Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Nerodnost v primeru hitenja

Nerodnost v primeru hitenja

Pozdravljeni,

če hitim, postanem neroden – npr. ključi, ki jih sicer lahko enostavno dam v žep, mi med hitenjem nikakor nočejo iti v žep. To se mi dogaja že odkar pomnim (že v otroštvu, ko sem v šoli moral hiteti pri nalogah in sem bil zaradi tega hitenja površen in sem zaradi tega dobil tudi slabšo oceno). Zdaj pa mi ta nerodnost vpliva predvsem na to, da dela ne morem natančno opraviti, če moram hiteti. Ali mi lahko prosim poveste, kaj bi to bilo? V primeru, da vse delam brez hitenja, teh težav nimam.

Spoštovani!

Težko pojasnim.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Ali imam potem sploh kaj izgledov, da v službi rečem, da imam zdravstvene težave (in to potrdim s kakšnim izvidom, itd.) in zato ne morem tako hitro hiteti (ker v primeru zdravstvenih težav mi ne smejo dati odpovedi – 89. člen Zakona o delovnih razmerjih) – ali je bolje, da (zdaj v teh kriznih časih) poiščem službo kje drugje, kjer ne bodo zahtevali toliko hitenja? Me lahko zaradi tega odpustijo?

Spoštovani!

Da bi imeli pravno veljavni dokument, bi morali imeti odločbo invalidske komisije. Zgolj mnenje zdravnika ni dovolj.

Kako rešiti vaš problem, pa vam ne znam svetovati.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close