalkulira.

Meni se zdi totalno gnil in nenačelen, … Vilniuška izjava, pa tista afera z akademijo, pa še kaj…
Na volitvah pa tudi mene ne bo!

Kdor ne gre na volitve da svoj glas v bistvu tistemu za katerega noče da je izvoljen.

jest za nobenga nočem da bi bil izvoljen.
komu sem sedaj dal glas:)?

…enako.

LDS bo jeseni izgubila, to kar se sedaj v njej dogaja je pa res škandal: kaka demokarcija neki, če ne sme Rupel na en ubogi zbor.
Rop je pač nekaj drugega kot Drnovšek – ki je rekel, da ne vidi v tem, da Rupel gre na zbor, nobenega problema.

LP A

Ce za nobenega nisi, se vedno lahko gres na volitve in oddas neveljavno glasovnico. Tako vsaj nobenemu ne bos pomagal….

hm to je pa res!hvala za nasvet:) pa gor bom napisal fu*k you all 🙂

..in ko bo tvoja glasovnica prišla po nekem naklučju v roke slovenskih politikov, bodo samomori med našo elito pustošili po sloveniji kot tornado v zda…… ???

Saj je Pahor bil tudi na zboru za republiko pa ga ne bo zaradi tega nihče odstavljal ali mu zameril. Rop je čist prtegnjen. Vsak človek je svoboden in gre v prostem času kamor hoče. Časi enopartijske diktatature so mimo.

To, da sta se Janša in Bajuk potegnila za Rupla tud daje svoje mislit.

Pa da pride Rupel na proslavo v spremstvu z opozicijskimi voditelji je tudi nenavadno. Očitno je Rupel prestopil na drugo stran.

ma sej je Rupel že skoz mal na desno rinil, če se prav spomnim, ni zdaj kar naenkrat prestopil
meni so najbolj odvratni politiki Janez Podobnik absolutno, Andrej Bajuk, Janez Drobnič
pa da ne bojo sam desni, Tone Anderlič – fuuuj zapita svinja

joj pa Černjak, ta pa zmaga

Rupel je edini levičar, ki ga spoštujem. No, sej on je bolj Janšev trojanski konj v LDS he he he..

Hvala bogu za Rupla, brez njega ne bi šli v NATO. Komunisti ne bi pustili.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Rupel je ena usmrajena stara driska!
Ti, Spider, si se pa že tolikokrat poslovil, da tudi tebe ne spoštujem več.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close