Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Materialistične mlade Slovenke

Materialistične mlade Slovenke

Pozdravljeni!

Zadnje čase opažam, kako so mlade punce “mahnjene” na denar. Iščejo samo take samce, ki imajo nekaj pod palcem, vse ostalo pa je nekaj manjvrednega…
In puncam sploh ni nerodno priznati, da iščejo (samo) take, ki imajo zajeten kup denarja, ML, 911 v garaži vile, jahto v Dubrovniku…Vseeno jim je, če moški izgleda kot notradamski zvonar in ima značaj Hilde Tovšak, samo da ima denar in to je to!

Zanima me, če je še kdo opazil podobne stvari in pa vaša mnenja!

končno so prišle k pameti že mlade punce. kaj pa misliš, da je fajn od socialke ali lastnega malo cenjenega dela živet? jaz se čudim puncam, ki jemljejo klošarje in take, ki so do 30 leta pri mami, pa nič ustvarili. ali pa kakšne na minimalcu, ki imajo že dva, tri otroke od prej. Te so mi čudne in ne vem, kaj imajo v glavi. Vi tipi itak mislite samo s taspodnjo glavo, če vas vsaka frčafela zmeša, zakaj bi se ena poštena ženska matrala za vas. Tako, da začni delat, da boš lahko pošteno plačeval seks.

končno pamet: In kolk je tvoja tarifa? Za sex mislim.

pri meni mora met še ful dobr traktor!

Katere znamke? Nabavna vrednost vsaj 100k € verjetno?

Med imeti nekaj pod palcem in biti nesramno bogat je razlika, kajne? Ženske po naravi že tako preveč popuščamo in se prilagajamo, prenašamo moške muhe (od neutemeljenih ljubosumnih izpadov do nabijanja pod nos zaradi partnerkine višje izobrazbe), zdaj moramo pa še klošarja prenašat? Lej, če nimaš denarja in sanjariš doma v maminem stanovanju, pol pač nisi sposoben imet pi*ke.

Ja ja, favorizirane Ukrajinke in Rusinje, ki ožamejo dedca denarja, ne delajo in ga pustijo ter prodrejo še v razvitejšo državo, pa niso nič materialistične. So samo uboge in čutne, feminilne. Take je treba iskati, sodeč po nekaterih objavah.

Po svoje ti tako materialistično razmišljanje v življenju lahko prinese marsikaj, sploh kar se tiče materialnih dobrin, vključujoč stanovanje, avto in po zadnjih aferah tudi izobrazbo, ampak se mi zdi, da oseba s lečečim razmišljanjem nikoli ne bo res srečna in zares zadovoljna sama s sabo, saj bo hotela vedno več in več, …
Res je pa tudi, da malo tega razmišljanja mora imet pa čisto vsak v sebi, da si lahko zastavi določene cilje glede njegove “materialne” prihodnosti.
Zdi se mi tudi, da ima to razmišljanje tudi določen količnik moških, če ne že večina, zaradi tega nagona po vzdrževanju družine itd.

Ja, taka ki išče bogatega premožnega in ne vem kaj vse ne ga tudi najde in živi srečno in veselo prve pol leta. Po pol leta pa najde forum tak kot je ta in piše da jo mož vara in pretepa in maltretira v vseh možnih pogledih. Njej se pa ne da delat in tudi ni sposobna ker je z tamalo vedno dobila kar je lahko zato to mirno prenaša ker ji prstani in obleke več pomenijo kot normalno življenje. Pa se bo spet našla ena pametna in rekla da to lahko dela vsak. Ja lahko ampak v današnjih časih moraš prekleto razmislit kaj in koliko si zmožen sam in tisti ki preskrbijo sebe in še koga zraven, in se jim j** ker vejo da takih punčk ki padajo na denar je dovolj in bo kaj kmalu našel povsem isto.

