Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost za tiste ki študirate na PEF v MB

za tiste ki študirate na PEF v MB

živjo
mene pa neki zanima. in sicer sem študentka v ljubljani. nujno bi rabila par diplomskih nalog z poslovno-ekonomske fakultete v mariobru. odločila sem se da tudi bom šla tja. moram povedat da v mariboru še nisem nikol bila. verjetno mi boste znal povedat le tisti ki študirate tam ali živite tam v bližini. ker so tiste diplomske naloge samo za čitalnico bom jaz mogla isti dan kar mi pride prav tudi vse skopirati. sedaj pa me zanima če veste za kako fotokopirnico ki je v bližini te fakultete pa da je dokaj poceni (je kar velik diplomskih nalog za skopirat zato se pozna že vsak tolar na takšno količino).

hvala

Ker boš verjetno prišla z vlakom je to zelo zelo blizu :)- Torej, ko prideš ven iz železniške postaje moraš čez cesto pri semaforjih (so samo eni, tisti nabližji). Greš lepo mimo sadjarja in še enkrat čez cesto, in POZOR ne proti semaforiziranem križišču pač pa desno po pločniku mimo trgovince Pika in ene fotokopirnice, zopet čez cesto mimo Srednje ekonomske šole 🙂 (tam boš vidla čez cez cesto tudi Kopijo)
Samo pičiš naprej in na levi strani se ti bo prikazala EPF (Ekonomsko poslovna fakulteta) Tam vprašaj kje imajo knjižnico (ker nimam pojma kje jo imajo 🙁 ). Kopirat pa je dobro it v Kopijo, ki je nasproti Srednje ekonomske šole. Ti bodo lepo kopirali, sigurno dali kak popust, narejeno pa bo kvalitetno. Drugače pa je še ena kopirnica blizu EPF (boš vidla na zid nabarvano desno od EPF, ma ni niti 25 metrov proč)

Nima ti kaj bit ker je to vse kar sem ti opisala v radiusu 300 metrov. Dobrodošla v MB!

Aja to kar si napisala PEF – to pa je Pedagoška Fakulteta v MB 😉

PF – pravna
PEF – pedagoška
EPF – ekonomska

Žal te moram razočarati. V čitalnici EPF, kjer so diplomske naloge shranjene,

NI DOVOLJENO:

1. odnašati diplomskih nalog iz čitalnice
2. kopirati iz diplomskih nalog karkoli drugega kot vire in kazalo.

Na našem faksu je praksa, da si prineseš prenosnik in prepišeš odlomke, ki so ti všeč.

***z poslovno-ekonomske fakultete *** Dajte folk, naučite se že uporabljati te preklete Sje in Zje.

Pri tebi pa niso samo Sji in Zji problem. Tudi ostalo besedilo je na meji razumljivega (besedni vrstni red, velika začetnica, ločila).

maestro

ja nič pol pa ne bom prišla v mb. hvala da si me obvestil.

Maja*** hvala ti za tako dobro usmeritev. žal kot pravi maestro, se ne sme odnašati diplomskih iz čitalnice tako da verjetno mi je skoraj brevezno da bom sploh hodila v maribor. bom prišla pa kdaj na “špancir”

lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close