Najdi forum

Na valeto v hlačah

bi bilo to sprejemljivo za mojo hči, ki nikakor ne najdeva ustrezne obleke?

In zakaj ne? Saj to ni maturanc, pa tudi za maturanca ne vem, zakaj ne bi bilo primerno……

Zakaj pa ne. Sej tistih oblic itak nobeden neobleče več. hlače pa je še varianta,

Nesprejemljivo, po mojem je ne bodo pustili sodelovat. Cela družina bo morala predčasno domov. In pri vpisu ji bodo odbili deset točk.

Absolutno da, bo se vsaj pol lahko nosila.

oblačila so zato da se v njih počutimo DOBRO torej udobno, varno, prijetno, privlačno, samozavestno..če pa se nam v kakršnih koli oblačilih zbujajo neprijetni občutki je več kot očiten znak da je treba z njimi stran. Nismo vsi ovce in ne rabimo vsi nositi enakih oblačil. Vsak mora take v katerih se počuti Dobro. Tako bo prišla na dan tudi boljša osebnost :-).

Hčerina sošolka je bila na valeti v hlačah – bila je luštna, prisrčna, prav takšna, kot je sicer (ne pa narejena in postarana za 5+ let, kot so bile nekatere “urejene” damice).
Naj uživa, to je glavno!

Hčerina sošolka je bila na valeti v hlačah – bila je luštna, prisrčna, prav takšna, kot je sicer (ne pa narejena in postarana za 5+ let, kot so bile nekatere “urejene” damice).
Naj uživa, to je glavno!

Hčerina sošolka je bila na valeti v hlačah – bila je luštna, prisrčna, prav takšna, kot je sicer (ne pa narejena in postarana za 5+ let, kot so bile nekatere “urejene” damice).
Naj uživa, to je glavno!

jaz sem bila tudi v hlačah 🙂

Napaka, potem pa ne bo sprejeta na Bežigrajsko gimnazijo!

Tudi jaz sem imela hlače na valeti, pa tudi nisem bila edina v njih. In ja naj obleče tisto v čemer se bo dobro počutila in bila sproščena. Nima smisla se oblačit u nekaj, če ji neodgovarja. Pa ne se sekirat za druge, če ji bodo kaj težili. Na valeti se pokaže meja med normalnimi pa afnami z 5kg pudra na faci pa oblekami ki jih postarajo za par let.

Kaj je z vami. To se mi zdi skrajno ne primerno, saj ni lejzbika ali? To je povsem prostaško pa še norčevali se bodo z nje. Nikoli je ne bo noben položil ali kaj podobnega.. A naj bo samska do konca vseh svojih dni? Kaj bo rekla, ko jo bodo otroci vprašali kakšna je bila? Sramovali se bodo svoje matere ter jo bodo pokončali z lopato in zakopali na vrtu za hišo.. Žalostno življenje jo čaka v tem primeru “hlačne” odločitve.
PS – huda leta v gimnaziji prav tako…
vso srečo darjanka

New Report

Close