Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje kje kupujete nosečniške obleke

kje kupujete nosečniške obleke

Zanima me kje kupujete nosečniške obleke.
Sicer imam nekaj stvari že iz prve nosečnosti, ampak vseeno bi si še kaj kupila.

Ene kavbojke sem si kupila v Benettonu, sem ful zadovoljna.
V H&M in C&A pa ne najdem nič kaj pametnega, se mi zdi, da so vse bolj cunje, no eno majčko sem si kupila v H&M.
Ne vem kam naj si grem še kaj kupiti, da bo tko mal bolj lepo, tudi za v službo, saj za doma se najde, ampak za službo pa bi rada kaj lepšega.

Sicer sem iz primorskega konca, ampak me ne moti, tudi če je trgovina v Ljubljani, če ni drugje nič takega.
Je v Kopru mogoče kakšna? Kaj Benetton v Kopru ima tudi za nosečnice ali ne?

Kaj pa v Italiji, v Trstu, poznate kaj, kjer bi dobila nosečniške obleke?
Mogoče Torri d`Europa ali Giulia? Center Trsta? Škofije Montedoro?

Jaz sem kupovala v Popku, LaVie in Kepici (vse LJ, Kepice žal ni več), nekaj po netu iz tujine. Za HM in CA sem enakega mnenja, meni je tam vse cunjasto. V Popku in LaVie boš zagotovo našla lepe in kvalitetne stvari za v službo in tudi posebne priložnosti, pa tudi za bolj na free. Če počakaš razprodaje, bodo tudi cene ugodne.

Hlače (kavbojke, legice in kratke hlače) v H&M, zgornje dele pa v običajnih trgovinah z oblačili, prav tako oblekice (gledam, da imajo tunike visok pas in da so dovolj široke)

Na žalost ni financ za Popek in LaVIe.

za astrid74:

ja se strinjam da je Popek kar drag, ima pa lepe stvari
kje pa je LaVie?

za pippo:

mogoče veš kdaj se bodo začele razprodaje?

kaj pa za Trst, Koper, nobena nič ne ve?

Uradne razprodaje štartajo pri nas 9.6.

Itak pa mojo trgovine že prej veliko znižano, sploh H&M. Za Italijo pa nič ne vem.

La Vie je v Baby Centru v BTC-ju, razprodaje pa mislim da začnejo 10.7., ampak kot rečeno, zdaj dosti trgovin s popusti štarta že tudi prej (vendar ne vse). Najbolje, da kar pokličeš in vprašaš, bodo z veseljem povedali:)

Takrat se pa odpravljamo na dopust, tako da ne bo časa za razprodaje

New Report

Close