Vsaki privoščim le najboljše, karkoli že sama smatra da je. Ampak potem tudi vse negativne posledice tega početja zadržite zase in se ne smilit same sebi. Predvsem za tiste

Torej po tvoje bogat = slab, pretepač, varalica…
reven = dober ko kruh, vse bi naredil zanjo, prijazen …

A nismo pravljice prerasli pri nekje 12-ih letih?

Sta 2 vrsti takih maldih punc, prve so tiste, ki same nimajo dela in denarja in jim je pomembno, da ima tip čimveč pod palcem, da ga bodo lahko čimbolj izkoristle.
Druga vrsta pa so take, ki imajo same dovolj in so neodvisen pa želijo, da ima tip vsaj toliko, da bo lahko sam sebe vzdrževal in njim ne bo treba še za tipa plačevati počitnic in ostalega sranja, ki si ga s svojo minimalno plače ne more privoščiti.
Torej, če nimaš dnarja si žal oplel pri obeh vrstah 🙂

Živjo,

On je že sve najbolje povedal. 😀

Prvo preberi pa uporabi kak procent več sivih celic potem pa komentiraj. Napisal sem da obstajajo izjeme, ampak si tak ki si te stvari lažje privošči normalno da tudi lažje odloči kako pa kaj bo kot pa tisti ki ne more, torej bolj reven oz karkoli že smatraš. So pa tudi reveži ki zaradi takega početja iz sebe delajo še večje reveže

Čista vest za vse: http://www.vestnapralnica.si

Se strinjam z delitvijo, ki jo je napisal ssstt.

Sama spadam v kategorijo 2, in si težko predstavljam življenje z nekom na minimalni plači. Ne toliko zaradi denarja samega, ampak ker izobrazba, razgledanost, dobra služba in denar običajno (je pa res da ne vedno) hodijo z roko v roki.

Evo nekaj z drugega foruma:

Ženske, kar opažam v Sloveniji pa so nerazumljivo mahnjene na tujce, na gobezdala, tiste ki imajo dober položaj in s tem ugodnosti ter frajerje z boljšim cunjami.
Tisti, ki pa se bolj držijo zase čeprav gre v veliki meri za čisto vredu dede pa potem izpadejo, ker nimajo tistega več, malo je v samozavesti lahko si še tako samozaveseten pa boš padel mimo.

Pri svojih 29 letih imam super službo, za kar sem študirala, s plačo 1.700€, svoje lepo veliko stanovanje ki so mi ga sicer kupili starši, BMW terenski avto, ter precej luksuza, ki si ga privoščim.

A zdaj pa bom gledala enega reveža s povprečno plačo, slabim avtomobilom, in da bo brez ciljev pri meni živel noč in dan? Japajade. Že od nekdaj me privlačijo samo moški ( in prijatelji-ce ), ki imajo več od mene, ki so bolj uspešni od mene oz. s katerimi smo na enaki višini,… Samo z ambicioznimi se imam kaj za pogovarjat in podobne cilje. Pa naj bodo to potovanja, novejša tehnologija, draga oblačila in podobno. O teh stvareh, ki me zanimajo, se žal nimam kej pogovarjati z osebami ki imajo minimalno plačo, ali pa tisoč evrov plače in kup nekih kreditov in lizingov.

In zaenkrat odlično shajam z vsemi 😉

Da bi vzela enega reveža, ki se komaj prebija iz meseca v mesec? Japajade. Saj nimam nič za početi z njim 🙂

No, če ne bi dobila stanovanja, bi bila kljub svojemu OD in načelih, glede ljudi, ki imajo kredite, tudi sama med njimi. 1.700 na mesec res ni vsota, da si zgradiš vilo ali kupiš jahto. Jara gospoda, oz. ljudje, ki si želijo nekam višje, a ne gre.
Sploh pa dvomim v tvoje pisanje. Želje??? Da se ne družiš z nekom, ki nima toliko denarja kot ti, ali me boš, če se slučajno srečava nekje in sva si všeč zaslišala o mojem finančnem stanju? In na podlagi tega ugotovila, ali se lahko druživa?

Kaj pomeni OD?

Osebni dohodek.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close