Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

Moja zaposlitev = Optius

Optius

moja zgodba-mrežni marketing

Default avatar

delo delo

Bom opisala mojo zgodbo, ki si je v sanjah nisem predstavljala. Ja mrežni marketing...brrr...fuj...ane? No skratka 10 dni nazaj pride dober prijatelj do mene in pravi Maja, nekaj moraš videt, pojdi z mano na eno predstavitev. Jaz njemu takoj odgovorim samo da ni mrežni marketing razni emwayi, herbaljfi itd...on zastriže z očmi, da sem takoj vedela da je to to...in odklonim. Pa mi reče lej Maja niso čistila, ni prehrana, ni kozmetika, ne kupuješ na zalogo, storitev je in če je zame dobro ( on drugače že od prej zelo uspešen poslovno) verjemi je tudi zate in ne rabiš sploh delat, lahko si samo koristnik in vzame ti eno uro časa, vse kar moraš naresti je da prideš na predstavitev, nihče te ne prosi, nihče te ne posiljuje, nihče ni v kravatah, nihče ne ploska, ne skače po mizah, ko je prestavitev konec greš domov ne bu ne mu....sem rekla okej no pa pejmo pogledat. Res je zadeva trajala 1 uro in 15 min...in jaz navdušena, hecno ane....sem namreč z nogami trdno na tleh, delam v eni izmed večjih pravnih služb, sem si nekaj že tudi ustvarila... in tole me je absolutno fasciniralo...in veste kaj, po 10 dneh sem zaslužila 200 $, praktično brez dela :)),.. ni veliko ampak mi pokrije mesečni bencin, hmm se sprašujem kaj šele bo, probala bom...na lastne oči sem se prepričala da zadeva dejansko funkcionira in nikoli ne bo propadla. No to je moja zgodba, če vas nekdo prosi za tisto eno urco, ma pejte, nikoli ne veste kaj vas doleti v življenju, sej greste lahko po 10 min domov...
Default avatar

Kolenc

Zelo zanimiva zgodba. Rad bi več informacij.
Lahko mi jih pošlete na mail:

[email protected]
Default avatar

delo delo

alterook mi napišete mejl?
Default avatar

alterook

Če ne morete pisati tu, mi lahko napišete zasebno sporočilo.
Default avatar

delo delo

alterook je napisal/a:
Za katero stvar pa gre?
sem vam poslala zs.
Default avatar

čeje..

Pozdravljeni,
če je mogoče, bi tudi jaz prosila za več informacij: [email protected]

Hvala in lep pozdrav!
Default avatar

naivneži

ne morem verjeti - še vedno se najdejo ljudje, ki nasedajo.
Default avatar

delo delo

v nič se nikogar ne sili.....in v kolikor vem, naivneži ne služijo.
Default avatar

MartinK

Tudi mene zanima za kaj se gre, saj se že ukvarjam z eno zadevo, ki se mi zdi zelo podobna tvojem opisu, ter sem z njo zelo zadovoljen!:)

LP!
Default avatar

Pentlca

Mene tudi zanima. Moj mail je [email protected]

hvala :)
Skrbi so vse povsod okoli nas, odpuščanje gleda nazaj, vera gleda naprej.

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius