Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja nespuščena moda pri 6 letniku

nespuščena moda pri 6 letniku

Prosim za pomoč,namreč pri mojem otroku sem opazila da je eno jajčke dvignjeno v dimlje,upam da sem prav napisala.Do sedaj je bilo vse ok.Zanima me če je imela katera podobno izkušnjo in kaj sledi.

Več glav več ve!!!!!!

Nespuščena moda in dvignjeno jajčeko?

Jaz pa preprosto ne morem in nočem razumet, da vam je kakšna sprememba na otroku dovolj nepomembna, da o njej razpredate na MON?

Tukaj, kot prvo imaš možnost vprašat zdravnike, odgovorne za to problematiko, kot drugo in edino najbolj verodostojno je da pokličeš svojo pediatrinjo in jo vprašaš o tem, saj ona najbolj pozna tvojega otroka.

Oba brata sta imela nespuščena moda. Pri enem se je stanje popravilo, pri drugem pa je bila potrebna operacija. Čim prej operirajo, manj verjetna je poznejša neplodnost.

Našemu so to porihtali pri petih letih.

da to gledaš! Fuj svinjarija!

Potem se pa čudimo, odkod Ojdipov kompleks, razne Jokaste, pedofilke …

Ti pa res nisi normalna.če pa hočem otroku pomagat,pa me zanima kako ukrepat naprej,joj svašta.

Čimprej pojdita k zdravniku, da boste to uredili, ker moda morajo biti spuščena.

Mi smo ravno prejšnji mesec spraševali pediatrinjo o tem, ker je imel od prijateljice sin operacijo, ker se jajček ni spustil nazaj v žakeljček – prehod je bil preozek (je bil že spuščen, pa vseeno greta jajčka lahko nazaj notri v telo – dokler je kanalček odprt lahko prihaja do dviga in spusta).
Seveda sem bila malo panična, saj tem stvarem nisem posvečala preveč pozornosti, sicer sem mu kot še majhnemu to preverila in je bilo vse ok., nisem pa vedela, da lahko tudi po 6 letu to zleze nazaj v telo. Najprej sem preverjala sama in enega sem zatipala takoj, drugega pa nikakor ne. No nato je zdravnica pogledala in rekla, da en je že ok, drugega pa je potrebno iztisniti ven, da je sicer ok, sam leži nekoliko višje.
Zdravnica je pritisnila v tistem predelu, kjer imamo ženske jajčnike in ga začutila ter potisnila ven.
Če ti ne uspe zatipati, vprašaj zdravnico, sicer imaš še čas, ker dokler se kanalčki ne zaprejo ni operacij.

Ja za vse pametne z Ojdipov-em kompleksu pa, verjetno nimate sinov in verjetno ne vete, da ujeta jajčka ki se ne spustijo povzročajo raka in seveda neplodnost !! – torej JA je potrebno to čekirat.

za -Da te ni sram – upam da veš kaj je Narcist, bi te llahko šteli mednje (tok da veš, da obstaja še kak drug izraz za kako drugo motnjo, v katero lahko spadaš tudi ti!! ).

1000 krat hvala si me kar malo pomirila!

New Report

Close