Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom POMOČ FANTU!! JE KDO PRIPRAVLJEN POMAGATI?

POMOČ FANTU!! JE KDO PRIPRAVLJEN POMAGATI?

Pozdravljeni vsi skupaj!

Odpiram to temo, ker bi srčno želela pomagati fantu, ki se je znašel v nezavidljivi, težki življenski situaciji. Nevem, če ste danes zvečer spremljali oddajo Preverjeno na PopTv-ju. Fant star 23 let je ostal sam z dedkom, po nedavni izgubi mame se je znašel v hudi finančni stiski, odplačevanje socialne pomoči, hiša v kateri živita je stara, brez ogrevanja, plesniva okna itd.. Glede nato, da forum spremlja kar lepo število podjetnikov sem se odločila to zadevo objaviti tu v upanju, da je še kdo, ki bi bil pripravljen pomagati.

Vsi zainteresirani se javite, da skupaj izvedemo to akcijo, vsi ostali pa pač spreglejte to sporočilo!

LP,
Dana in Marko
[email protected]

Pozdravljeni,
seveda,tudi mene je ganila pripoved fanta,ki je ostal sam z dedkom v propadajoči hiši,brez dohodkov ,staršev…Tudi sama sem pomislila,kako bi mu pomagala.Namreč sem iz obale.Sem že pomislila,da bi mu ponudila delo,a je verjetno predaleč,da bi to delo sprejel.Zanima me kakšno izobrazbo ima tale fantič.Mogoče bi se le kaj našlo zanj.
Pozdrav MRKA

Sočustvujemo z vsakim človekom ki se ga drži smola vendar mi ni jasno na kak način mu želite pomagat.
Mu mislite zamenjat okna?
Napolnit hladilnik?
Plačat položnice?

Je pa škoda da si firma dela samo reklamo s tem da išče pokrovitelje za zamenjavo oken.
Dobra dela se opravljajo po tihem.

lp
Tinkara

Lep Pozdrav

Nobeden ni rekel da si dealmo reklamo.Pri pomoči zamenjav okenj,peči,centralne bo pomagalo več firm ki jih sedaj nabiram skupaj.Vse se dala potihom samo treba je na en način objaviti da firme stopimo skupaj pa mu zamnjamo vse kar potrebuje.Tudi za kak evro da mu nakazete na njegov trr me lahko kontaktirate da vam ga povem.Denar bo šel sigurno v njegove roke.

Lp
Marko

Sploh nima hladilnika, ker se mu je pokvaril.

Marko, menda poznaš na kupe firm in izvajalcev, pa se vzemite skupaj in pojdite en vikend na udarniško akcijo, če vas je kaj v hlačah. Pet ljudi lahko v enem vikendu naredi čuda enih stvari.
Če recimo kje menjate še čisto solidna okna, se dogovori, če jih lahko vzameš … po oglasih vidim, da ljudje menjajo še niti deset let stara okna.

O, še ena ideja.

Že pred leti je bil prav tako v Preverjeno prispevek o gospe, ki je živela bogu izza nogu brez elektrike. In se je oglasila ena srednja tehnična šola, pobudo je dal učitelj, ter so v okviru praktičnega pouka šli k njej namestit malo sončno elektrarno, da je imela vsaj nekaj elektrike – dovolj za luč in še kak manj potraten aparat. Če imaš kdaj fante na praksi, bi se lahko povezal s kako tehnično/poklicno šolo, pa naj prakso naredijo na terenu. Očitno se da, samo malo dobro volje je treba.

Spoštovani

Prenoviteljica ni problem v tem.Jaz in nekaj prijateljev nas bo zamenjalo okna,rolete,police vendar iščem še kakšnega podjetnika ki je pripravljen kaj pomagati, ker potrebna je tudi nova centralna,streha,notanja vrata itd….Sam mu bom pomagal kolikor bo le v moji moči siguren pa sem da je dosti ljudi na tem formu ki bi lahko pomagali z parimi evri pa bi bilo vse skupaj dosti lažje.Še vedno lahko dobite podatke za njegovo nakazilo kašnega evra na mojem meilu.

Lep Pozdrav

Tudi mi delamo okna in sem razmišljala enako, ne bom objavila imena firme sicer, da se ne bo kdo spotaknil 🙂 Če je kdo tu pač bolj pohitel, se pa da pomagat drugje, ampak jaz bi raje, kot da komu pošiljam denar, poslala kako pomoč v fizični obliki… Me pa veseli, da očitno ljudje še pomagajo, ker mi bomo vedno, če se bo le dalo – vsem ne moreš, komu pa še vedno lahko.

Zdravo

SSF mi lahko pišeš na pvc.markusvgmail.com da se malo pogovirva ker bi lahko nekaj drugega pomagal.Bi bil zlo vesel če bi se tudi ti pridružil akciji.

Lep Pozdrav

New Report

Close