Najdi forum

Zanima me, koliko od vas je že šlo kdaj v troje, ni važno ali dva fanta + dekle ali obratno!
S fantom želiva poskusiti nekaj podobnega, pa me zanima kako najti osebe… ker z znanci jaz ne bi poskusila! Kakšni so potem občutki…
Ste šli pol s svojim partnerjem narazen? Najbolj pa, kako se prepustiti, ne da bi bil niti malo ljubosumen…?

Lepo jutro vsem!

ne.

jest ne bi…..ok…domišljija je domišljija…sam to je pa tud use….in pod njo postavim črto, preko katere pa se ne mislim spuščat….”dol se dat” se nisem sposobna oziroma mi ne pomeni nič…razn to, da imam potem moralnega mačka in tega ne prakticiram…..kakšne pretirane ljubezni pa v “triu” najbrž ni……tko da….ne bi…hvala….

lp

ti packa ti…..te bom za ušesa

Dobro jutro !

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Ne vem, zakaj packa! Idejo je dal moj fant in me dolgo prepričeval… sicer pa zakaj mu ne bi izpolnila želje?

ja ja…saj vem…veliko vas bo sedaj “planilo po meni” ampak bom vseeno povedala, kaj mislim. vse tele možne varinate, o katerih beremo v troje, v parih, skupinsko…vse to je sedaj kot nekakšna moda in posledica tega, da so ljudje že naveličani samih sebe in preprosto ne znajo več poiskati v partnerju (tudi po več letih) vznemirjenja, še kakšnega “skritega kotička”, ki jih, po mojem prepričanju nikoli ne zmanjka; res, da jih sproti odkrivamo, pa vendar se ves čas na nek način spreminjamo, s tem pa se na novo ustvarjajo tudi “skriti kotički”. ne vem no…delajte kar hočete, vendar se po mojem mnenju na ta način razvrednoti TISTA ljubezen med moškim in žensko, TISTA ljubezen, ki raste iz zaljubljenosti da ne moreš dihat in zraste do te mere, da partnerja sprejmeš z vsemi dobrimi in slabimi lastnostmi, ko vsako jutro, ko se zbudiš in zvečer, preden zaspiš, razmišljaš, kako ga boš pa danes presentil, mu pokazal, da ti pomeni vse…s tem, da greš u troje, u paru…sori…jaz mu s tem ne bi tega pokazala….mogoče sem zato čudna, staromodna….ampak to sem JAZ!

lp

Glej jaz sem že probala v troje z enim parom! Samo zaradi tega ker smo bili radovedni kako je! In tista punca je pol šla s tem tipom narazen ker je imela skoz pred očmi mene, midvi sva še kolegici ker po taki iskušnji ne morš lr vsak na svojo stran, toda takrat sem se zaklela, da ko bom imel fanta bo samo moj in ga nebom delila z drugo, pa če me na kolenih prosi!!!!! Če mu je pa taka sila, da nemore da nebi v troje in te ne razume pa žal NIMA TE RAD!!!!!! Mika ga kak je in ti trola mu boš v želji ugodila, pa mu daj sam da neš ostala sama!!!!!

zdaj bom pa jaz planil po tebi.
popolnoma se strinjam s tabo.
te želje, po seksu v troje, kažejo, da je njihov odnos v zatonu in da se počasi bliža koncu, pol si pa izmišljujejo razne variante v troje, da bi poživili odnos

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Jaz sem probal z dvema prijateljicama in bilo je super. Če bi bil pa v zvezi pa ne bi nobene oz. nobenega zelel imeti poleg, ker ljubosumje dela svoje in ni tistega pravega filinga.

en nasvet: ne izpolnuj fantu preveč želja

_____________________________________ življenje ni orehova potica

xena se podpišem!!

Ne, pa s stalnim partnerjem tudi ne bi šla, ker ga ne delim z drugimi; mogoče bi se v sex v troje spustila v primeru radovednosti – bi se zapletla v avanturo, tu pa bi se zadeva končala.

Sem bil že parkrat z drugim parom in je bilo super.

Ja ta avantura pride seveda v poštev samo, če bi bila samska, da ne bo pomote:))

a res??

Res, in ni mi žal, da sem probal.

Jaz še nisem in tudi nočem:-)

tudi o tem smo že pisali…

že sprobali-NA FORUMU.

LP

:)))))
Kdaj bomo ponovili?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close