Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Lastnosti pri nasprotnem spolu

Lastnosti pri nasprotnem spolu

Vizualni vtis smo že predelali, sedaj pa me zanima, katera lastnost vam gre pri nasprotnem spolu najbolj na živce in katero najbolj cenite.Če malo generaliziramo, seveda.

Torej, meni gre pri ženskah zelo na živce pretirana zgovornost, klepetavost. Klepete klepete klepete…Zato pravi, da s eje s povprečno žensko nemogoče pogovarjati, ker “pogovor” izgleda tako, da ona govori, ti pa poslušaš. Pa ne moreš hudiču babjemu dopovedat, naj bo vsaj 5 minut tiho. Razen, če sta kje sama, pa ji tiča v usta potisneš, da je vsaj ta čas tiho, ko fafa.

Zelo iskana alstnost pri nasprotnem spolu je zame ubogljivost, poslušnost. Le da je žal redka. Da ji rečeš: tako bo, pa pika in ona to vzame za dejstvo, brez filozofiranja. That is my girl :)) je pa žal takih žensk vedno manj, ker preveč berejo Cosmopolitan in tam piše, da so “enakopravne.”

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

AAAAASSĐĐĐĐ!!!!!!!

Na živce?? Hmmm…šport,šport,šport!:) Ko je šport po tv (po možnosti celo kak nogomet),ne obstajam.Bi lahk ne vem kaj naredla,pa nič ne bi opazo.Pa še tiho morm bit:)
Iskana lastnost??Da spoštuje ženske,da ne razmišlja:”Ženske so butaste,ženske ne znajo vozit,ženske je treba sam doma met zaprte,ženske so sam za sex itd.”

Emmm najbolj mi gre na ku*ac:
– če se tip obnaša v družbi drugače kot takrat ko je sam z žensko oz. ko tam igra kao enga kvazi-jebača, doma je pa ibr copatek…
– ne prenesem da mi ukazuje in pričakuje da sm njegova služkinja, medtem ko bo on gledal fuzbal in odmaral…pir si bo sam nosu :))
– dejstva da misli da ma on vedno prav, tudi če nima in bognedaj da kdaj požre svoj moški ponos, da probe ženska tisto narest
– da vse pušča razmetano za sabo in pričakuje da bo ženska pospravila
– pretirano ljubosumje

Emmm fino mi je pa:
+ da je živahen, razigran, energičen in včasih še vedno mal otročji
+ da se zaveda da sva v vezi oba equal
+ da gre rad ven z mano, pa da pol skupaj pleševa in uganjava norčjije
+ da se da z njim normalno pogovorit, da zna bit resen ko je treba in da je odgovoren
+ da se rad razvaja, lupčka, crklja, stiska in punci to pokaže
+ da ima svoj mišljenje in se postavi zase = ni šolenček, skibucek, copatek, štumfek… :))
+ da je ponosen na svojo punco in se je ne sramuje

Na kratko… :))

PS: Jao Spider pejt ti dol u Pakistan, Irak, Tadžikistan, Indijo, Saudsko Arabijo, Bosno, Albanijo…… :)))

Hvalisanje,
fabricirani scenariji s katerimi želi sprožiti neko čustvo (ker jo ne jebeš 5% začne recimo nakladati o drugih tipih kao da boš potem ti se zasekiral),
fake-VIP (to je problem v mojem fohu, gre pa pač tako, da obstajajo ljudje, ki so na živjo z dvema VIPovcema in se jim zdi, da so potem tudi sami VIP)

Uf, Spider… Jst sploh nisem tvoj tip 🙂 Da bi koga ubogala, to še najmanj. Da bi bla tiho, to se tud redko zgodi. Ampak v nasprotju z nekaterimi ženskami, po mnenju nekaterih moških predstavnikov, ne govorim o stavreh, ki moškega ne zanimajo (make-up, obleke, razprodaje, hujšanje…tipične ženske teme), pa tud menda nisem tečna.

Mam pa enga kolega, ki govori več kot jaz. 🙂 Nebi ga imela za fanta 🙂 Moti me tud prevelik moški ego. Ljubosumje, posesivnost, nerazgledanost, neaktivnost,…

ja sej jih je punc velik in vsaka je drugačna tako da je velik za zbirat. Če bi bile vse take ko jih ti rabiš bi jaz ostal stric. Če pa ne najdeš take boš mogu pa mal družbo zamenat al pa po očala… 😉

opla, playboy, v tvojem fohu? pa da nisi tudi ti malo pozabil, kako si dampnil ene ljudi, ker niso bili dovolj lepi ali pa VIP-ovski za tvojo druzbo??

