Najdi forum

Telesna višina???

Ne vem, če je bilo to že kdaj obelano. Zanima me, kaj menite o moji telesni višini 177 cm? Je to dovolj za moškega? Menda imajo ženske rajše tiste z 185 cm.

ok,tut ce za ktero ni…is there anything u can do??

Halo? Če te kera misli kupit na centimetre, se izogni v velikem loku. BTW, Tom Cruise je 166… 😮

In kaj boš, če rečemo, da 177 ni dovolj za moškega?
Hecam se, ker je to nepomembno. Ne osvajaj manekenk, pa bo.

Ok, mislim, da sem povedala že 100x, pa ker si pač ti, bom še 101.:)
Meni je fajn, če je tip visok vsaj toliko kot jaz-torej vsaj 170, ostalo mi pa ni pomembno. Če mi bo nekdo všeč, mi bo čist vseeno, če meri 177, 171 ali 180:)

Ne sekiraj se, se nimaš za kaj:) Razen če ti ni všeč kakšna, ki meri 2 m:)

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Meni so bili vedno bolj všeč visoki tipi…od 180 cm naprej….

Genij tvoja telesna višina pa res še ni bla obdelana…

Pa naj ti bo…
1. če maš tiča vlkega vsaj 35 centi, bo vsaki ***** vseeno pa če maš meter 20
2. če maš denarnico bolj debelo kot so ženska bedra, se tud nobena nebo sekirala kolko si vlki
3. če maš bemfo se tut nobena nebo sekirala če maš pojšter pod ritjo

štekaš….

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ja volim samo sebe za druge mi se jebe!!!

Ok, ok, sam še en problem je… jaz se ful počutim ogroženega, res, moj moški ego se čist stopi, če srečam koga, ki je občutno višji od mene (npr. 10 cm) in takrat se res čutim poraženega. Kakor, da bi izpadel v bitki za obstanek. Sploh pa takrat, če je ta, ki je višji od mene, se dela, da je pametnješi, kar me pa pol res razkuri.

Samo majhne ženske si želijo visokih moških!

Da slučajno neboš pomislo še na to da ma večjeg kot ti, pa več denarja , pa boljši avto, ……..

Stari če pa je situacija taka, pa je edina možnost, da se bek spraviš

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ja volim samo sebe za druge mi se jebe!!!

Aja, Tom Cruise ima 170 cm!

Since: jah kar se tiče denarja pa avtomobila.. na srečo nisem tak materialist 🙂

Stari…ženske so..samo priznajo ne 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ja volim samo sebe za druge mi se jebe!!!

men to sploh ni pomembn,važn,da je sam neki cm večji od mene(5 cm),pa je vse ok,kar pri men pa sploh ni težko,k sm jest itak mejhna (164cm)!

ej,pa kaj se sploh sekiraš!v pojstli se itak vse poravna in je vse ok! :))

ajde

“Menda imajo zenske rajse tiste z 185 cm”. Pa kje ti zivis, da take prbijas? Mal si mors najprej samozavest dvignt, ker ce je nimas, ti jo tud tistih 185 cm ne bo pomagal.
Jest sm bl pr ta mejhnih, pa kaj me briga, kera visina je idealna, tist k bo taprav me bo sprejel tako k sm, hvala bogu!

Sto ljudi sto okusov!!!

p.s. tvoja telesna visina je za moje mnenje cist ok!

LP

če punca gleda na to kakšne višine si, ali kaj podobnega, ji ljubezen sigurno ne roji po glavi in je bolje, da jo pustiš pri miru

drugače pa zaupaj vase in ni pomembno kakšni so drugi pač pa da se imaš rad in si zvest sebi in ko bo prišel pravi trenutek bo v tvoje življenje vstopila oseba, ki te bo imela rada in ji tvoja višina ne bo mar.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Meni je važno da je tip večji od mene vsaj 10 cm…torej nekje nad 175 cm, da še vedno lahko vsaj petke nosim in ne zgledm večja od njega :))) Priznam pa do so mi všeč visoki tipi, ampak tako zlo pomembna višina spet ni. Tko da se res sekiraš zaradi malenkosti.

Stari, vse je v glavi. Jaz sem manjši od tebe, 174 cm, pa se čisto nič ne sekiram. Sej so se že našli modeli, ki so mi hotli vbit kao neke komplekse, češ, kako sem mali, ampak jaz nisem iz takega testa. Enkrat sem enemu modelu razločil, da mu vseeno lahko dam krožnega v glavo, čeprav je 10 cm višji in potem več ni bil pameten.

Enkrat je en poveljnik rekel Napoleonu: “Gospod general, jaz sem večji od vas.”

Napolen je odgovoril: “NI res. Ti si velik, jaz pa sem VELIKI.”

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Me ne skrbi: mam 2m pa 50 fuso 🙂

Jest sem 172… pa se nobena s katero sem bil ni nič pritoževala :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close