Najdi forum

Težave v postelji!

Lp,

S fantom sva v zvezi približno dve leti in pol. Imava se neizmerno rada, veliko časa preživiva skupaj, itd.,skratka lahko bi rekli da je popolna zveza.. z eno ”napako”- težave v postelji. Vedno kadar poskušava, ne gre. Včasih je kriv eden, včasih drug- nikoli pa nama ne gre. Včasih njemu ne uspe da bi se vzburil, včasih jaz ne morem, skratka nesproščeno ozračje. V celotnem obdobju zveze nama je verjetno uspelo 2,3x. Nekaj časa nazaj sem že obupala nad celotno situacijo, ampak me je prepričal da nama bo uspelo- pa nama do danes še vedno ni.
Ampak.. Kakšna je zveza brez sexa? Mislim, da se imava preveč rada bi obupala nad zvezo, ampak v tem trenutku sem že čisto na dnu in nevem kaj naj naredim. Kaj bi storili vi če bi se znašli v podobni situaciji? Čisto sem zgubljena.

Lep pozdrav.

'' We cannot direct the wind, but we can adjust the sails..''

Pomoje se nekateri ne ujamejo v seksu in tak primer sta vidva. Če sta že tok časa skupaj in ni nič boljš pomoje ne bo nikol…verjetn najbolj, da gresta narazn, ker itak tut če ne gresta se ponavad začneejo zarad tega druge težave, kreganje itd. in potem razpade vse skupaj. Drugač je pa verjetno zlo težko kar prekint zarad tega, če maš enga ful rad, tako da te razumem…samo po drugi strani, če je tvoje spolno življenje tok na dnu je pa tut bedno in pol se verjetno tut sprašuješ kaj pa če potem ne bom našla koga..al pa kerga k bi se dejansko v obem ujela in mi bo pol žal, da sva se s tem razšla…to so potem dileme, seveda ne more noben zagotovit, da boš tako da odločitev je potem vseeno tvoja…

zgleda mi kakor da ima tip neke resne probleme z nesproščenostjo, ki se seli nate. sta se kdaj že pogovorila o tem? kaj on pravi?

MiniMe,
vem, ti dam prav glede kreganja za vse ostale stvari. Ampak.. Težko je zaradi tega prekinit vse skupaj. V vseh ostalih stvareh se nenormalno ujameva, ampak v postelji- tam pač ne gre. Odločitev je pa težka, včasih se mi zdi da sploh ni kakšne odločitve. Da bova ostala za vedno skupaj, pa tudi če se stvari v postelji ne premikajo na boljše.

Anon,
verjetno problem ni v nesproščenosti, ampak je verjetno to, da se ista situacija ponavlja že predolgo časa in imava že v glavi, da nama ne bo šlo. Fant se s tem ne obremenjuje preveč, je optimističen in pravi da bo sčasoma šlo.

'' We cannot direct the wind, but we can adjust the sails..''

čudi me njegova nezainteresiranost, moški pod 30 so vedno za to, vedno razpoloženi. zakaj tvoj ni je dobro vprašanje.

Mislim, da nam moraš malo bolj podrobno opisati situacijo, kako se začne predigra, koliko časa traja, kakšen je prehod od predigre k seksu in končno zakaj točno ne gre oz. kje se ustavi (kakšna vrsta nesproščenosti?).

Potem bomo tudi lažje svetovali.

Ti si preber knjigo popolna ljubimka on pa popoln ljubimec. Težave bodo s svetlobno hitrostjo izginile.:D

Čudno je da je 1x problem pri enem drugič pri drugem.Sam jemljem sex ko nepogrešljiv del veze…sej končno bosta nekoč želela imet družino in otroke,kaj bo pa potem?Seveda je po tko dolgem času težko prekint vezo samo zaradi sexa,še zlasti če se štekata.Mislim da se morta odkrito pogovorit o vsem,kakšne seksualne fantazije ima en in drugi al pa mogoče obiskat skupi kakega psihologa al kot jim pravjo seksologa..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close