Ne prenesem:
– dvignjenih pokrovov od straniščnih školjk
– če moški ne pokliče, ko ga pošlješ po opravkih in sreča kolega ter gre z njim na pijačo (ženske pa potem fantaziramo, kaj vse se je lahko hudega zgodilo…)
– če se v družbi obnaša drugače kot v dvoje

Zaželjeno:
– da ne sovraži gospodinjskih del: tu in tam posodo pomije, zlika perilo…

Ojej, jaz tudi preveč govorim 🙁 Ampak poznam veliko tipov, ki veselo klepetajo in mi ne pustijo do besede, tako da je to lahko lastnost obeh spolov. Sploh pa ne maram molčečih ljudi, lahko so vohuni.

Ubogljivost in posluslušnost boš pa zaman iskal. Konec koncev take ženske, ki bi kot psiček tekala za teboj, ti kimala in stregla, sploh ne bi maral. Ženske z osebnostjo pa smo žal tudi muhaste in velikokrat nemogoče. Tako kot vi 🙂

Jaz pri moških najbolj sovražim, ker se tako strogo izogibajo uporabi telefona, da ne pokličejo niti, ko je situacija že skoraj kritična.

Najbolj pa cenim, če zna moški oz. če si upa pokazati svojo čustveno plat – vsaj pred žensko (pred družbo tega niti ne moremo zahtevati :o)).

********************************** Vsak junak postane na koncu dolgočasen! (R. W. Emerson)

Najbolj sovražim nezanesljivost, t.j. da neki reče, pol se pa to ne zgodi

Spider pravi:
“Torej, meni gre pri ženskah zelo na živce pretirana zgovornost, klepetavost.”

Mene to ne moti, če je v mejah normale; videl in govoril ze s takimi, da si moral ti besede iz nje vlect… kar ti hitro dol pade.

SPider pravi:
“Zelo iskana alstnost pri nasprotnem spolu je zame ubogljivost, poslušnost. Le da je žal redka. Da ji rečeš: tako bo, pa pika in ona to vzame za dejstvo, brez filozofiranja. That is my girl :)) je pa žal takih žensk vedno manj, ker preveč berejo Cosmopolitan in tam piše, da so “enakopravne.”

Ubogljivost? Odvisno, ce gre za krajso vezo potem ja, ce gre pa za leto, dve, tri pa stvar postane moteča. Predstavlej si, imata neko debato in ona ti prikimuje za vsak *****. Kaj bos s tako zensco? Ne more ti ga pa fafat cel dan.

Idealno je to, da mi pusti dihati, da lahko si vzamem svojo svobodo, ko jo rabim, seveda lahko enako pričakuje od mene.

Sovražim pa to, da pričakuje od mene, ko začneva hodit, da se bom spremenila za 180 stopinj in postala čisto drugačna osebnost kot sem.

Huh?

Ne vem točno kam ciljaš, ampak govoril sem o načinu obnašanja, ne o izboru družbe. Sploh pa v mojem ožjem socialnem krogu ni nobenih VIP ljudi. Tako da vse kategorično zanikam. 🙂

SOVRAZIM:
– agresivnost in kolericnost (piskanje, blendanje,…) pri voznji, zlasti pri imetnikih boljsih avtomobilov…. sem opazila, da moski lastniki avtomobilov visjega cenovnega razreda mislijo, da so najboljsi vozniki in da so edino oni zvelicavni na tem svetu, pri tem pa ne opazijo, kako slabi vozniki so v resnici (neupostevajo omejitev hitrosti, ne dajejo smerokazov, speljujejo, da gume cvilijo, ko zagledajo rdeco luc stopijo na gas in spet potem na bremzo, da vse zacvili,….). Joj, ko pomislim na kaj takega mi prav pritisk naraste!!!!!
– skopustvo (nisem kes p****, ampak stiskastva pa ne prenasam)
– lenobe, laganje, sarlatanstva, netolerance, drobljenje kruha in peciva

LJUBIM:
– drobne pozornosti
– ko ti nezno zasepeta na uho “rad te imam”
– razprave o dolocenih temah
– zanesljivost
– ko shoppingirava in me potrpezljivo ocenjuje v novih oblekicah

Sovrazim:
– sprenevedanje, laganje, varanje
– prazne obljube
– pretiran ponos
– pretirano samovsecnost
-“copate”

I love:
– sproscenost
– duhovitost
– iskrene pogovore
– odlocnost, resnost

:))) Spider, kaj te tebi dela? :))

SATRI Z BATINAMI SE DA DOSTI DOPOVEDAT!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ja volim samo sebe za druge mi se jebe!!!

Kaj si mora nabaviti samski moški?
Fičkota!!!!!
Lahko ga “poriva”, pa še dobr ” kuha”….:)))))

LP

Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti želje uresničile.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close