Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Speed Dating/Hitri zmenki - Ljubljana

Default avatar

Sramežljiva

Ojla,

je kdo bil na kakšnem Speed datingu ali hitrem zmenku v Ljubljani, ki ga prirejao različni organizatorji in je RES spoznal partnerja?

Jaz bi šla, ampak že misel na to me pogreza v adijo sram. Pa vem, da ti dogodki niso sramotni, ampak, nekako mi izpevajo tisto kao "tebe pa noben noče, zato pa greš tja".

Ne vem, nekako verjamem v tisto: "prava ljubezen sama pride"...
Default avatar

Spider

Jaz sem se mislil letos prijavit na to ( Nebotičnik ), smao zdaj en bo nič s tega, sem že prej našel punco.:)

Eh, ne imej predsodkov...zakaj bi takšen način bil slabši od klasičnih načinov spoznavanja..

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Marko

Samo nič ne pride. To je treba pravilno razumet. Je treba kaj migat in nardit za to. Se pravi, če iščeš možnost za nova poznanstva, je to lahko ena aktivnost, ki ti daje možnost, da se ljubezen potem res zgodi, če ti nekdo postane všeč. Če te zanima speed dating, potem pač to poskusi, ampak poskusi ne pričakovat preveč. Naj ti bo v zabavo ali pa za nabiranje izkušenj.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Sramežljiva

Spider, no bravo zate ;)

Marko, jaz migam, imam različne in številne aktivnosti, ampak, vsi moški okoli mene, ki jih spoznam, bodisi so prestari, bodisi zasedeni.

Tako da sem splošno nehala pričakovati, da namensko hodim nekam, da nekoga spoznam. Zdi se mi, da bolj ko "iščem", bolj na "neprave" naletavam.

Ta Speed Dating se mi zdi zanimiv zaradi tega, ker tam so zagotovo (?) samski. Ampak, bi prej morala najti kako prijateljico, da gre z menoj, ker drugače ni šans, da grem, me je preveč sam, če bi tam recimo prišel moj sosed, ki je radio v naši okolici v slabem smislu.
Default avatar

Spider

Kaj se sekiraš, to vzami kot hec, plačaš 30 eurov, tam boš spoznala 7-8 tipov na hitrco, mogoče ti bo kakšen všeč, mogoče ne..

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

nfwpo3erui

loh išče nekadilca in sreča 7 kadilcev :))))
to je pač dobra oblika služenja denarja se mi zdi

neke take "motilce" kot so npr cigareti... v zvezi s tem bi lahko že v začetku razčistili, ampak potem bi ne imeli posla...

sem šla brat na eno stran, kjer to prirejajo... piše, da spoznaš do 5 moških npr v rangu 35-45 let in če je ona 35, pa pride 5 45 letnikov..... pol je to mal beda verjetno, ker je razlika kar velika

statistično gledano je to res sam za štos, sam moraš bit res dobro razpoložen, da se zabavaš ob tem, da ti dajo številko, koker na teku dobre volje :))))
Default avatar

Sramežljiva

Spider je napisal/a:
Hahahahaha...ti si to s tako lahkoto povedal...a joooj, če mi je pa res nerodno no, pa čeprav nisem nobena najstnica.

Rada bi, da se nekdo še oglasi, ki je imel izkušnje s tem. Mogoče bom pa potem dobila kej več "jajc". ;)
Default avatar

nfwpo3erui

Sramežljiva je napisal/a:

za jajca boš morala pa res kr tja hahaaaaaa
Default avatar

Spider

aleksandra je napisal/a:
Če si na meji, lahko rečeš, v kateri skupini bi rad bil.

Če je 35, je lahko v skupini 25-35 ali pa 35-45.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Sramežljiva

aleksandra je napisal/a:
Sam res, sploh nisem pomislila, kok je to dober biznis. No ja, zdaj pa res ne grem tja.
Default avatar

Spider

Me veseli, da sem te nasmejal, tudi to je nekaj..))))

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Spider

Eh no, ne bodi taka boječka...))))

Grem s tabo za čustveno podporo?:))))

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Sramežljiva

Spider je napisal/a:
Še kako nekaj, ker na tem monu te 80% itak samo zabije. ;)

So thank you ;)
Default avatar

nfwpo3erui

Spider je napisal/a:

ja 35 letna ženska dobi 25 letnega žrebčka :) ok za kok časa, eno, dve noči???
Default avatar

Sramežljiva

Spider je napisal/a:
Hahahahaha...Bi šel res? ;)
Default avatar

Spider

Moram reči, da mi je ta slog pisanja nekam znan..

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

nfwpo3erui

Default avatar

Sramežljiva

aleksandra je napisal/a:
javascript:editor_tools_handle_i()
Žrebičkov ne rabim, belih konjev s princi jahači tudi ne, pač pa enega klasičnega, prijaznega moškega, ki se rad smeje in veliko pogovarja in je neobremenjen z svojim imidžem. Ampak, očitno je še to preveč, kar zahtevam od moških. ;)
Default avatar

Spider

Še endolgo nazaj sigurno, kot kandidat.:))))))

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

ronka

BOlj poceni je, če greš smučat, karta je cenejša, razgibaš se in srečaš več tipov :). Za vsakega imaš 4-6 minut oz. več, če je daljša sedežnica in če ti je všeč, ponoviš teh nekaj minut :).