Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Izgubi odvečne kilograme z zabavnim timom

Izgubi odvečne kilograme z zabavnim timom

Drugačna sem… vidno drugačna.

Že kot majhna deklica, sem bila priljubljen otrok. Starši so me vzgajali v simpatično in neustrašno deklico, seveda pa me obenem razvajali. Bila sem edinka, ki je praktično dosegla vse, kar je želela.

Leta so tekla, osnovna šola se je zaključevala, moja težavica pa se je z leti preobrnila v nočno moro. Ovitki čokolad, čipsa in drugih sladkarij so se kopičili pod mojo posteljo, v mojih predalih in vsepovsod, kjer sem jih lahko skrila pred starši. Začela so se najstniška leta, dekleta so se začela ličiti, se urejati za zabave, jaz pa sem bila vedno bolj zagrenjena in sama.

Prijazna in zgovorna deklica je zrasla v ˝zakompleksano˝ najstnico, obremenjeno s svojo težo, mislečo, da je cel svet proti njej, z željo, da bo enkrat vitka in uspešna podjetnica, ki bo s svojim socialnim čutom pomagala ljudem, da bodo srečni.

Vsako jutro sem se prebujala v upanju, tako kot večina meni podobnih, da se pojavi odrešitelj, ki bo s klikom poskrbel za moje odvečne kilograme, ki sem jih z lahkoto pridelala. Vsak dan sem čutila večjo potrebo po zapiranju v sobo, po prepiru s starši in vsak dan se mi je zdelo, da je cel svet proti meni.

Dokler se moja pot ni prekrižala z njo. Uspešno, mlado podjetnico, ki me je z odprtimi rokami sprejela v svoj tim. Ko sva začeli komunicirati sva ugotovili, da imava veliko skupnega. Najino poslovno sodelovanje je naraslo v prijateljstvo in ona je tista, ki ji je uspelo, da mi je vlila motivacije, da sem začela aktivno razmišljati o hujšanju in spremembi načina življenja.

Ker pa si želim, da bi nas bilo čim več, sva se odločili, da ustanoviva društvo, kjer se bomo družili, kaj zdravega skuhali, predvsem pa se zabavali in si izmenjevali mnenja o uspehih, skupaj reševali želje po pregrehah, si razdelili stroške, ki pri tem nastanejo, skupaj športali in skupaj uživali življenje.

Pridruži se nam in z odprtimi rokami te sprejmemo medse.

Ker želimo biti najboljši te prosim, če izpolniš anketo https://www.1ka.si/a/21093

Prijeten pozdrav,

Ta marketing je pa kar nasilen. Res ni bilo treba zasmetit vseh tem.
Eno obvestilo bi bilo dovolj, če že (če pozabimo na to, da iskanje žrtev, ki jih lahko fino oskubiš za denar, ni najbolj primerno na tem forumu).

Sem izpolnila anketo, na koncu sta OBVEZNI polji za vpis svojih podatkov…. Da se jih zaobiti – jaz sem se jih, a se zal bojim, da je le marketing in zelja po pridobitvi strank, za črpanje denarja… Eh…

Živjo.

Nobene želje nimamo po črpanju denarja. Zavedamo se, da prekomerna teža vpliva na zdravje in tu moram v prvi meri pokazati nase s prstom, da moram zgubiti kilograme.

Ker pa izhajam iz sebe, da sem se sama lotila večih diet, športa, a sem obupala, ker sem imela ob sebi samo ˝suhe˝ ljudi, ki niso imeli problemov s telesno težo in jih moj problem ni preveč zanimal.

Zato mi je sama zamisel o skupinskem hujšanju, s tem, da se naučimo pripraviti zdrave obroke, športamo skupaj, merimo rezultate, predvsem pa se zabavamo, izmenjujemo mnenja,…

Ker pa vemo, da sedaj niso ravno debele denarnice, se bomo potrudili, da pridobimo čim cenejše skupinske vadbe, fitness karte, karte za plavanje, opremo za šport… da bo čim ceneje in čim bolj zanimivo.

Ne gre pa za noben marketing, podatki na koncu ankete pa se uporabljajo v interne namene in niso obvezni.

Za vse dodatne informacije pa pripravljamo prvi družabni dogodek, kjer bomo predstavili koncept, želje in povprašali tudi za mnenje.

New Report

Close