Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Oralni seks – zakaj?

Oralni seks – zakaj?

Zakaj je pomemben oralni seks? Ga kake živali tudi prakticirajo? Evolucijsko pomemben, življenjsko? Izmenjava kakih pomembnih substanc? Izkaz ljubezni?

za hujšanje – če probaš kaj takega, tri dni ne boš jedel

Probaj pa ti bo vse jasno in ne boš več postavljal trapastih vprašanj.

You never know when an old calendar might come in handy! Sure, it's not 1985 right now, but who knows what tomorrow will bring? -Homer Simpson

Za moje užitke!

Ah:)

Edine “živali”, ki ga prakticirajo, smo ljudje….Če uporabiš še možgane, ti bo jasno, zakaj je fajn….

Ti počneš samo stvari, ki so evolucijsko in življensko pomembne?

Kar se mene tiče, je oralni seks fajn, saj je lepo videti žensko, kako kleči pred tabo in ti ga fafa.:)))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Če boš počel samo nujne stvari, boš verjetno 2x seksal v celem življenju. Če je tebi prav, je tudi meni.

Zakaj je pomemben? :))) Ker paše!

PS: tut psi se ližejo, pa mačke … sicer ne med sabo, ampak sami sebe. Če tak gledaš, pol je naše početje dosti bolj zanimivo, da mi drug drugega. :)))

Moj pes je sosedovo psičko najprej polizu, potem jo je pa še naskoču, to je čista resnica. Ne ližemo samo ljudje.

Kje jo je pa polizal?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Firbec, pes ima dober šnjofindikator,zato mu povsot prov pride.
Ugibaj!??

Ker paše, paše, paše:-) Je super za sprostitev. No, jaz orlanemu sexu ne rečem orlani sex, ampak predigra. Pa, če je pred, med ali po sexu oz. sexih:-)) Izkaz ljubezni – kakor pri komu, verjetno to ni neko merilo. Hmm, da bi bil pa še kako drugače pomemben, pa ne vem. Sicer naj bi bilo tako, da, če je nekdo bolj orgazmičen, ima večjo plodnost, samo to je pol povezano bolj s sexom kot pa s tem. Ne vem:-)

Ne vem kako ženski lahko paše oralni seks, jaz ne uživam v temu,da si kako kumaro v usta tlačim,
Je pa res, da glede na poste družba od tebe pričakuje, da ti je to všeč (pa ti je al pa ne) v glavnem izpadeš kao čuden, če tega ne prakticiraš in ti ni všeč…
Skratka, ne smeš biti preveč drugačem, od družbenih zapovedi… moraš kot ovca slditi skupini…….

ti je všeč zaradi tega , da ženska kleči pred tabo, ali zaradi občutka, in bi ti bilo vseeno če bi ga dal v molzni stroj, da ti ga malo povleče, ko t kravje vime????

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close