Najdi forum

magnetni obročki za hujšanje??

Zdravo,

po drugem porodu nikakor ne pridem nazaj na svojo težo in zdaj že lep čas iščem kakšno “pomagalo”, da bi šle kile lažje dol.
No, in sem naletela na reklamo za nekakšne obročke, ki si jih nadaneš na nožne prste in potem z pomočjo pritiskanja na določene točke začne telo malo drugače delovat.
Se mi zdi kar smiselno, glede na to, da refleksologija ni kar nek lari fari. Saj ne piše, da bi lahko žrl in bi šle kile dol, ampak da pomaga pri prebavi….
Ampak js sem skeptik po naravi in me zanima, če ima kdo kake izkušnje?
(jaaaaaa, sej vem, da je telovadba in uravnotežene prehrana zakon, sam če mi pri prebavi res kaj pomagalo, bom pa srečna :)))

Hvala in lep dan.

Minja

lari fari. Kdaj boste že ženske enkrat spoznale, da je najtežja pot vedno najkrajša in da te vse ostale bližnjice pripeljejo le na začetek. In na to moraš vseeno prehoditi to pot do cilja.
A se prehranjuješ isto, kot si se takrat, ko si imela normalno težo? Se giblješ dovolj? Če ti kile nikakor ne gredo dol idi raje k zdravniku, mogoče imaš poporodne težave s ščitnico.

Hvala falcon, za tole streznitev :))).
Težav s ščotnico naj ne bi imela, tako so pokazali krvni izvidi.
Sem pa šla gledat refleksološke točke na podplatu in dejansko so na tistem mestu, kjer ti magnet stimulira, točke za šitnico, v bližini za hipofizo….tako da bi znalo res kaj pomagat, če mi mogoče hormoni nagajajo.
Mislim, da bom reskirala tistih 9 evrov pa bom videla.
Sporočim :)).

Lep dan!

Pozdrav,

jaz sem nabavila te magnetne obročke za hujšanje nekaj časa nazaj. Prva “reakcija” ki sem jo občutila, je bilo pogosto sedenje na wc školjki (prej sem šla res poredko), potem nisem čutila tistega nabiranja vode in kar je najpomembnejše: ne čutim potrebe po vmesnih prigrizkih – sladkarijah in podobnim. V dobrih treh tednih sem izgubila skoraj dva kilograma, imam pa jih nekako 7 preveč, tako da meni se zdi, da gre full dol.

Upam, da do poletja izgubim, kar je ostalo in predvsem, da se bom počutila, kot se sedaj.

Veliko uspeha pri hujšanju in javi se še kaj.

Darka

A to se pogovarjate o teh silikonskih obročkih za na prste na nogi http://www.osebno.com/sl/foto/ ?

Jaz jih imam 14 dni in se počutim odlično. Nikoli zabuhlo, kot prej včasih. Edino kar je, mi je, če se preveč najem rahlo slabo. Ampak je to verjetno dobro, ker zaradi tega zdaj raje ne pojem preveliko. Priporočam. Sploh ker ni neka cena..

Minca

Hej,

preizkusila, po 14 dneh 1,5 kg manj, rada bi pa shujšala za 7 kil. Zdaj jih imam 73, imela sem jih pa 74,5. Ok, bomo videli, kako bo šlo naprej, ampak zaenkrat grejo kile dol brez pretiranega odrekanja. Imam občutek, da se ne morem več tolk nažret kot prej. PA tud ne mislim skoz na hrano :)))). Za probat je, ker nima stranskih učinkov.

Jaz jih imam od včeraj. Bom poročala, kako se bodo obnesli. Zgleda, da je tole res bolj novost, ker nihče ne ve kaj veliko povedati o tem.
Je pa dobro kakšno vzpodbudno slišat ;))

In koliko stane ta “čudež”?

Js sem jih naročila na osebno.com, stanejo pa 8,90€. No, naj za začetek rečem, da mi ni neki do slanih prigrizkov (moja šibka točka). Ma sej ni nek čudež, sam na določene točke se izvaja pritisk, sej sem tud mal po netu brskala, pa refleksologija ni tako neznana veda…
Sej pravim, bom videla in poročam.

minca888, a ti je še slabo? A veš da sem tudi jaz to občutila, ampak samo prvih par dni. Res pa je, da js res manj pojem zdaj. Mi ne paše. Jih pa nosim cca 3 tedne in je šlo iz 88 na 85 :))))).

Se javljam glede tega. tejčulka, ni mi več slabo, sem pa dala dol dobri dve kili (skor 3) :))))) Sej ne vem, a res tolk manj pojem al je šla res sam voda iz telesa. Se bovidelo čez nekaj časa:)))))

Js sem s temi obročki v enem mesecu dala dol 3 kilograme. Res brez nekih hudih muk, sem se edino zvečer malo pazila pri hrani, drugače pa normalno jedla obroke.
Priporočam, sploh ker vam pripomoček ostane za vedno.

KOLIKO ČASA NA DAN STE IMELE OBROČKE NA NOGI?? aLI JIH LAHKO IMAŠ CELO DOPOLDNE ??
Hvala

Hej, nani4

jaz jih imam gor, ker jih ne morem med službo veliko dol dajat. Sem pa dala zdaj vse skup dol že 4 kilograme. Praktično ne jem več prigrizkov, ker nimam želje. Res sem haaaapppppyyyyy.

Meni je s tem uspelo, sem jih že pred letom dni naročila iz tujine. V tem letu je šlo dol 10 kil, več pa ni treba. Jih pa nosim zdaj še občasno, če vem, da se bom malo bolj najedla (zabave,…).

Jaz sem pa takrat, ko jih nosim full zaprta 🙁

še eno rundo probam, če bo isto, podarim naprej, komurkoli

Jaz pa odprta, da jih sploh ne nosim velik, sploh če kam grem. Medtem ko moja tašča ne občuti nič posebnega,
Očitno vplivajo na vsakega drugače.

Ne vem, meni je uspelo po navodilih, saj jih imajo na slov. strani tudi. Sploh ni bilo težko, ker mi ni bilo do prigrizkov in sladkega. ZAto pa tudi zdaj težo držim, ker sem se enostavno odvadla jesti te stvari.

jaz ih imam od danes…upam da bo nekšnega uspeha!!!!!

Jaz jih imam pa od danes in bom poročala.

New Report

Close