Najdi forum

zdravilna zelišča

Pozdravljeni !

Zelo rada nabiram zdravilna zelišča. Pomagam si s knjigo patra Ašiča. Sedaj je tak čas, ko se mi je nabralo precel zaloge, čeprav veliko zelišč za čaje porabim ali oddam.
Zanima me, če je mogoče kje prodati nabrana zdravilna zelišča. Zanima me , če je kje odkup na Primorskem.

Prijazen pozdrav vsem bralcem za informacije !

Seveda je.
V Sežani pred pošto je vsako soboto mala tržnica in upam, da vas tudi jaz tam najdem in kaj kupim,

Pozdravljeni,

če kdo rabi zdravilna zelišča, nabiram jih nad 900 m nadmorske višine pa tja do 1650 m visoko po planinah, ali družinski čaj iz 24 zdravilnih rožic sestavljen po receptu Marije Treben, ki je napisala 2 knjigi Zdravje iz božje lekarne, se lahko obrne na moj kontakt 040-843/750. Imam tudi islandski lišaj, kijasti lisičjak, terjak,…
Pomagala sem nabirati zdravilne rože zeliščarjem. Moji čaji so sestavljeni samo iz cvetov in listov, nikakor pa ne iz stebel zdravilne rastline, naravno sušeni na lesah, v senci.

Kakšno ceno imaš za TRJAK??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Za ceno Terjaka me pokliči na moj kontakt 040/843-750, pa se pogovoriva. Lp


Glej, če ti je težko napisati številko se oproščam, ker sem motil!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pozdravljeni,

tudi mene zanima, kakšne so cene vaših zelišč, bi nam lahko prosim napisali?

Klicala na to telefonsko in je bila skozi nedosegljiva. Gospod pa ne želi napisati niti cen. Meni se žal to ne zdi resna ponudba…

Pozdravljeni,
na moji kontaktni štev. 040-843-750 ali 04 – 235-88-55 smo dosegljivo, Čajev je še veliko na zalogi, tako da lahko pokličete.

New Report

Close